Choose another language. 

Tere tulemast Palve motivaator pühendunud eetrisse # 320

Nagu alati, see on nii hea, et olla koos sinuga täna, et julgustada teid palvetama.

Täna tahaksin alustada jagades teiega luuletus pealkirjaga "seda ma palun Jumalalt" Timothy Jon Barrett.

Püha Vaimu kaudu räägib mulle,
nii et kõik hinged selgelt näha kadunud,
ei minu, vaid Jumala Ma otsin.
Sinu sõna on tugevad,
kus minu on nõrk.

Püha Vaimu, õpetada mind armastad,
nii thosethat viha ei roni üle.
Ma tean, et armastus on see võti,
nii seda ma palun Jumalalt, showlove minu kaudu.

Püha Vaimu, aitab mul anda,
Need nii ilma, läbi Võite elada.
Et anda neile, kes seda vajavad,
jagada oma vara, kuid mitte ahnus.

Püha Vaim, tee mind targaks,
toita mind teadmine, mu süda on nutab.
Et mõista, mida ma ei tea,
palun tee mind targaks, nii et ma võib kasvada.

Püha Vaimu, aita mind usaldada,
toetuda Sa, in Times pean.
Minu usk kasvab iga kord mina.
Palun ehitada oma usaldust, minu usaldust teile.

Püha Vaimu, võtan uhkus,
Alanda mind ja minu giid.
Esmalt tuleb uhkust, ja siis sügisel.
Las ma uhkust Sa, või üldse mitte.

Püha Vaimu, et me julge,
levitada uudiseid, pühakirja hoida.
Et rääkida valjusti, et thosethat kuulda,
Meie Jumal on armastus, ei tohi karta.

Püha Vaim, ma palvetan selle,
täitke mind just täna.
Et on õigus, mille Sa olema tugev,
teha asju õigesti, kui need on valesti.

Püha Vaim, lase mind särama,
Jeesuse Kristuse, see minu elu,
See teiste hingi varsti teada,
Indeksi mida Jumal on kõik umbes.

Lihtne Käesoleva saade on motiveerida, julgustada ja manitseme teid lihtsalt palvetada. See raadiosaade ei pruugi Inimestele, kes juba teavad saladust ja palve väge ja kes tegelikult praktikas tõeline palve regulaarselt, vaid see on neile, kes võib olla raske palvetada või inimesed, kes väidavad, et neil ei ole aega palvetada. Olen veendunud, ei kõige Christian inimesed ei pea õppima, kuidas palvetada; Nad peavad Just Palveta! Kui ma saan teid lihtsalt palvetada, igasuguseid imelisi asju hakkab juhtuma teile, oma pere, ja mis iganes Jumal on kutsunud teid tegema. Me ei palveta põhineb meie subjektiivsed tunded, me palvetame põhineb objektiivsete faktide Jumala Sõna.

Meie palve motivaator salm Jumala Sõna täna on Jonah 4: 2-3, mille sisu: "Ja ta palus Issandat ja ütles, ma palun sind, Issand, mida ei see minu ütlus, Kui ma olin veel minu ? Riik Seetõttu ma põgenes eele Tarsises :. sest ma teadsin, et sa oled armuline Jumal, ja halastaja, pika meelega ja rikas heldusest, ja repentest sulle kurja siis nüüd, Issand, võta, ma palun sind, minu elu minuga, sest see on parem, et ma suren kui elada. "

Lubage mul jagada teiega mõned olulised punktid Seoses selle salmi Matthew Henry kommentaar:

