Choose another language. 

Správa Prorok Daniel - # 504

Vitajte na správu proroka Daniela sa. To je správa # 504. Volám sa Daniel Whyte III tu vám pripomenúť, že Ježiš Kristus príde čoskoro, a že musíte byť pripravení. Toto vysielanie nie je o predpovede, ani je to o nastavenie dátumu, ako niektorí hlúpo urobili, ale je to všetko o príprave.
 
Po prvé, dnes, poďme sa pozrieť na niektoré známky jeho príchod vo spravodajstvo.
 
Učeníci Ježiša spýtal sa v Mt 24: 3, "Aké bude znamenie príchodu tvojho a konca sveta?" Ježiš Kristus potom pokračoval, aby im (a nás) jasné známky toho, že nám ukazujú, kedy môžeme začať očakávať, že príchod Pána a na konci sveta. Tieto príznaky patrí:

1. vzhľad falošní Kristovia a falošní proroci
2. vojny a zvesti o vojnách
3. hladomory
4. mory (ochorenie smrteľné epidémie)
5. zemetrasenia miestami (rôzne)
6. zvýšil perzekúcii veriacich
7. evanjelium káže po celom svete
8. znamenia a veľké zázraky na nebi (zahŕňajúce slnko, mesiac, hviezdy, a planetárne pohyby)
9. tieseň a zmätok medzi ľuďmi
10. zvýšil násilie "ako za dní Noé"
11. zvýšená homosexualitu a sexuálne nemravnosti ", ako to bolo za dní Lota"
12. vzostup "Gog a Magog" (čo mnoho biblických učencov verí, odkazuje na Rusku)
13. vzostup "kráľom od východu slnka" (ktorý mnoho biblických učencov verí, že sa odkazuje na Čínu)
14. rozvoj vedomostí (veda a technika)
15. odpadlíctvo v kostole
16. Záujem o jednotnej svetovej vlády priniesť svetový mier
17. záujem prestavať chrámu v Jeruzaleme

Biblia tiež hovorí o iných príznakov, ktoré sa prejavia v "nebezpečných časoch" v druhej Timoteovi 3. Tieto označenia sa ľudia dostávajú:

18. sebecký
19. žiadostivý
20. Chlubna
21. hrdý
22. rúhača
23. neposlušní rodičov
24. nevďační
25. bezbožný
26. bez prirodzenej náklonnosti
27. trucebreakers
28. falošní žalobcovi
29. inkontinentných
30. divoký
31. odporcovia tých, ktoré sú dobré
32. zradcovia
33. opojný
34. high-hneval sa
35. milovníci rozkoše ako Boha
36. majúce formu zbožnosti, ale zrieknu sa jej moci.
 
Ostatné znamenia časov, ktoré boli zbieral od Písma patrí:
37. posmievači, ktorí vysmieval Kristovho návratu
38. Pohyb smerom k one-svetového náboženstva
39. vyliatie Ducha Svätého
40. vypuknutia démonického a okultných činností
41. re-založenia Izraela
42. Arab nepriateľstvo k Izraelu
43. re-zjednotenie Európy
44. Pohyb smerom k one-svetovej ekonomiky

Pri pohľade na svetovom dianí optikou Božieho Slova, poďme sa pozrieť na niektoré titulky od dnešných správ, ktoré odkazujú na druhý príchod Pána Ježiša Krista.

Po prvé, dnes, v znamení kategórie WARS & zvesti o vojnách - Podľa Associated Press, Militantné lídri zo skupiny islamského štátu a al-Káida sa zišli na farme domu v severnej Sýrii minulý týždeň a dohodli na pláne zastaviť bojujú medzi sebou a spolupracovať proti svojim súperom. Takáto dohoda by mohla predstavovať nových ťažkostí pre stratégiu Washingtone proti ISIS. Kým vojenské lietadlá z US-vedenej koalície štrajku militantov zo vzduchu, Obamova administratíva sa počítajú na vyzbrojenie "strednej" povstaleckých frakcií tlačiť späť na zem. Tí rebeli, už považované za relatívne slabý a zmätený, bude čeliť oveľa silnejší odpor v prípade, že dva ťažké-biť militantné skupiny teraz pracujú spoločne.

Po druhé, dnes, v znamení kategórie WARS & zvesti o vojnách - Podľa Associated Press, povedal najvyšší americký vojenský vodca Kongresu vo štvrtok, že Spojené štáty by zvážiť vyslanie skromný počet amerických síl na boj s irackými vojakmi, ako oni zapojiť sa do väčších misií v kampani proti ozbrojencom islamského štátu. Armády generál Martin Dempsey, predseda zboru náčelníkov štábov, povedal, že iracké sily robia lepšiu prácu, ale povedal, že snaha presunúť do Mosulu alebo obnovenie hraníc so Sýriou by vyžadovala zložitejšie operácie.

