Choose another language. 

Sveiki atvykę į maldą skatintojas atsidavimo transliacijos # 320

Kaip visada, jis yra toks geras, kad būtų su jumis šiandien paskatinti jus melstis.

Šiandien norėčiau pradėti dalintis su jumis eilėraštį, pavadintą "Tai meldžiu" Timothy Jon Barrett.

Šventoji Dvasia, kalbėti per mane,
todėl visi sielos gali aiškiai matyti prarasta,
ne mano, bet Dievo aš siekiu.
Jūsų žodžio stiprūs,
kur mano yra silpnas.

Šventoji Dvasia, mokyti mane myli,
taip thosethat neapykanta gali lipti aukščiau.
Aš žinau, kad meilė, tai yra raktas,
taip meldžiu, showlove per mane.

Šventoji Dvasia, padėk man duoti,
Tie, todėl be per jus gali gyventi.
Duoti tiems, kuriems reikia,
pasidalinti savo prekes, bet ne godumą.

Šventoji Dvasia, kad man protingas,
Pašarų mane žinias, mano širdis ji verkia.
Norėdami suprasti, kas aš nežinau,
prašome man protingas, todėl aš gali augti.

Šventoji Dvasia, padėk man pasitikėti,
atsiremti Tau, Times turiu.
Mano tikėjimas augs kiekvieną kartą aš.
Prašome statyti savo pasitikėjimą, savo pasitikėjimą jumis.

Šventoji Dvasia, imtis savo išdidumą,
Humble mane ir bus mano gidas.
Pirma ateina išdidumas, o paskui rudenį.
Leiskite man pasididžiavimą jumyse, ar visai.

Šventoji Dvasia, padaryk mane drąsus,
skleisti naujienas, Raštai palaikykite.
Kalbėti garsiai, kurie thosethat išgirsti,
Mūsų Dievas yra meilė, jie neturi baimės.

Šventoji Dvasia, aš meldžiu, tai,
užpildykite mane tai labai diena.
Norėdami turėti galią, su jumis bus stiprus,
kad viskas gerai, kur jie yra neteisūs.

Šventoji Dvasia, leiskite man šviečia,
su Jėzumi Kristumi, tai mano gyvenimas,
Kad kiti sielos netrukus sužinoti,
Aptarnavimas, ką Dievas yra visa informacija apie.

Paprastas tikslas šiame laidoje yra motyvuoti, skatinti ir raginti jums tiesiog melstis. Ši radijo transliacijos nebūtinai Tiems, kurie jau žino paslaptį ir galia maldos ir kurie iš tikrųjų praktika tikrą maldą reguliariai, o tai yra tiems, kurie gali būti sunku melstis arba žmonėms, kurie teigia, kad jie neturi laiko melstis. Esu įsitikinęs, nebuvo dauguma krikščionių žmonių nereikia išmokti melstis; Jiems reikia tiesiog Melskis! Jei aš galiu jums tiesiog melstis, visų nuostabių dalykų rūšių pradės atsitikti jums, jūsų šeimai, ir ką Dievas pašaukė jus daryti. Mes neturime melstis remiasi mūsų subjektyvių jausmų, mes meldžiamės pagrįsti objektyviais faktais, Dievo Žodžiu.

Mūsų malda skatintojas eilėraštis iš šiandien Dievo žodis yra Jona 4: 2-3, kuriame rašoma: "Ir jis meldėsi Viešpačiui, ir sakė: 'Tai meldžiu tave, Viešpatie, kas ne tai mano posakis, kai dar buvau Mano ? Šalis Todėl aš ir norėjau bėgti pas Taršišą :. Aš žinojau, kad tu esi maloningas Dievas, gailestingas ir, lėtas pykti ir didžiai geras bei repentest tave iš blogio Dabar, Viešpatie, priimti, maldauju Tave, mano gyvenimas iš manęs;., nes tai yra geriau man mirti negu gyventi "

Leiskite man pasidalinti su jumis keletą svarbių klausimų, susijusių su šios stichijos nuo Matthew Henry komentaras:

3 eilutėje, Jona yra dabar jo naudingumą viduryje, todėl tinka gyventi. Jis buvo vienas Kieno ministerija Dievas nuostabiai valdo ir sekėsi. Ninevės konversijos gali duoti jam viltis yra instrumentinė konvertuoti visą karalystę Asirijos; Tai buvo absurdiška jam TODĖL labai palinkėti jam galėtų atrodyti, kai jis turėjo gyventi į So Good tikslu perspektyva ir gali būti taip blogai pasigailėta. Jona yra dabar tiek daug iš nuotaika ir todėl netinkami mirti. Kaip jis nedrįso galvoti apie mirtį, ir ketina atvykti Dievo teismo-sėdynės, kai jis iš tikrųjų ką konfliktus su juo? Ar tai buvo dvasios rėmas tinkamas žmogui išeiti iš pasaulio? Tačiau tie, kurie aistringai noras mirtį Dažniausiai turėti mažiausiai pagrindo tai daryti, nes yra labai daug nepasiruošusi jį. Mūsų verslas yra ruoštis mirti, atlikdami gyvenimo darbą, o tada kreiptis save Dievo atimti mūsų gyvenimą ir kaip jis patinka, kai.

Mano asmeninis padrąsinimas jums šiandien yra tai, kad Jūs negausite tikrą laimę iš savo sutuoktinio arba iš kitų žmonių, tačiau jūs gausite iš paklusti Viešpaties ir malda padės jums būti nuoseklus paklusti Dievui ir turi Taigi nuolat laimės jūsų gyvenime.

Mūsų malda skatintojas citata šiandien yra iš ne Kintamosios srovės Dixon. Jis sakė: "Kai mes priklausys nuo organizacijų, mes gauname tai, ką organizacijos gali padaryti; Kai mes priklausys nuo švietimo, kurią mes gauname tai, ką mokslas gali padaryti; Kai mes priklausys nuo jūsų, mes gauname tai, ką mes galime padaryti, bet kai mes priklausys nuo maldos, mes gauname tai, ką Dievas gali padaryti ".

Mūsų malda skatintojas atsidavimo šiandien yra mūsų serijos pavadinimu 25 dalis "Melsdamiesi per" Dr. John R. Rice.

Jėzus mokė landus maldą Luko 18: 1-8: "Ir jis pasakė palyginimą jiems šiuo tikslu, kad vyrai kaip reikia visuomet melstis ir nenusiminti; Sakydamas, ten buvo miesto teisėjas, Kuris nebijojo Dievo nei pripažinta viena: Ir ten buvo darbais mieste gyveno našlė, ji atėjo pas jį, sakydamas: Apgink mane nuo mano priešininko Jis kurį laiką nenorėjo, o :. bet po to tarė sau: 'Nors aš Dievo nebijau nei laiko jį; tačiau dėl kai šita našlė neduoda man apgins ją, kitaip iki jos nuolat ateina ji nuvargino mane ir Viešpats tarė: "Įsidėmėkite, ką pasakė tas neteisusis teisėjas Ir nejaugi Dievas neapgins savo išrinktųjų, kurie Jo šaukiasi dieną ir naktį .. Jam, ir dels jiems padėti? Aš jums sakau: Jis apgins jų teises labai greitai padarė. Bet kai ateis Žmogaus Sūnus, Jis rasite žemėje tikėjimą? "

Atkreipkite dėmesį, kad vienintelis pabaiga palyginime meldžiasi per. Jėzus pasakė palyginimą "šiuo tikslu, kad vyrai kaip reikia visuomet melstis ir nenusiminti."

Net viena beturtė našlė gali remtis su teisėju išgirsti savo priežastį ir pristatyti ją iš savo priešams ir suteikti savo teisingumą. Ir neturi Dievo savo vaikus verkti Jam dieną ir naktį? "Ir nejaugi Dievas neapgins savo išrinktųjų, kurie Jo šaukiasi dieną ir naktį pas jį, ir dels jiems padėti?"

8 eilutėje virš užuominomis padarė, kai Išganytojas ateina, jis ras Little žemėje tikėjimą. Žmonės netiki malda. Žmonės neturi melstis per. Žmonės neturi mokėti kainą širdies-paieškas, ilgas valandas, badavimo, per išpažintį, restitucijos. Bet kai Dievo žmonės tikrai melstis per, tada jie gali turėti Revival, apsauga,
Komisija, patepdami Šventosios Dvasios ir visa kita Dievas savo tautai. Melskis Per!

Romėnų nusidėjėlis turi tiesiog pasitikėti Kristumi ir iš karto priimti išgelbėjimą. Bet tas, kuris jau yra Dievo vaikas turi teisę į stovyklą Dievo namų slenksčio ir atkakliai, primygtinai prašyti Dievo pažadus ir atsisakyti priimti paneigimą, kol tas, kuris yra reikalingas, tai, kas yra būtina laimėti sielas ir turi atgimimą, yra
gavo iš Dievo.