3. salm, Jonah on nüüd keset oma kasulikkust, ning seetõttu sobib elamiseks. Ta oli üks, kelle ministeerium Jumal imeliselt omanduses ja õitses. Muutmise Niinive võiks anda talle lootused on instrumentaalne teisendada Terve kuningriik Assüüria; See oli absurdne teda seetõttu väga soovida ta võiks välja näha, kui ta oli väljavaade elada, et nii hea eesmärk ja võib olla nii haige säästetud. Jonah on nüüd nii palju tujust ja seepärast kõlbmatud surra. Kuidas ta julgenud mõelda suremas, ja läheb ilmuda Jumala kohtujärje, kui ta tegelikult mida vaidlema temaga? Oli see raami vaimu õige, kui mees minema maailma? Aga need, kes kirglikult soov surma Tavaliselt on vähemalt põhjust seda teha, kui on väga palju valmistunud ta. Õigemini on saada valmis surema, tehes tööd elus, ja siis vaadake ise, et Jumal võtaks ära meie elu ja kuidas ta tahab millal.

Minu isiklik julgustust teile täna, et Sul ei saa tõelist õnne oma abikaasa või teised inimesed, kuid sa saad teda täiuslik Issand, ja palve aitab sul olla järjekindel kuulasid Jumala sõna ja on seega pidevalt õnne oma elus.

Meie palve motivaator quote täna on kell A.C. Dixon. Ta ütles: "Kui me sõltuvad organisatsioonid, saame, mida organisatsioonid saavad teha; Kui me sõltuvad haridus, me saame, mida haridus saab teha; Kui me sõltub teie saame, mida me saame teha, aga kui me sõltub palve, saame, mida Jumal saab teha ".

Meie palve motivaator pühendunud täna on osa 25 meie sarja pealkirjaga "palvetamine Läbi" Dr John R. Rice.

Jeesus õpetas pealekäiv palve Luke 18: 1-8: "Ja ta rääkis tähendamissõna neile selleks, et mehed peaks alati palvetada ja mitte minestada; öeldes oli linnas kohtunik, mis ei kartnud Jumalat ega Pidada üks: Ja seal oli lesk teos linna ja ta tuli tema juurde, öeldes, Kätte mulle minu vastane ja ta ei oleks mõnda aega :. kuid pärast ta mõtles endamisi Kuigi ma ei karda Jumalat ega arvesse seda, ometigi, kuna see lesk segaseks mulle, ma kätte maksta tema pärast, et ta pidevalt tulevad ta väsinud mind ja ütles Issand kuulete, mida see ülekohtune kohtunik ütleb Jumal ei peaks muretsema õigust oma valituid, mis nutma päeval ja öösel .. temale, kuigi ta kandma pikka nendega? Ma ütlen teile, ta muretseb neile peatselt tegid. Siiski, kui Inimese Poeg tuleb, kas ta leiab usku maa pealt? "

Pange tähele, et ainus lõpus tähendamissõna palvetamise läbi. Jeesus rääkis selle tähendamissõna "selleks, et mehed peaks alati palvetada ja mitte minestada."

Isegi vaene lesknaine saab tugineda kohtunikuga kuulda tema põhjuse ja pakkuda talle tema vastased ja talle õigust anda. Jumal ei enda lapsed nutma Temale päeval ja öösel? "Jumal ei peaks muretsema õigust oma valituid, mis nutma päeval ja öösel temale, kuigi ta kandma pikka nendega?"

Salm 8 eespool vihjeid tegi, kui Päästja tuleb, leiab ta vähe usku maa peal. Inimesed ei usu palve. Inimesed ei palveta läbi. Inimesed ei hinda maksma südame-otsimine, pikad tundi, tühja kõhuga, on usutunnistus, in tagastamist. Aga kui Jumala rahvas tõesti palvetan läbi, siis nad saavad ärkamine, kaitse,
Komisjon, võidmine Püha Vaimu ja kõike muud Jumal on oma rahva. Palveta Läbi!

Pöördumatute heaks patune peab lihtsalt usaldama Kristuse ja koheselt vastu päästmise. Aga kes on juba Jumala laps on õigus laagrisse Jumala käeulatuses ja kestvalt rõhutatult paluma Jumala tõotusi ja keelduda eitamine, kuni see, mis on vajalik, mis on hädavajalik, et võita hingi ja on ärkamised, on
sai Jumalalt.