Po tretie, dnes, v znamení kategórie WARS & zvesti o vojnách - Podľa agentúry Reuters, Moskve a Kyjeve obvinili navzájom vo štvrtok z porušovania prímeria a Spojené štáty, Rusko varoval, že Západ by ju mohli ďalej trestať za jeho "vojenskej eskalácie "kríza Ukrajiny. Ukrajina obvinil Rusko z posielania vojakov a zbraní na pomoc separatistické povstalcov na východnej Ukrajine začať novú ofenzívu v konflikte, ktorý zabil viac ako 4000 ľudí. Rusko varoval, Kyjev, že akékoľvek obnovenie násilností proti separatistov by bolo katastrofálne pre Ukrajinu.

Po štvrté, dnes, v znamení kategórie zemetrasenia miestami - podľa USA Today, o sile 4,8-zemetrasenia v stredu otriasla diely Kansas, Oklahoma a Arkansas, najsilnejší z ôsmich zemetrasenia, ktoré rachotí seizmicky aktívnou oblasťou cez 24 hodín. Mierne silné zemetrasenie, ktorý bol relatívne plytké 3,4 mil hlboko, udrel asi 30 míľ juhozápadne od Wichita pozdĺž hranice Oklahoma. Náraz bol pocit, cez veľa zo štátu a ako ďaleko preč ako Tulsa, OK, asi 170 míľ ďaleko. Niektorí obyvatelia Arkansas hlásené tiež trasenia.

Po piate, dnes, v znamení kategórii turbulencií v Izraeli a Stredný východ - podľa Al Džazíra, americká ministerka zahraničia John Kerry povedal, že kroky boli dohodnuté pri rokovaní v Ammáne znížiť napätie medzi Izraelčanmi a Palestínčanmi. Dať pár detailov, Kerry povedal, že bol urobený pevné záväzky zachovať status quo v svätých miest v okupovanom východnom Jeruzaleme, po rokovaní s izraelským predseda vlády Benjamina Netanjahua a Jordánsky kráľ Abdalláh II. Povedal, že Izrael a Jordánsko, ktorý má trest odňatia práva k mešity Al-Aqsa, sa tiež dohodli na prijatí opatrení na "de-eskalovať situáciu" v Jeruzaleme a na "obnovenie dôvery."

Biblia hovorí v Luke 21:25: "A budú znamenia na slnku a na mesiaci, a vo hviezdach, a na zemi súženia národov, s rozpakmi, more a vlny revúci."
  
Môžete si prečítať tieto príbehy podrobnejšie a získať viac Druhý príchod súvisiace novinky na našich stránkach Druhý príchod Herald.com

Teraz je čas na Prophecy Bootcamp.
 
Proroctvo Bootcamp je miesto, kde sme sa vysporiadať sa so základmi proroctvo, druhý príchod Krista, a to, čo sa stane v budúcnosti podľa Biblie. Naším cieľom tu nie je robiť predpovede, ale ktoré vám pomôžu pripravený pochopiť, ako sa veci budú odvíjať na konci časov.
 
Naša téma pre dnešný deň je s názvom "Kde to sme čele (Časť 7)?" Od Dr Ed Hindson je kniha "Zjavenie: Uvoľnenie budúcnosť".

Variácie interpretáciu Zjavenia zahŕňali:

1. Pohľad preterist. Tento pohľad vidí celú knihu, až na niekoľko výnimiek, ako sa plní v minulosti - v piatom storočí nášho letopočtu s pádom Jeruzalema a prenasledovania zo strany cirkvi rímskej ríše. Umožňuje žiadne skutočné budúce splnenie niektorého z rozsudkov (tesnenie, rúrky, misy).

2. historizujúce pohľad. Tento pohľad sa pozerá na splnenie týchto proroctiev v celej histórii kostola. Toto viedlo k nekonečnému špekulácii, že je úplne bez biblických podpory. Identifikácia zahŕňali mníchmi a bratov ako "kobyliek", Muhammad ako "padlých hviezde", Alaric goth ako prvá rúrka, Elizabeth ja ako prvý misky, Martina Luthera ako anjela Sardis, Adolfa Hitlera ako červený kôň, ad infinitum.

3. Pohľad idealista. Tento pohľad interpretuje Zjavenie ako séria ideálnych princípov týkajúcich sa boja medzi dobrom a zlom. To allegorizes celú knihu ako duchovný konflikt bez vzťahu k aktuálnym historických udalostí. Ďalej len "súženia" sa stane niečí vnútorných konfliktov. "Return Krista" sa koná vo vlastnom srdci a mysli. Má za to proroctvo, že majú čo povedať o skutočných budúcich udalostí.

