Choose another language. 

به نماز ها Motivator فداکارانه پخش # 617 خوش آمدید

مثل همیشه، آن است که خیلی خوب با تو باشم امروز به شما را تشویق به دعا.

امروز، من می خواهم به اشتراک گذاری با شما یک شعر با عنوان "وقتی قلب گریه می کند" توسط دبورا ان بلکا شروع

هنگامی که قلب گریه می کند به شنیده می شود،
هنوز جای آن سهام هق هق یا کلمه نیست
هنگامی که آن را در حسرت و آرزو به صحبت می کنند به دیگری
هنوز جای صدای خود را نمی تواند کشف.

هنگامی که قلب نیاز شخص دیگری،
شخص دیگری قوی تر از خود
زمانی که آن را احساس می کند تقلا از احساسات عمیق
و احساس می کند که نیاز به از خود گذشتگی درست است.

هنگامی که قلب متوقف در جستجوی بیهوده آن،
و پایین می آید از قرار گرفتن توانا بالای آن
آن را ببینید آن را در تمام نقاط اشتباه نگاه
برای مرد می تواند نیاز به فیض خدا پر نیست.

برای قلب که گریه می کند و شنیده نشده است،
نیاز به بشکند بر روی کلمه خوب. . .
برای در کلام خدا آن را پیدا خواهد کرد او گوش
و گریه می کند از قلب است. . . او همیشه شنیدم.

هدف ساده از این پخش است برای ایجاد انگیزه، تشویق، و تشویق و ترغیب شما به فقط دعا کنید. این برنامه رادیویی است نه لزوما برای افرادی که در حال حاضر راز و قدرت نماز می دانیم و که در واقع عمل نماز واقعی را به صورت منظم، و نه آن را برای کسانی که ممکن است پیدا کردن آن مشکل را به دعا و یا برای کسانی که ادعا می کنند آنها هم ندارد به دعا. من معتقدم که بسیاری از افراد مسیحی نیازی به یاد بگیرند که چگونه به دعا هستم. آنها نیاز به فقط دعا کنید! اگر من می توانم شما را به فقط دعا، تمام انواع چیزهای فوق العاده آغاز خواهد شد را برای شما، خانواده شما اتفاق می افتد، و هر آنچه خدا به شما گفته می شود انجام دهد. ما دعا بر اساس احساسات ذهنی ما نیست، ما دعا می کنیم بر واقعیت های عینی در کلام خدا است.

عبور محرک نماز ما از کلام امروز خدا نحمیا 1 است: 4-7 که آمده است:

4 و به تصویب رسید، زمانی که من شنیده این کلمات، که من نشستم و گریستم، و سوگواری روز خاص، و روزه، و قبل از خدا از آسمان دعا،

5 و گفت، من تو التماس، O خداوند، خدای آسمان، خدای بزرگ و وحشتناک، که عهد و رحمت برای آنها که او را دوست دارم و مشاهده دستورات خود فرمانش:

6 اجازه دهید گوش تو در حال حاضر توجه شود، و چشم تو باز، که تو mayest شنیدن نماز بنده تو، که من قبل از تو دعا کن، روز و شب، برای کودکان از بندگان تو اسرائیل، و اعتراف به گناهان فرزندان اسرائیل، که ما در برابر تو گناه: هر دو من و خانه پدر من گناه کرده اند.

7 ما بسیار فساد در برابر تو سر و کار داشتن، و احکام، و نه قوانین، و نه قضاوت، که تو فرمان تو را بنده موسی نگه داشته است.

