Choose another language. 

Vitajte na modlitebné motivátor Oddaná Broadcast # 320

Ako vždy, je to tak dobré byť s vami dnes povzbudiť, aby ste sa modlili.

Dnes by som chcel začať s vami zdieľa báseň s názvom "to sa modlím" Timothy Jon Barrett.

Duch Svätý, hovorí skrze mňa,
takže všetky stratené duše môžu jasne vidieť,
nie moja vôľa, ale Božej som hľadať.
Tvoje slovo je silné,
kde moje sú slabé.

Duch Svätý, učí ma miluješ,
tak tie, ktoré nenávidia môžu vyšplhať vyššie.
Ja viem, že láska, to je kľúč,
tak to sa modlím, ukázať lásku skrze mňa.

Duch Svätý, pomôž mi, aby som,
tak tých, ktorí nemajú, skrze Vás môže žiť.
Ak chcete dať tým, ktorí sú v núdzi,
podeliť o svoj tovar, ale nie v chamtivosti.

Duch Svätý, aby som múdry,
Nakŕm ma poznanie, moje srdce plače.
Aby sme pochopili, čo ja neviem,
prosím, aby mi múdri, a tak som sa môžu pestovať.

Duch Svätý, pomôž mi veriť,
sa oprieť o vás, v čase musím.
Moja viera porastie zakaždým ja.
Prosím, vybudovať svoju dôveru, moju dôveru vo vás.

Duch Svätý, vziať moju hrdosť,
pokoril ma a môj sprievodca.
Najprv prichádza hrdosť, a potom pád.
Dovoľte mi, aby som hrdí na vás, alebo vôbec žiadne.

Duch Svätý, aby som tučne,
šíriť správy, Písma držať.
Ak chcete hovoriť nahlas, až po tých, ktorí počujú,
náš Boh je láska, nesmie sa báť.

Duch Svätý, to sa modlím,
naplniť ma dodnes.
Ak chcete mať silu, s tebou byť silný,
aby sa veci do poriadku, kde sú zlé.

Duch Svätý, dovoľte mi, aby som žiariť,
s Ježišom Kristom, tento život môj,
že ostatní duša bude čoskoro zistíme,
čo službe Bohu je všetko okolo.

Jednoduchý Účelom tohto vysielania je motivovať, povzbudzovať a napomínam, aby ste len modliť. To rozhlasové vysielanie nie je nevyhnutne pre ľudí, ktorí už poznajú tajomstvo a silu modlitby a kto vlastne praktizovať skutočnú modlitbu pravidelne, skôr je to pre tých, kto môže byť ťažké, aby sa modlili, alebo pre ľudí, ktorí tvrdia, že nemajú čas sa modliť. Som presvedčený, že väčšina ľudí nemá kresťanské potrebujú naučiť, ako sa modliť; oni potrebujú len modlite sa! Môžem Ak vám len modliť, budú všetky druhy úžasných vecí začnú diať pre vás, vašu rodinu, a čo Boh povolal vás k tomu. Nechceme modliť na základe subjektívnych pocitov našich, modlíme sa na základe objektívnych faktov v Božom Slove.

Naša modlitba motivátor poézie od Slova Božieho je dnes Jonah 4: 2-3, ktorý znie: "A modlil sa k Hospodinovi, a povedal :, Nože, ó Pane, nebol to môj porekadlá, keď som ešte bol v mojom ? country Preto som utiekol pred jest Tarshish :. som vedel, že si ty Boh milostivý a milosrdný, pomalý k hnevu a hojný v milosti a ktorý ľutuješ tebe zla teraz, ó, Hospodine, vezmi, prosím teba, môj život odo mňa, lebo je lepšie pre mňa zomrieť než žiť "

Dovoľte mi, aby som s vami podeliť o niektoré dôležité body týkajúce sa tohto verša z Matthewa Henryho Komentár:

