Choose another language. 

Ласкаво просимо Поскаржитись на пророка Даниїла. Це звіт. Мене звуть Даніель Уайт III тут, щоб нагадати вам, що Ісус Христос скоро повернеться, і що ви повинні бути готові. Це передача йде не про пророцтва, ні його про встановлення дати, як деякі дурниці зробили, проте це все про підготовку.

По-перше, сьогодні, давайте подивимося на деякі ознаки пришестя Його в новинах.

Учні запитали Ісуса в Євангелії від Матвія 24: 3, "що повинно бути ознака приходу Твого й кінця світу?" Ісус Христос пішов на, щоб дати їм (і нам) явні ознаки, які показують нам, коли ми можемо почати очікувати, щоб побачити пришестя Господа і кінець світу. Ці ознаки включають в себе:

1. Поява христи неправдиві, і неправдиві пророки,
2. війни і чутки про війни
3. голод
4. мори (фатальний епідемічні захворювання)
5. землетруси в різних (Різне) місць
6. Підвищення переслідування віруючих
7. Євангеліє проповідується у всьому світі
8. знаки та великі ознаки на небі (за участю Сонця, Місяця, зірок і планет руху)
9. лиха і розгубленість серед людей
10. зростання насильства ", як у дні Ноя"
11. збільшився гомосексуалізм і сексуальну розбещеність ", як це було в дні Лота"
12. Підйом "Гога і Магога" (яку багато дослідників Біблії вважають, ставиться до Росії)
13. Підйом "королів Сходу" (який багато дослідників Біблії вважають, відноситься до Китаю)
14. Збільшення знань (наука і технології)
15. відступництво в церкві
16. Інтерес до єдиної світового уряду, щоб домогтися миру в усьому світі
17. інтерес у відновленні Храму в Єрусалимі

Біблія також говорить про інших знаків, які будуть очевидні в "важкі часи" у другій Тимофія 3 Ці ознаки є люди, які є:

18. егоїстичним
19. жадібні
20. горді
21. пишатися
22. богохульники
23. неслухняні батькам
24. невдячним
25. безбожний
26. нелюбовні
27. непримирливі
28. наклепники
29. нетриманням
30. запеклі
31. люблячі, які гарні
32. зрадники
33. п'янкий
34. піднесений
35. любителі задоволень більш люблячими Бога
36. мають вигляд благочестя, але сили його відреклися.

Інші прикмети часу, які були почерпнуті з Писання включають в себе:
37. буйні хто насміхається повернення Христа
38. Рух у напрямку єдиної світової релігії
39. вилив Святого Духа
40. спалах демонічного і окультної діяльності
41. Відновлення Ізраїлю
42. Арабська ворожість по відношенню до Ізраїлю
43. Возз'єднання Європи
44. Рух у напрямку єдиної світової економіки

Дивлячись на події в світі через призму Слова Божого, давайте подивимося на деякі заголовки сьогоднішніх новин, які вказують на друге пришестя Господа Ісуса Христа.

По-перше, сьогодні під знаком категорії воєн і про воєнні чутки - відповідно до Associated Press, головний ВВС Йорданії сказав приблизно 7000 група бійців ісламської держави були вбиті з Джордан почав брати участь в коаліції авіаударів. Царство запустила авіаудари проти ісламської держави складах зброї, навчальних центрів та військових казармах, так як бойовики випустили відео їх спалювання Йорданії пілота до смерті. З минулого четверга, йорданський військово-повітряні сили атакували і знищили більше 56 ісламську державу цілей.

По-друге, сьогодні під знаком категорії стресу серед країн - відповідно до BBC, президент США Барак Обама попередив президента Володимира Путіна, що Росія буде стикатися з великими витратами, якщо вона як і раніше його "агресивних дій" в Україні. Обама закликав свого російського колегу скористатися можливістю свіжих переговорів, щоб знайти мирне вирішення до війни, яка бушувала з квітня минулого року. Путін має зустрітися з лідерами Франції, Німеччини та України на саміті в Білорусь в середу. Тим не менш, було інтенсивні бойові дії у Східній Україні напередодні переговорів.