من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از نقاط مهم در مورد این قطعه از تفسیر متی هنری:

توجه، درخواست عمومی او برای مخاطب و پذیرش تمام نماز و اعترافات او در حال حاضر به خدا ساخته شده است: "اجازه دهید گوش تو توجه به نماز، نه که من می گویم (به سختی اقامه نماز نمی خواهد خدمت) باشد، اما که من قبل از دعا تو (پس از آن ما به احتمال زیاد به سرعت در دعا هنگامی که ما در دعا دعا)، و اجازه دهید آنها چشم بر قلب که از آن نماز می آید باز باشد، و مورد است که در نماز پیش از تو گذاشته. "خدا چشم تشکیل و کاشته گوش. و به همین دلیل باید او را به وضوح نمی بینم؟ نباید او با دقت گوش؟ اعتراف توبه او از گناه. نه تنها اسرائیل گناه است (آن هیچ ریاضت بزرگ به او به خود که بود)، اما من و خانه پدر من گناه کرده اند. بنابراین او خود را فروتن، و شرم به خود، در این اعتراف. ما (من و خانواده ام در میان بقیه) بسیار فساد در برابر تو سر و کار داشتن. در اعتراف به گناه، اجازه دهید این دو چیز به عنوان بدطینتی از متعلق آن-که آن فساد از خود و توهین به خدا است. از آن است که خرید و فروش فساد در برابر خدا، راه اندازی فساد از قلب خود ما را در مخالفت با دستورات خدا.

برجسته ما نقل قول محرک نماز از بیلی گراهام است. او گفت: "مردان بر که شانه مسئولیت اولیه مسیحی جهان به عیسی مسیح با یک درخواست عالی آمد استراحت. آنها می گویند نیست، "پروردگار، ما تدریس به موعظه '؛ خداوند، به ما می آموزند به انجام معجزات، 'یا' خداوند، به ما می آموزند به عاقلانه '... اما آنها گفت، "پروردگار، ما تدریس به دعا."

تشویق شخصی من برای شما امروز این است: شما می توانید به خدا در هر زمان و در هر نقطه دعا. خدا به شما کمک خواهد کرد تا هر روز را با خانواده خود دعا. من می دانم که او خواهد شد، چرا که در بیش از بیست و پنج سال از ازدواج، من هرگز یک روز در نماز و خانواده عبادت با خانواده خود من از دست رفته، و آن را مهمترین دلیل که چرا ما هنوز هم با هم و پر رونق در کار می باشد خداوند. نماز است که در آن قدرت است.

محرک نماز عبادی امروز ما است "موانع به نماز واقعی" قسمت 2 از کتاب، "هدف در نماز" توسط EM مرزهای عنوان. و، من می خواهم به شما یادآوری را به استفاده از پیشنهاد ویژه ما است. اگر شما این پادکست لذت می برند، لطفا در صورت تمایل به خرید یک کپی از کتاب را که ما با استفاده از این پادکست - "هدف در نماز" توسط EM مرزهای. خداوند با استفاده از نوشته های EM مرزهای برای من قدرت دعا تدریس وقتی که من یک مسیحی جوان بود، و من به شما اطمینان می دهم که نوشته های او خواهد بود یک برکت و رحمت به زندگی شما نیز هست. این کتاب برای فقط 15 دلار در دسترس در وب سایت ما می باشد. شما می توانید خرید خود را امروز در PrayerMD.com یا PrayerMotivatorDevotional.com را.

E.M. مرزهای می رود در به می گویند:

اتاق بسته نماز به معنای از کسب و کار مذهبی و یا آنچه بدتر است رفته، ساخته شده یک تکلیف و حمل در مذهب ما در برخی از نام های دیگر از خدا و به شکوه کسی دیگری. جلال خدا است تنها در کسب و کار از دین توسط حمل که مذهب در با سرمایه زیادی از نماز اختصاص داد.رسولان، این موضوع را به آنها اعلام کرد که وقت خود را باید در حتی وظایف مقدس صدقه دادن به کار نیست؛ آنها باید خود را، آنها گفت، به "به طور مستمر به نماز و به وزارت کلام،" نماز که برای اولین بار از قرار با آنها و وزارت کلام داشتن بهره وری و زندگی خود را از نماز.