Vo verši 3, Jonah je teraz uprostred svojej užitočnosti, a preto sa hodí k životu. On bol ten, ktorého ministerstvo Boh nádherne vlastnil a prosperoval. Premena Ninive by mu dať nádej, že nástrojom previesť celý kráľovstvo Asýrie; Preto bolo veľmi absurdné na to, aby si prial zomrieť, keď mal vyhliadku na bývanie na tak dobrý účel a mohol byť tak zle ušetrený. Jonah je teraz toľko z náladu, a teda nevhodné zomrieť. Ako sa neodvážil si myslí, že umieranie, a ísť do objaviť pred Božou stolicou, keď on bol vlastne háda s ním? Bol to rám ducha správny pre mužov ísť zo sveta? Ale tí, ktorí vášnivo túžia smrť obyčajne majú najmenší dôvod na to, ako byť veľmi pripravený na to. Naše podnikanie je dostať pripravený zomrieť tým, že robí prácu života a potom sa odkazovať, aby sme sa Bohu, aby vzali svoj život, kedy a ako sa mu zapáči.

Môj osobný povzbudenie vám dnes je, že budete nebude mať skutočné šťastie od svojho manžela, alebo z iných ľudí, ale budete si ju z poslušnosti Pána, a modlitba vám pomôžu byť konzistentné v poslušnosti Bohu, a preto majú neustále šťastie vo vašom živote.

Naša modlitba motiváciou citát je dnes z AC Dixon. Povedal: "Keď sme závislí na organizácie, dostaneme to, čo môžu organizácie urobiť, keď sme závislí na vzdelanie, dostaneme to, čo môže vzdelávanie robiť, keď sme závislí na človeku, dostaneme to, čo človek môže urobiť, ale keď sme závislí na modlitbu, dostaneme to, čo Boh môže urobiť. "

Naša modlitba motiváciou oddanosti je dnes súčasťou 25 nášho seriálu s názvom "modliť sa cez" od Dr. John R. Rice.

Ježiš učil neodbytnou modlitbu u Lukáša 18: 1-8: "Povedal podobenstva im v tejto súvislosti, že muži treba vždycky sa modliť, a nie omdlieť, hovoria, tam bol v meste, sudca, ktorý sa obával, nie Boha ani považovať človeka: A tam bola vdova v tom istom meste a ona prišla k nemu a povedal: Pomsta ma nad mojím protivníkom A on by sa na chvíľu :. Ale potom povedal sám v sebe: Hoci sa Boha nebojím, ani Vzhľadom muž, a predsa, pretože to vdova ma desí, ja sa pomstím jej, aby snáď jej kontinuálne príde ona ma unavuje A Pán povedal: Počujte, čo sudca nepravý praví A čo by Bôh pomstí volených svojich, ktorý plakať deň aj v noci .. k nemu, hoci aj pri nich zhovieva? Hovorím vám, že sa pomstí im rýchlo. Ale keď príde Syn človeka, či aj najde vieru na zemi? "

Všimnite si, že jediným koniec podobenstvo sa modlí cez. Ježiš hovoril toto podobenstvo "Za týmto účelom, že muži treba vždycky sa modliť, a nie omdlieť."

Dokonca aj chudobná vdova môže dovolávať sa sudcom počuť jej príčiny a dodávať ju od jej protivníkov, a dať jej spravodlivosť. A nesmie Božie vlastné deti plačú jemu deň a noc? "A čo by Bôh pomstí volených svojich, ktorý plakať dňom i nocou k nemu, hoci aj ak váha s nimi?"

Verš 8 vyššie naznačuje, že až príde Spasiteľ, bude mu nájsť malú vieru na zemi. Ľudia neveria v modlitbe. Ľudia nemajú modliť cez. Ľudia nemajú zaplatiť cenu v srdci-vyhľadávanie, v dlhé hodiny, v hladovanie, v spovedi, v reštitúcii. Ale keď sa Boží ľud skutočne modliť skrze, potom môžu mať revival, ochrana, poskytovanie, pomazania Ducha Svätého a niečo iné Boh má pre svoj ľud. Modlite sa prejsť!

Ponechaných hriešnik musí jednoducho veriť v Krista a okamžite prijímať spásu. Ale ten, kto už je Božím dieťaťom, má právo na tábore na Božom prahu a vytrvalo, naliehavo prosiť Božie zasľúbenia a odmietajú vziať popretie, kým to, čo je potrebné, to, čo je nevyhnutne potrebné k víťazstvu duše a majú prebudení, je dostal od Boha.

