Choose another language. 

ברוכים הבאים לתפילת Motivator אדיקות השידור 

כמו תמיד, זה כל כך טוב להיות איתך היום כדי לעודד אותך להתפלל.

היום, אני רוצה להתחיל על ידי שיתוף איתך שיר שכותרתו "כאשר הלב בוכה" מאת דבורה אן לקה

כאשר הלב זועק להישמע,
עדיין במקום שהיא חולקת לא יבבה או מילה
כאשר הוא משתוקק לדבר אחר
עדיין במקום קולו זה לא יכול לחשוף.

כאשר הלב זקוק למישהו אחר,
אדם אחר חזק יותר מעצמו
כאשר הוא מרגיש המשיכה של רגש עמוק
ומרגיש את הצורך במסירות האמיתיות.

כאשר הלב מפסיק בחיפוש העקר שלה,
ויורד מהמוט האדיר שלה גבוה
זה יראה שזה נראה בכל המקומות הלא נכונים
לגבר לא יכול למלא את הצורך בגינוניו של אלוהים.

ללב שבוכה ולא שמע,
צריך לדבוק על המילה טובה. . .
בWord של אלוהים זה ימצא יש לו אוזן
ובוכה מהלב. . . הוא תמיד ישמע.

המטרה הפשוטה של שידור זה היא להניע, לעודד, ולהטיף לך רק להתפלל. שידור רדיו זה לא בהכרח עבור אנשים שכבר יודעים את הסוד וכוחה של תפילה ושבאמת להתאמן תפילה אמיתית על בסיס קבוע, אלא הוא למי שעלול למצוא את זה קשה להתפלל או לאנשים שטוענים שאין להם זמן להתפלל. אני משוכנע שרוב האנשים נוצריים לא צריכים ללמוד איך להתפלל; הם צריכים רק להתפלל! אם אני יכול להביא לך רק כדי להתפלל, כל מיני דברים נפלאים יתחילו לקרות לך, המשפחה שלך, וכל מה שאלוהים קרא לך לעשות. אנחנו לא מתפללים מבוססים על תחושות סובייקטיביות שלנו, אנו מתפללים על בסיס עובדות אובייקטיביות ב- Word של אלוהים.

מעבר מניע תפילה שלנו מWord של היום אלוהים הוא 1 נחמיה: 4-7 אשר קורא:

4 וויהי, כאשר שמעתי את המילים האלה, שישבתי ובכו, והתאבלו על ימים מסוימים, וצמו והתפללו לפני אלוהי השמים,

5 ואמרו, אני מפציר בך, הו אלוהים אלהי שמים, האל הגדול ונורא, שkeepeth ברית ורחמים עליהם שאוהבים אותו ולקיים את מצוותיו:

6 תן אוזן נפשך עכשיו להיות קשובים, ועיניך פתוחות, שעשויה הינך שומע את תפילת עבדך, שאני מתפלל לפניך עכשיו, ביום ובלילה, לילדים של עבדיך ישראל, ומודה על חטאיהם של הבנים ישראל, שחטאנו לפניך נגד: גם אני וגם ביתו של אבי חטאו.

7 יש לנו עסק מאוד מושח נגדך, ולא שמרנו את המצוות, ולא החוקים, ולא שיפוטים, אשר אתה commandedst עבדך משה.

הרשה לי לחלוק איתכם כמה נקודות חשובות בנוגע לפסק זו מפרשנותו של מתיו הנרי:

הודעה, הבקשה הכללית שלו לקהל והקבלה של כל התפילות וההודאות שהוא עשה עכשיו לאלוהים: "בואי אוזנך להיות קשוב לתפילה, לא שאני אומר (בקושי אומר תפילה לא תשמש), אבל שאני מתפלל לפני שלך (אז אנו עלולים להאיץ בתפילה כאשר אנו מתפללים בתפילה), והנחת לעיניהם להיות פתוחות על הלב שממנו מגיעה התפילה, והמקרה שהוא בתפילה הניחה לפניך. "אלוהים יצר את העין וניטעהאוזן; ולכן הוא יהיה לא לראות בבירור? הוא לא ידון בתשומת לב? הווידוי חוזר בתשובתו של חטא; לא רק ישראל חטאה (זה לא היה עינוי גדול לו לבעלות ש), אבל אני ובית האב חטאתי. לפיכך אין הוא להשפיל את עצמו, ולקחת את הבושה לעצמו, בהודאה זו. יש לנו (אני והמשפחה שלי בין השאר) עסק מאוד מושח נגדך.בהודאתו של חטא, לתת את שני הדברים האלה יהיו בבעלות כרשעות שלו-שזה שחיתות של עצמנו ועלבון לאלוהים; הוא עוסק מושח נגד אלוהים, הגדרת השחיתויות של הלב שלנו בהתנגדות לפקודותיו של אלוהים.

ציטוט מניע תפילה בהשתתפות שלנו הוא מבילי גרהם. הוא אמר: "הגברים על כתפיה האחריות הראשונית של Christianizing העולם בא אל ישוע עם בקשה אחת עליונה. הם לא אמרו, 'אלוהים, מלמד אותנו להטיף'; לורד, ללמד אותנו לעשות ניסים, "או" אלוהים, מלמד אותנו להיות חכם '... אבל הם אמרו,' אלוהים, מלמד אותנו להתפלל. "

העידוד האישי שלי בשבילך היום הוא זה: אתה יכול להתפלל לאלוהים בכל עת ובכל מקום. אלוהים יעזור לך להתפלל עם המשפחה שלך בכל יום. אני יודע שהוא, כי בלמעלה מעשרים וחמש שנות נישואים, מעולם לא החמצתי יום בתפילות תפילה ומשפחה עם המשפחה שלי, וזה הסיבה החשובה ביותר מדוע אנחנו עדיין ביחד ומשגשגים בעבודה ה '. תפילה היא בו הכח הוא.