По-третє, сьогодні під знаком категорії воєн і про воєнні чутки - відповідно до Agence France-Presse (AFP), Об'єднані Арабські Емірати почали авіаудари у вівторок проти ISIS з авіабази в Йорданії, відзначаючи його повернення до бойових дій проти бойовики після припинення страйку в кінці минулого року. Офіційне інформаційне агентство цієї федерації Перської затоки цитує Головного командування Збройними силами ОАЕ, який заявив, що еміратських F-16 провели серію страйків у вівторок вранці. Бійці благополучно повернувся на базу після удару своїх цілей.

По-четверте, сьогодні під знаком категорії стресу серед країн - Згідно Reuters, уряд США створює нове агентство для контролю кібербезпеки загроз, об'єднання та аналізу інформації по спектру ризиків. Чиновник сказав, загроза центр Cyber Intelligence інтеграції (CTIIC) буде "інтелект центр, який буде" з'єднати точки "між різними кібер-загроз для країни, так що відповідні відомства та установи в курсі цих загроз в максимально наближеному до реального часу, як можливо. "Президент Обама переїхав кібербезпеки у верхній частині його 2015 дні після недавніх хакерських атак на великих американських корпорацій і самого федерального уряду.

По-п'яте, сьогодні під знаком категорії воєн і про воєнні чутки - відповідно до NBC News, Йорданія розгорнула «тисячі» солдатів на кордоні з Іраком, як це нарощує кампанію проти ISIS бойовиків. Війська були направлені, щоб запобігти проникненню ISIS бойовиків в Йорданії, і в демонстрації сили. У той час як є кишені підтримки ISIS через кордон Іраку, розгортання Йорданії виявилися "активізувати прикладені зусилля щодо забезпечення кордон, щоб зупинити рух людей і зброї."

Біблія говорить в Євангелії від Матвія 24: 45-47: "Хто ж вірний і мудрий раб, якого пан поставив над своїми челядниками давати їм поживу для них? Блаженний той раб, що пан його прийде та знайде, що робить так. Істинно кажу вам, що він повинен зробити його правителем над усім своїм товарам ".

Ви можете прочитати ці історії більш докладно і отримати більше другого пришестя, пов'язаних з новинами на нашому веб-сайті Другого пришестя Herald.com

Тепер, прийшов час для пророцтва Bootcamp.

Пророцтво Bootcamp, де ми маємо справу з основами пророцтва, друге пришестя Христа, і що буде відбуватися в майбутньому, згідно Біблії. Наша мета тут не робити прогнози, але, щоб допомогти вам підготуватися, розуміючи, як все розгортатиметься в кінці часів.

Наша тема на сьогоднішній день під назвою "суд починається в Будинку Бога" (Частина 8) з книги д-ра Еда Хіндсон в "Одкровенні: Розблокування майбутнє". І я хочу нагадати вам, щоб скористатися нашою спеціальною пропозицією. Якщо ви любите цей подкаст, будь ласка, не соромтеся, щоб купити копію цієї книги - "Одкровення: Розблокування майбутнє" д-р Ед Хіндсон. Dr.Hindson спрощує повідомлення Одкровення, так що ви легко можете зрозуміти це для себе. Вам потрібна ця книга в бібліотеці. Вона доступна на нашому сайті по всього 30 $. Ви можете зробити покупку сьогодні в SecondComingHerald.com.

Тепер, наша тема Пророцтво Bootcamp на сьогоднішній день під назвою: ПЕРГАМ: ПОЛІТИЧНА церква (ЧАСТИНА 2)

Пергам був неймовірний місто. Колонний храми, громадські будівлі, і масивні зміцнення СБ на вершині акрополя. І над усім цим було великий храм Зевса, царя богів. Коли Атталі III з Пергама помер в 133 р до н.е., він заповів місто римлянам, і вони зробили це їх політичний капітал в Азії. Місцева бібліотека була однією з найбільших в стародавньому світі, маючи колекцію 200000 томів.

Пергам був також відомий своєю знаменитою зцілення і медичного центру. Тут, релігійної медитації, сонник, обробка змія, і медичні мистецтва були об'єднані в лікувальних цілях. Священний Шлях вивели з Asclepion, побудований на честь бога лікування, до акрополь, який виріс в тисячу футів над рівниною. Поруч з саміту стояв величезний вівтар Зевса. Неподалік був елегантний храм Афіни (грецька богиня війни). Але більше, ніж що-небудь ще, імперський культ кесаря поклоніння переважають все інше в Пергамі.