Oh, môže Boží ľud byť podporovaní, aby sa modlili, modlite sa, modlite --- môžu byť podporované, aby sa modlili prejsť!

Majte na modlil, kým ju modliť cez
Majte na modlil, kým ju modliť cez
Božie veľké sľuby sú vždy pravdivé
Majte na modlil, kým ju modliť cez.

Teraz, priateľ je na čase, aby sme sa modlili ...

Pamätajte si, že hlásateľ bude poskytovať informácie pre vás poslať do vašej žiadosti modlitebné na konci tohto vysielania.

A teraz, priateľovi, prosím, so mnou v modlitbe ........ Svätý otče Bože, ako sme práve pripomenul, ďakujeme vám, že sa môžeme modliť skrze o niečom a všetkým, a mať istotu, že budete počuť a ​​odpovedať na nás , Modlíme sa tiež, že by ste žehná a riadiť všetky pastorov cirkevné vedúci a misionára po celom svete, ktorí stoja za vás a ktorí sú skutočne pomáhať ľuďom. Modlíme sa tiež pre:
> 3 milióny ľudí, aby prišli, aby vás vedieť to ako Spasiteľa
> Obnova kostola
> Hojenie tohto národa
Pane, modlíme sa tiež, že by ste ušetriť a dať vedenie a múdrosť prezidentovi a všetkým vládnym úradníkom, ktorí prevádzkujú túto krajinu, rovnako ako vo všetkých ostatných krajinách. A teraz, Pane, modlíme sa za troch ľudí, ktorí zaslanej žiadosti modlitby:

Meno: Aleshia
vyliečiť svojho otca-in-law podľa vašej vôle a podporovať svoju rodinu a priateľov počas tejto doby

Meno: Tomas
pomôcť mu prekonať svoju lenivosť, aby mohol robiť prácu, ktorú ste volal ho, aby robil

Meno: Juan
Boh mu žehnaj a jeho priatelia s pracovnými miestami

Svätý Otec Bože, modlíme sa za týchto ľudí, ktorí prijali vás do ich sŕdc. Modlíme sa, Pane, že by ste ich potvrdil vo viere a majú im rásť vo viere, aby sa stal v duchu naplnené kresťanmi, ktoré chcete, aby boli. Modlíme sa špeciálne pre ----

Anita v Mexiku
Michael v Yuma, Arizona
Lauri

Teraz Lord modlíme sa za týchto ľudí, ktorí boli uložené na chvíľu, ale ktorí pre záväzky svoje životy, aby vás. Radujeme sa s nimi v tomto rozhodnutí, a modliť sa, že budú držať svoje záväzky k vám, a byť posilnená vo viere. Modlíme sa špeciálne pre ----

Andrew v Calumet Park, Illinois
Carrol v Kanade
Shand v Chicagu, Illinois

Drahý priateľovi, ak nechcete poznať Pána Ježiša Krista ako svojho Spasiteľa, vaša prvá modlitba musí byť to, čo nazývame hriešnika modlitbu. John 03:16 hovorí: "Veď Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna splodil, aby žiadny, kto v neho verí, nezahynul, ale mal večný život." Ak ste ochotní veriť v Pána Ježiša Krista ku spáse, prosím, modlite sa so mnou túto jednoduchú modlitbu: Nebeský Otče, som si uvedomil, že som hriešnik, a že som urobil nejaké zlé veci v mojom živote. Pre Ježiša Krista záujmu, prosím, odpusť mi moje hriechy. Aj teraz verí, so všetkými môjho srdca, že Ježiš Kristus zomrel za mňa, bol pochovaný a vstal z mŕtvych. Pane Ježišu, prosím, poď do môjho srdca a zachrániť svoju dušu a zmeniť svoj život dnes. Amen.

Gratulujem k robí najdôležitejšia vec v živote, a že prijíma Ježiša Krista ako svojho Pána a Spasiteľa! Pre ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu rast vo vašej novo nadobudnuté viery v Krista, choďte na GospelLightSociety.com a čítať "Čo robiť potom, čo zadáte do dverí".

Až do nabudúce, Pamätaj si, priateľovi, modlite sa, Think, áno! Boh ti žehnaj!