Choose another language. 

Ласкаво просимо до молитви мотиватор віддане Broadcast 

Як завжди, це так добре, щоб бути з вами сьогодні, щоб спонукати вас молитися.

Сьогодні я хотів би почати з поділитися з вами вірш під назвою "Коли серце плаче" Дебора Енн Білка

Коли серце кричить, щоб бути почутим,
поки замість цього він розділяє не схлип або слово
коли він жадає говорити з іншим
Але замість її голос не може розкрити.

Коли серце потрібен хтось ще,
інша людина сильніше, ніж він сам
коли він відчуває, перетягування глибоким хвилюванням
і відчуває потребу в істинній відданості.

Коли серце перестає в безплідних пошуків,
і сходить з його високою могутньою окуня
він буде бачити, що це виглядало у всіх неправильних місцях
тому що людина не може задовольнити потребу в Божих милостей.

Для серця, що плаче і не чув,
необхідно, щоб розщепити на добре слово. , ,
бо в Слові Божому він знайде Він має вухо
і плаче від серця. , , Він завжди буде чути.

Простою метою цієї трансляції є мотивація, заохочувати і закликаю вас просто молитися. Це радіомовлення не обов'язково для людей, які вже знають секрет і силу молитви і хто насправді практикувати справжній молитву на регулярній основі, а це для тих, хто, можливо, важко молитися або для людей, які стверджують, що вони не мають часу молитися. Я переконаний, що більшість християнських люди не повинні вчитися, як молитися; вони повинні просто молитися! Якщо я можу змусити вас просто молитися, всякі чудові речі почнуть відбуватися для вас, вашої родини, і все, що Бог покликав вас зробити. Ми не молимося на основі наших суб'єктивних відчуттів, ми молимося на основі об'єктивних фактів в Слові Божому.

Наша молитва мотивації перехід від Слова Божого сьогоднішній день є Неємія 1: 4-7 яка говорить:

4 І це збулося, коли я почув ці слова, я сів і заплакав, і жалобі кілька днів, і постив і молився перед лицем Небесного,

5 І сказав: я благаю тебе, Господи, Боже небес, великий і жахливий Бог, який зберігає заповіт і хто любить Тебе, і хто виконує заповіді Його:

6 Нехай уші Твої уважні очі Твої, щоб почути молитву раба Твого, який я молюся перед Тобою тепер день і ніч, для Ізраїлевих синів, Твоїх рабів, і сповідаюся в гріхах Ізраїлевих Ізраїль, який ми згрішили перед Тобою: і я і дім батька мого згрішив.

7 Ми сильно провинилися перед Тобою, і не дотримували заповідей, і уставів, і прав, які наказав Ти Мойсеєві, рабові Твоєму.

Дозвольте мені поділитися з вами деякі важливі моменти, що стосуються цього уривка з коментаря Метью Генрі:

Зверніть увагу, Його загальний запит для глядачів і прийняття всіх молитов і конфесій він тепер до Бога: «Нехай вухо Твоє чутке до молитви, чи не що Я говорю (ледь говорив молитва не буде служити), але я молюся перед тебе (у той час ми, ймовірно, прискорить в молитві, коли ми молимося в молитві), і нехай вони очі будуть відкриті на серце, з якого молитва приходить, і випадок, який знаходиться в молитві, встановленої перед тобою. "і створив Господь Бог очей і посадили вухо; і, отже, не повинен він ясно? чи не буде він почути уважно? Його кається визнання гріха; не тільки Ізраїль згрішив (це не було великою умертвіння йому зізнатися, що), але я і дім батька мого згрішив. Таким чином, він принижує себе, і хай ганьба для себе, в цьому сповіданні. У нас є (я і моя сім'я серед інших) провинилися перед Тобою. У сповіді гріха, нехай ці дві речі у власності, як злоби його, що це корупція себе і образою Бога; він має справу провинилися перед Богом, налаштуванні спотворення наших власних серцях в опозиції до команд Бога.

Рекомендовані молитва мотиватор цитата від Біллі Грема. Він сказав: "Люди на чиї плечі відпочивали початковий відповідальність християнізації світу прийшли до Ісуса з одного верховної запитом. Вони не говорять: "Господи, навчи нас проповідувати '; Господи, навчи нас творити дива », або« Господи, навчи нас бути мудрими »... але вони сказали:" Господи, навчи нас молитися ».

Мій особистий заохочення для вас сьогодні це: Ви можете молитися Богу в будь-який час і в будь-якому місці. Бог допоможе вам молитися зі своєю сім'єю кожен день. Я знаю, що Він буде, тому що протягом двадцяти п'яти років шлюбу, я ніколи не пропустив день в молитві і сімейних обрядів з моєю родиною, і це єдиний найбільш важлива причина, чому ми все ще разом і процвітає в роботі Господь. Молитва, де влада.