این فرایند از مانع نماز از تراکم از ساده است و می رود توسط پیشبرد مراحل. اول، نماز است از طریق با عجله. ناآرامی و اضطراب، منجر به مرگ به تمام تمرینات مؤمن، آمده در. سپس زمان کوتاه، رغبت برای palls ورزش. سپس آن را به گوشه شلوغ و بستگی به قطعات زمان برای ورزش است. ارزش خود را depreciates. وظیفه است اهمیت خود را از دست. این دیگر - پنهان کردن متن نقل قول شده - دستورات احترام است و نه به نفع به ارمغان می آورد. این از برآورد کاهش یافته است، از قلب، از عادات، از زندگی است. ما بس به دعا و بس به زندگی معنوی.

در حال حاضر، دوستان آن زمان برای ما به دعا است ...

به یاد داشته باشید، گوینده خواهد شد اطلاعات ارائه برای شما برای ارسال در درخواست دعا خود را در پایان این پخش.

لطفا به من در نماز ملحق ...

ما جمعی و به صورت جداگانه دعا برای موارد زیر است:

> 3 میلیون نفر برای آمدن به شما می دانید به عنوان نجات دهنده
> احیای کلیسا
> شفا از خانواده
> درمان این ملت
> نعمت و راهنمایی برای همه شبان، رهبران کلیسا، و مبلغان
> رستگاری، رهبری، و حکمت برای رئيس جمهور و برای همه مقامات دولتی که این کشور اجرا و همه کشورهای دیگر.

در حال حاضر، پروردگار، ما را برای سه نفر که در درخواست دعا فرستاده اند دعا:

نام: شریل در برداشت، آلاباما
زخم التیام یابد مادرش، مارلین

نام: ناشناس
زخم التیام یابد پدر و مادر خود را از فشار خون بالا، بالا بردن خواهر و برادر خود و ترویج آنها را در محل کار خود و آنها را یک کار بهتر را، با توجه به اراده شما

نام: لورا
با شوهر باشد. او تبدیل و او را مجبور به خود را دنبال کنید

پدر مقدس خدا، ما برای افراد زیر که شما را به قلب خود پذیرفته اند دعا. ما دعا می کنیم، پروردگار، که شما آنها را در ایمان تایید و آنها را به رشد در ایمان برای تبدیل شدن به مسیحیان-روح پر که می خواهید آنها را به باشد. ما به طور خاص برای دعا -

خوان در نیکاراگوئه
Lakishia در پورتسموث، ویرجینیا
برندا در آریزونا

در حال حاضر پروردگار ما برای افراد زیر که در حالی که برای ذخیره شده است اما که زندگی خود را به شما recommitted اند دعا. ما با آنها شادی در این تصمیم و دعا می کنم که آنها تعهدات خود را به شما خواهد شد و در ایمان تقویت شده است. ما به طور خاص برای دعا -

گیدئون در شفق قطبی، کلرادو
روجا در حیدرآباد
کریستوفر در ریدگلاند، کارولینای جنوبی، می سی سی پی

در حال حاضر، اگر شما در حال گوش دادن امروز، و شما خداوند عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود را نمی دانند، اولین نماز شما نیاز به دعا چیزی است که ما تماس بگیرید 'نماز گناهکاران.' جان 03:16 می گوید، "برای خدا عاشق جهان، که او به او تنها پسر مولود، که هر کس ایمان به او هلاک نگردد، بلکه حیات ابدی. "فقط در قلب خود را که عیسی مسیح برای گناهان شما جان باور،، به خاک سپرده شد و از مردگان توسط قدرت افزایش یافت خدا را برای شما به طوری که شما می توانید تا ابد با او زندگی می کنند. دعا کنید و از او بخواهید تا به قلب شما آمده امروز، و او خواهد شد. رومیان 10:13 می گوید، "برای هر کس باید بر نام خداوند ذخیره شود تماس بگیرید."

تا دفعه بعد،

به یاد داشته باشید، دوستان، دعا، فکر، آیا! خداوند نگهدار شما!