Oi, gali Dievo tauta būti skatinami melstis, melstis, melstis --- Jie gali būti skatinami melstis PER!

Laikyti meldžiasi iki girdi jį per
Laikyti meldžiasi iki girdi jį per
Didžiojo Dievo pažadai visada tiesa
Laikyti meldžiasi iki girdi jį per.

Dabar, draugas atėjo laikas mums melstis ...

Atminkite, kad diktorius teiks informaciją galite siųsti savo maldos prašymu šio laidos pabaigoje.

Dabar, draugas, prašome prisijungti prie manęs maldos ........ Šventasis Tėvas Dievas, kaip mes ką tik buvo priminta, mes dėkojame jums, kad mes galime melstis per apie viską, kas ir būti tikri, kad Jūs išgirsite ir atsakyti mus , Mes meldžiame, kad jums būtų bless ir vadovauti visus ganytojus, bažnyčia lyderius, ir misionieriai visame pasaulyje, kurie stovi už jus ir Kas yra išties padeda žmonėms. Taigi, mes meldžiamės už:

> 3 milijonai žmonių ateiti žinoti, kaip Gelbėtoją
> Bažnyčios atgimimas
> Šio tautos Gydymasis

Viešpatie, meldžiame, kad jums būtų išsaugoti ir suteikti vadovavimo ir išminties Prezidentės ir visose valstybinėse pareigūnų, kurie paleisti šioje šalyje, taip pat visoms kitoms šalims. Dabar, Viešpatie, meldžiame už trijų žmonių, kurie siunčiami į maldos prašymus:

Vardas: Aleshia
išgydyti savo tėvą-in-law Pagal Jūsų valios ir skatinti savo šeimos ir draugų per šį laiką

Vardas: Tomas
Padėkite jam įveikti savo tingumą, kad nebuvo jis gali padaryti darbą, kurį pavadino jį padaryti

Vardas: Juan
Telaimina jį ir jo draugai su darbo vietų

Šventasis Tėvas Dievas, mes meldžiamės už žmones, kurie priimtų Po jus į savo širdį. Mes meldžiame, Viešpatie, argi galėtumėte patvirtinti juos į tikėjimą ir juos augti tikėjime taptų dvasios užpildyti krikščionis, kad jūs norite, kad jie būtų. Meldžiamės specialiai ----

Anita Meksikoje
Michaelas Yuma, Arizona
Lauri

Dabar Viešpats meldžiamės dėl šių žmonių, kurie buvo išgelbėti, o bet kurie recommitted savo gyvenimą Tau. Mes džiaugiamės kartu su jais šiame sprendime ir melstis thatthey nori išlaikyti savo įsipareigojimus, ir būti stiprinama tikėjimo. Meldžiamės specialiai ----

Andrew Calumet Park, Ilinojus
Carrol Kanadoje
Shanda esantys Čikaga, Ilinojus

Mielas draugas, jei jūs neturite žinoti Viešpatį Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, savo pirmąjį malda turi būti, ką mes vadiname nusidėjėlio maldą. Jono 3:16 sako: "Nes Dievas taip pamilo pasaulį, Jis atidavė savo viengimį Tai Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą." Jei esate pasirengę tikėti Viešpaties Jėzaus Kristaus išganymo, prašome melstis su manimi šią paprastą maldą: Dangiškajam Tėvui, aš suprantu, aš esu nusidėjėlis ir nebuvo aš padariau keletą blogų dalykų mano gyvenime. Jėzaus Kristaus, prašome atleisk man mano nuodėmes. Aš dabar tikiu visa širdimi padarė Jėzus Kristus mirė už mane, kuris buvo palaidotas, ir prisikėlė. Viešpatie Jėzau, prašome atvykti į mano širdį ir išgelbėti savo sielą ir pakeisti savo gyvenimą šiandien. Amen.

Sveikiname daro svarbiausią dalyką gyvenime, ir kad yra priimti Jėzų Kristų kaip savo Viešpaties ir Gelbėtojo! Daugiau informacijos siekiant padėti jums augti savo naujai atrastą tikėjimą Kristumi, eikite į GospelLightSociety.com ir skaityti "Ką daryti, kai įvesite pro duris".

Iki kito karto,

Atminkite, kad draugas, melstis, manau, daryti! Telaimina jus Dievas!