Наша молитва мотивації відданого сьогодні під назвою «Перешкоди для істинної молитви" Частина 2 з книги, "цілі в молитві" Е.М. кордонів. І я хочу нагадати вам, щоб скористатися нашою спеціальною пропозицією. Якщо ви любите цей подкаст, будь ласка, не соромтеся, щоб купити копію книги, які ми використовуємо в цьому подкасті - "Мета в молитві" Е.М. кордонів. Господь використовував праці Е. кордонах, щоб навчити мене про силу молитви, коли я був молодим християнином, і я запевняю вас, що його твори будуть благословенням у вашому житті, а також. Книга доступна на нашому сайті всього за $ 15. Ви можете зробити покупку сьогодні в PrayerMD.com або PrayerMotivatorDevotional.com.

Е.М. кордону йде далі сказати:

Закрита камера молитви означає вийшов з бізнесу релігійно або, що ще гірше, зробив завдання і проведення на нашій релігії в якійсь іншим ім'ям, ніж Бог і чужій славі. Божа слава тільки закріплені в бізнесі релігії шляхом проведення, що релігія на з великим капіталом молитви. Апостоли зрозуміли це, коли вони заявили, що їх час не повинні бути використані навіть у священних обов'язків подаяння подачі; вони повинні дати самі, вони сказали, "перебуватимемо завжди в молитві та служінні Слова," молитва їх ставити на перше місце з ними і міністерством слово, що має свою ефективність і термін від молитви.

Процес перешкоджає молитву, витісняючи проста і йде вперед етапів. По-перше, молитва поспішив через. Хвилювання і агітація, фатальним для всіх благочестивих вправ, приходять. Тоді скорочується час, насолоджуватися для здійснення набридає. Тоді він переповнений в кут і залежить від осколків часу для його здійснення. Його значення знецінюється. Обов'язок втратив своє значення. Він більше немає - Приховати цитований текст - не вселяє повагу, ні приносить користь. Він випав з оцінки, з серця, з звички, з життя. Ми перестаємо молитися і перестати жити духовно.

Тепер, друг цей час для нас молитися ...

Пам'ятайте, диктор буде надавати інформацію для вас, щоб відправити у запиті молитви в кінці цієї передачі.

Будь ласка, приєднаєтеся до мене в молитві ...

Ми молимося разом і окремо для наступних дій:

> 3000000 люди приходять, щоб дізнатися вас як Спасителя
> Відродження церкви
> Зцілення сімей
> Зцілення цій країні
> Благословення і керівництво для всіх пасторів, церковних лідерів і місіонерів
> Порятунок, лідерство, і мудрість для президента і для всіх державних службовців, які працюють у цій країні і всіх інших країн.

А тепер, Господи, ми молимося за трьох осіб, які відправили в молитовні прохання:

Ім'я: Шеріл під час жнив, Алабама
зцілити свою матір, Марлен

Ім'я: Anonymous
зцілити їх батьків високого кров'яного тиску, підняття їх братів і сестер і сприяти їм у їхньому робочому місці і дати їм кращу роботу, з волі Твоєї

Ім'я: Laura
бути з чоловіком; перетворити його і мати його слідувати за вами

Святий Отець Бог, ми молимося за наступних людей, які прийняли вас в їхніх серцях. Ми молимося, Господи, якби Ти затвердити їх у вірі і мати їх рости у вірі, щоб стати Духом християни, які ви хочете, щоб вони були. Ми молимося спеціально для -

Хуан в Нікарагуа
Lakishia в Портсмуті, штат Вірджинія
Бренда в Арізоні

Тепер Господь, ми молимося за наступним людям, які були збережені протягом деякого часу, але які знову підтвердили своє життя Тобі. Ми радіємо разом з ними в цьому рішенні й моліться, щоб вони виконували свої зобов'язання для вас і зміцнюватися у вірі. Ми молимося спеціально для -

Гідеон в Аврорі, штат Колорадо
Roja в Хайдарабаді
Крістофер в Ridgeland, Міссісіпі

Тепер, якщо ви слухаєте сьогодні, і ви не знаєте, Господа Ісуса Христа як свого Спасителя, перша молитва потрібно молитися це те, що ми називаємо «грішників молитву.", Каже Джон 3:16, "Бо так полюбив Бог світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне ". Просто серцем твоїм вірувати, що Ісус Христос помер за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих силою Бог для вас, щоб ви могли жити вічно з Ним. Моліться і просіть Його увійти у ваше серце сьогодні, і він буде. Римлянам 10:13 говориться: «Бо кожен, хто покличе ім'я Господнє, спасеться."

До наступного разу,

Пам'ятайте, друг, молись, думати, робити! Будьте здорові!