היום מניע תפילה דתי שלנו הוא שכותרתו "מכשולים לתפילה אמיתית" חלק 2 מתוך הספר, "מטרה בתפילה" על ידי EM חסמים. וכן, אני רוצה להזכיר לך לנצל את ההצעה המיוחדת שלנו. אם אתה נהנה פודקאסט זה, אנא אל תהסס לרכוש עותק של הספר שאנו משתמשים בפודקאסט - "מטרה בתפילה" על ידי EM חסמים.הלורד בשימוש בכתביו של EM Bounds ללמד אותי את כוחה של תפילה כשהייתי נוצרי צעיר, ואני מבטיח לך שכתביו יהיו ברכה לחיים שלך גם כן.הספר זמין באתר האינטרנט שלנו רק עבור 15 $. אתה יכול לבצע את הרכישה היום בPrayerMD.com או PrayerMotivatorDevotional.com.

E.M. Bounds ממשיכה ואומרת:

תא סגור של תפילת הפירוש הלך מחוץ לעסק דתי או מה שיותר גרוע, עשה משימה וביצוע על הדת שלנו בשם אחר מאשר של אלוהים ושל מישהו אחר תהילה. תהילתו של אלוהים מובטח רק בעסק של דת על ידי ביצוע דת שעל עם הון גדול של תפילה.השליחים הבינו את זה כשהם הכריזו שזמנם לא חייב להיות מועסק באפילו החובות המקודשים של נדבות-נתינה; הם חייבים לתת את עצמם, הם אמרו, "כל הזמן לתפילה ולמשרד Word," להיות שם תפילה ראשונה איתם, והמשרד של בעל Word יעילותה וחיים מתפילה.

התהליך פוגע תפילה על ידי הדחיקה הוא פשוט והולך על ידי קידום שלבים. ראשית, התפילה מיהרה דרך. תסיסה ותסיסה, קטלנית לכל התרגילים האדוקים, הגיעו ב. אז בפעם מתקצרת, להתענג על עננות התרגיל. אז זה צפוף לפינה ותלויה שבברי הזמן למימושו. הערך שלה ממעיט בערך.החובה איבדה מחשיבותה. זה כבר לא - הסתר טקסט מצוטט - מעורר כבוד ולא מביא תועלת. היא נפלה מהאומדן, מתוך לב, מתוך ההרגלים, מתוך החיים. אנחנו מפסיקים להתפלל ולהפסיק לחיות מבחינה רוחנית.

עכשיו, חבר זה זמן עבורנו להתפלל ...

זכור, הקריין יספק את המידע כדי שתוכלו לשלוח בבקשת התפילה שלך בסופו של השידור הזה.

אנא הצטרף אליי בתפילה ...

אנחנו מתפללים ביחד ובנפרד עבור הבאים:

> 3 מיליון אנשים לבוא להכיר אותך כמושיע
> התחייה של הכנסייה
> הריפוי של משפחות
> הריפוי של העם הזה
> ברכות והדרכה לכל הכמרים, מנהיגי הכנסייה, ומיסיונרים
> ישועה, מנהיגות, וחוכמה לנשיא ולכל פקידים הממשלתיים שמנהלים את המדינה הזאת ואת כל המדינות אחרות.

עכשיו, אדוני, אנחנו מתפללים לשלושה אנשים שנשלחו בבקשות תפילה:

שם: שריל בקציר, אלבמה
לרפא את אמה, מרלן

שם: אנונימי
לרפא את הוריהם של לחץ דם גבוה, לרומם את אחיהם ולקדם אותם במקום העבודה שלהם ולתת להם עבודה טובה יותר, בהתאם לרצונך

שם: לורה
להיות עם בעל; להפוך אותו ויש לו לעקוב אחריך

אב הקדוש אלוהים, אנו מתפללים לאנשים הבאים שקבלו אותך ללבם. אנו מתפללים, אלוהים, שבו היית לאשרם באמונה ויש להם לגדול באמונה להפוך נוצרים מלא הרוח שאתה רוצה שהם יהיו. אנו מתפללים במיוחד עבור -

חואן בניקרגואה
Lakishia בפורטסמות ', וירג'יניה
ברנדה באריזונה

עכשיו אדון אנו מתפללים לאנשים הבאים שנשמרו לזמן מה, אבל שבעטייה את חייהם לך. אנו לשמוח איתם בהחלטה זו ומתפללים שהם ימשיכו בהתחייבויות שלהם אליך ויתחזקו באמונה. אנו מתפללים במיוחד עבור -

גדעון באורורה, קולורדו
רוג'ה בהיידראבאד
כריסטופר בRidgeland, מיסיסיפי

עכשיו, אם אתה מאזין היום, ואתה לא יודע את האדון ישוע משיח כמושיע שלך, התפילה הראשונה שאתה צריך להתפלל היא מה שאנו מכנים 'תפילת החוטאים.' יוחנן 3:16 אומר, "כי ככה אהב האלוהים העולם, שהוא נתן לו הוליד רק בנו, שכל המאמין בו לא יאבד, אבל יש חיי נצח. "רק יאמין בלבבך שישוע משיח מת עבור החטאים שלך, נקבר, וקם מן המתים על ידי הכח של אלוהים בשבילך, כך שאתה יכול לחיות לנצח עימו. להתפלל ולבקש ממנו לבוא לתוך הלב שלך היום, והוא יהיה. הרומאים 10:13 אומר, "לכל מי יהיה לקרא בשם ה 'תיושע."

עד הפעם הבאה,

זכור, חבר, התפלל, תחשוב, האם! אלוהים יברך אותך!