Robert L. Thomas sumarizuje svoju obranu futuristov pohľadu s týmto pozorovaním tajuplne: "futuristov prístup k knihy je jediná, ktorá poskytuje dostatočnú uznanie k prorockej štýl knihy a normálne hermeneutického vzoru výkladu založeného na tomto štýle. Má za to knihu ako so zameraním na posledné obdobie (y) zo svetových dejín a navrhovať rôzne akcie a ich vzťahy k sebe navzájom. To je názor, že najlepšie je v súlade so zásadou doslovný výklad. "

Apokalypsa odhaľuje budúcnosť. Je to Boží plán, čo nám pomáha pochopiť, kde história človeka sa deje. Skutočnosť, že sa odkazuje na doby konca je zrejmé, v priebehu celej knihy. To slúži ako finálny konzumácii biblického zjavenia. Trvá nám od prvého storočia do minulého storočia, pred prenasledovaním do triumfu, od bojujúci cirkvi Kristova nevesta, od Patmos do raja.

Apokalypsa bol nazývaný epilóg v dráme vykúpenie. V biblickom zázname, ľudská história začína v záhrade a končí vo večnom meste. Začína s tragédiou a končí v triumfu. Začína sa zlyhaním človeka a končí s jeho oslávenie. Medzi nimi stojí kríž! A na tomto kríži, Ježiš Kristus zmenil beh ľudských dejín navždy. Hallelujah! To je Spasiteľ!

Pán dá, budeme pokračovať v pohľade na túto tému na našom budúcom vysielanie / podcast.
 
Na záver poďme zvážiť, čo Boh chce, a ja k tomu vo svetle Jeho druhého príchodu.
 
Ježiš Kristus povedal Luke 19:13 na "obsadiť, kým neprídem." Vo svetle, ktoré sme pokračujeme štúdium Biblie série na knihách prvej a druhej Tessalonicenských Pavol napísal veriacim, ktorí mali obavy o druhý príchod Ježiša Krista, a čo by mali robiť, čo čakali. Táto sekcia je s názvom "Osud Zeme (časť 3)" z knihy "Čakanie na druhý príchod" od Raya C. Stedman.

Počas tohto tajomného čas po Ježiš vstal z mŕtvych a zjavil svojim učeníkom, potom zmizol znovu, pýtali sa ho: "Pane, ste v tejto dobe chystá obnoviť kráľovstvo pre Izrael?" Inými slovami, oni sa pýtali: "Je to čas, kedy budete splní predpovede prorokov, že Izrael bude hlavným národov a Messiah bude vládnuť osobne na zemi?"

Jeho pozoruhodný odpoveď na svoju otázku znela: ". Nie je to pre vás poznať časy alebo dáta [rovnaký výraz použitý v Solúnčanom] Otec ponechal vo svojej moci" Inými slovami, iba Otec poznal odpoveď na ich . Otázkou Ježiš pokračoval načrtnúť program, ktorý by mala vplyv na ne: "Ale Dostanete silu Ducha Svätého, ktorý na vás zostúpi, a budete mi svedkami v Jeruzaleme av celom Judsku a Samárii, a až do posledných končín zeme. "
 
Ak je Boh Meško Jeho príchode a žijeme, budeme pokračovať v pohľade na túto tému v našej ďalšie vysielanie / podcast.
........
ZATVORENÍ MODLITBA
.......
 
Spomeňte si na slová Pána v Matúšovi 24:42: "Dávajte teda, lebo neviete, v ktorú hodinu Pán váš prijde." Matthew 24:44 hovorí: "Preto aj vy buďte pripravení :. V tú hodinu, čo sa nenazdáte, Syn človeka príde"
 
Ak si nie ste pripravení na návrat Ježiša Krista, môžem povzbudiť, aby ste si dnes pripravení tým, že prijme ho ako svojho Spasiteľa. John 03:16 hovorí: "Veď Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna splodil, aby žiadny, kto v neho verí, nezahynul, ale mal večný život." Len veriť vo svojom srdci, že Ježiš Kristus zomrel za vaše hriechy, bol pochovaný a vstal z mŕtvych mocou Božou pre vás, takže si môžete žiť večne s Ním. Modlite sa a požiadajte ho, aby vošiel do vášho srdca dnes, a on bude. Rimanom 10:13 hovorí: "Lebo kto by vzýval meno Pánovo, bude spasený."
 
Majte vzhliadol pre vykúpenie zachvacuje blízko. Spojme sa v modlitbe Johna Revelator - ". Aj tak, Príď, Pane Ježišu" Boh ti žehnaj.