Христос почав Свій лист церкви в Пергамі, нагадуючи їм, "Я знаю, де ви живете." Він був повністю усвідомлює, що ці віруючі були оточені нехристиянської суспільства. і піддаються її цінності, стандарти і тиску. Протистояння між владою держави і молодий християнської церкви була неминуча.

Християнська традиція стверджує, що Гай був першим єпископом Пергам, і що він змінив Антипа, якого Господь називає у своєму листі як "мій свідок, мій вірний друг." Його ім'я означає "проти всіх" і може відноситися до його готовність стояти проти всіх компромісу і спокуси.

Незважаючи на цей чудовий спадщини, Господь мав два великих проблем для цієї церкви. Христос зображений як проведення двосічний меч. "Право меча» був переглянутий римлянами як влада над життям і смертю, і була покладена на проконсула. Тут Христос приймає це право. Таким чином, він нагадує Свою Церкву, що Він один є суверенною і вищим. Він один має всю владу!

Господь бажає, ми будемо продовжувати дивитися на цю тему на нашій наступній широкомовної / подкасту.

На закінчення, давайте розглянемо те, що Бог хоче, щоб ви і я, щоб зробити в світлі Його Другого пришестя.

Ісус Христос сказав в Євангелії від Луки 19:13, щоб "поки вернуся." У світлі того, що ми продовжуємо наше дослідження ряд Біблії на книги Першого і Другого Солунській Павло писав віруючим, які висловили заклопотаність з приводу другого пришестя Ісуса Христос, і що вони повинні робити, як вони чекали. Цей розділ під назвою «Життя, як християнин (Частина 11)" з книги "В очікуванні про друге пришестя" Рей C. Стедмену.

Як нам реагувати на вказівки Бог дає? Павло говорить, не ігноруйте Духа спонукало і не зневажай розпорядження Письма.

Спонукання Духа завжди приходить двома шляхами: по-перше, припинити робити те, що неправильно; по-друге, почати робити те, що правильно. Якщо ви християнин, ви знайомі з внутрішньої поштовху, який говорить: "Бог хоче, щоб ви щось зробити", або "Бог хоче, щоб ви перестали робити щось." Павло каже: "Дайте, щоб ці почуття. Коли Дух спонукає вас, щоб показати любов до когось, зробіть це; не дотримати. "

По-друге, не ігнорувати мудрість Писання. За словами Павла, "Не гордуйте пророцтвами." На жаль, через певні культових тенденцій в наш час, ми думаємо про пророкувати, як якоїсь особливої силою, щоб передбачати майбутнє або для себе особисто або для всього світу в цілому.

Д-р Ф. Ф. Брюс, один з великих тлумачів наших днів, говорить пророцтво є ", заявивши розум Бога в силі Духа." У перші дні церкви, перед Новий Заповіт був написаний, це було зроблено в усній формі ; Пророк говорив розум Духа в збірці. Але після написання Святого Письма, у нас дуже мало необхідність для будь-якого виду пророкує крім того, що на основі Біблії. Так що для нас, пророцтво стало те, що ми називаємо експозиційної проповіді та вчення. Це відкриває розум Бога зі Слова Божого. Не зневажай, що говорить апостол; що мудрість Божа кажу вам, як діяти, як думати і як замовити ваше життя. Не ставтеся до цього легковажно. Підкоряючись її заповіді дозволить вам заощадити величезну кількість головні болі і серцеві болі.

Якщо Господь сповільнить Його пришестя, і ми живемо, ми будемо продовжувати дивитися на цю тему в нашій наступній широкомовної / подкасту.

...... ..
заключна молитва
.......

Пам'ятаєте слова Господа в Євангелії від Матвія 24:42: "Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш." Матвія 24:44 говорить, "Тому й ви будьте готові, бо в котру годину не думаєте! син Людський, прийшовши ".

Якщо ви не готові до повернення Ісуса Христа, нехай я закликаю вас, щоб підготуватися сьогодні, отримавши Його як свого Спасителя. Івана 3:16 говорить: «Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне." Просто серцем твоїм вірувати, що Ісус Христос помер за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих силою Бога за вас, так що ви можете жити вічно з Ним. Моліться і просіть Його увійти у ваше серце сьогодні, і він буде. Римлянам 10:13 говориться: «Бо кожен, хто покличе ім'я Господнє, спасеться."

Продовжуйте дивитися на вашого спокути оці близький. Давайте об'єднаємо в молитві Іоанн Богослов - "Прийди, Господи Ісусе." Так благословить вас Бог.