Oh, võib Jumala rahvas tuleb julgustada palvetama, palvetama, palvetama --- Võib soodustada selliste Palveta LÄBI!

Hoia palvetades Kuni sa palvetad läbi
Hoia palvetades Kuni sa palvetad läbi
Jumala suurest lubadused on alati tõene
Hoia palvetades Kuni sa palvetad läbi.

Nüüd, sõber on aeg meil palvetada ...

Pea meeles, et teadustaja annab teavet saata teie palve taotluse lõpus see saade.

Nüüd, sõber, palun minuga palves ........ Püha Isa Jumal, kui me oleme lihtsalt meelde tuletatud, täname teid, et me saame palvetada läbi midagi ja kõik ja olla kindel, et sa kuuleb ja vastab meie , Me palvetame, et sa õnnistab ja suunata kõik pastorid, kirikujuhid, ja misjonärid üle maailma, kes seisavad teie ja kes on tõeliselt aidata inimesi. Nii et me palvetame:

> 3 miljonit inimest tundma sind Päästja
> Taaselustamist kirik
> Healing see rahvas

Issand, me palume, et sa hoiaks ja anda juhtimist ja tarkust presidendile ja kõigile riigiametnikud, kes juhivad seda riiki, samuti kõik teised riigid. Nüüd, Issand, me palvetame kolm inimest, kes on saadetud palvesoovid:

Nimi: Aleshia
tervendada oma isa-in-law Vastavalt oma tahet ja julgustada oma pere ja sõpradega sel ajal

Nimi: Tomas
Aita tal lahendada oma laiskus, et ta võib teha tööd sa teda kutsunud tegema

Nimi: Juan
õnnistagu teda ja tema sõpru töökohti

Püha Isa Jumal, me palume, et inimesed, kes on aktsepteerinud Pärast sa nende südamesse. Me palvetame, Issand, kas sa ei kinnita neid usus ning lasta kasvada usus saada Vaimuga täidetud kristlased, et sa tahad neid. Me palvetame SPETSIAALSELT ----

Anita Mehhikos
Michael Yuma, Arizona
Lauri

Nüüd Issand meil palvetada Pärast inimesed, kes on salvestatud mõnda aega, kuid kes on recommitted oma elu Sind. Me rõõmustame koos nendega käesolev otsus ja palvetada põhimõtteid arvesse võttes tahavad hoida oma kohustusi teie ja usus. Me palvetame SPETSIAALSELT ----

Andrew Calumet Park, Illinois
Carrol Kanadas
Shanda Chicago, Illinois

Kallis sõber, kui sa ei tea, Issanda Jeesuse Kristuse oma Päästjaks, oma esimese palve peab olema see, mida me nimetame patuse palve. Johannese 3:16 ütleb: "Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, Ta andis oma ainusündinud See Poja, et ükski, kes usub temasse, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu." Kui te olete valmis uskuma Jeesusesse Kristusesse päästeks, palun palveta minuga see lihtne palve: Taevane Isa, ma mõistan, et ma olen patune ja ei ma olen teinud mõned halvad asjad minu elus. Sest Jeesus Kristuse nimel, palun anna mulle andeks minu patud. Ma nüüd usun kogu südamest Jeesus Kristus suri minu jaoks, mis maetud ja üles tõusnud. Issand Jeesus, palun tule minu südamesse ja päästa oma hinge ja muuta oma elu täna. Aamen.

Õnnitleme teeme kõige olulisem asi elus ja see on vastu Jeesuse Kristuse oma Issanda ja Päästja! Täpsemat infot, mis aitavad teil kasvada oma taasleitud usku Kristusesse, minge GospelLightSociety.com ja lugeda "Mida teha, kui oled sisestanud uksest".

Kuni järgmise korrani,

Pea meeles, sõber, palveta, arvan, ei! Jumal õnnistagu teid!