Choose another language. 

به گزارش دانیال نبی خوش آمدید. این گزارش # 522 است. نام من دانیل وایت III است در اینجا به شما یادآوری می کنند که عیسی مسیح در حال آمدن است به زودی و که شما نیاز به آماده می شود. این پخش است در مورد پیش بینی نیست، و نه آن را در مورد تنظیم تاریخ به عنوان برخی از احمقانه انجام داده اند، با این حال از آن است که همه چیز در مورد آماده سازی.

اول، امروز، اجازه دهید در برخی از نشانه های آمدن او در اخبار است.

شاگردان عیسی در متی 24 پرسید: 3، "چه باید نشانه ای از آینده تو باشد، و از پایان جهان؟" عیسی مسیح سپس به آنها (و ما) نشانه روشن است که ما نشان می دهد زمانی که ما می توانید شروع را به انتظار برای دیدن آمدن خداوند و پایان جهان. این علائم عبارتند از:

1. ظاهر مسیح کاذب و پیامبران دروغین
2. جنگ ها و شایعات از جنگ
3. قحطی
4. pestilences (بیماری همه گیر مرگبار)
5. زلزله در غواصان (مختلف) مکان
6. افزایش آزار و اذیت از مؤمنان
7. انجیل در تمام جهان موعظه
8. نشانه های بزرگ و شگفتی در آسمان (شامل خورشید، ماه، ستاره، و جنبش های سیاره ای)
9. پریشانی و سرگشتگی در میان مردم
10. افزایش خشونت "را به عنوان در روز پس از نوح"
11. افزایش همجنس گرایی و فساد جنسی "را به عنوان آن را در روز لوط بود"
12. ظهور "یأجوج و مأجوج" (که بسیاری از دانشمندان معتقد به کتاب مقدس اشاره به روسیه)
13. ظهور "پادشاهان شرق" (که بسیاری از دانشمندان معتقد به کتاب مقدس اشاره به چین)
14. افزایش دانش (علم و تکنولوژی)
15. ارتداد در کلیسا
16. علاقه به یک دولت جهانی واحد در مورد صلح جهانی را
17. علاقه به بازسازی معبد در اورشلیم

کتاب مقدس نیز از علائم دیگر که آشکار در "بار خطرناک" در تیموتی دوم 3. کسانی که نشانه های مردم بودن است خواهد بود صحبت می کند:

18. خودخواه
19. آزمند
20. لاف
21. افتخار
22. blasphemers
23. نافرمان به پدر و مادر
24. unthankful
25. نامقدس
26. بدون محبت طبیعی
27. trucebreakers
28. شاکیان دروغین
29. بی اختیاری
30. شدید
31. despisers از آن است که خوب است
32. خائن
33. بی پروا
34. مغرور
35. دوستداران لذت بیشتر از دوستداران خدا
36. داشتن یک شکل از عبادت، اما انکار قدرت آن.

نشانه های دیگری از بار است که از کتاب مقدس گردآوری شده است عبارتند از:
37. ریشخندکنندگان که از بازگشت مسیح را مسخره
38. حرکت به سوی یک دین یک جهان
39. فوران روح القدس
40. شیوع فعالیت های شیطانی و بخوان
41. دوباره تاسیس اسرائیل
42. خصومت اعراب نسبت به اسرائیل
43. دوباره اتحاد اروپا
44. حرکت به سوی یک اقتصاد یک جهان

نگاهی به رویدادهای جهان از طریق لنز از کلام خدا، اجازه دهید در برخی از سرفصل های از اخبار امروز که به آینده دوم عیسی مسیح خداوند اشاره شده است.

اول، امروز، تحت رده ورود به سیستم جنگ و شایعات از جنگ - به گزارش آسوشیتد پرس، رئیس نیروی هوایی اردن گفت حدود 7،000 مبارزان گروه دولت اسلامی کشته شده اند از سال اردن شروع به شرکت در حملات هوایی نیروهای ائتلاف. پادشاهی راه اندازی کرده است حملات هوایی علیه دولت اسلامی انبارهای سلاح، مراکز آموزشی، و پادگانهای نظامی از شبه نظامیان آزاد یک ویدیو از آنها سوزاندن یک خلبان اردن به مرگ. از آنجا که روز پنجشنبه گذشته، نیروی هوایی اردن حمله کرده و نابود بیش از 56 اهداف دولت اسلامی.

دوم، امروز، تحت رده ورود به سیستم از پریشانی در میان کشورهای - با توجه به بی بی سی، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور هشدار داده است که روسیه خواهد شد هزینه های بیشتری روبرو اگر آن را ادامه می دهد "اقدامات تهاجمی" خود را در اوکراین. اوباما همتای روسی خود خواست تا از فرصت مذاکرات تازه برای پیدا کردن یک راه حل مسالمت آمیز به جنگ است که از ماه آوریل سال گذشته روی داد. پوتین است با توجه به ملاقات با رهبران فرانسه، آلمان و اوکراین در یک نشست در بلاروس روز چهارشنبه. با این حال، درگیری شدید در شرق اوکراین وجود دارد پیش از مذاکرات.

سوم، امروز، تحت رده ورود به سیستم جنگ و شایعات از جنگ - به گزارش خبرگزاری فرانسه (AFP)، امارات متحده عربی حملات هوایی روز سه شنبه در برابر ISIS از یک پایگاه هوایی در اردن راه اندازی شد، مارک بازگشت آن به عملیات جنگی علیه شبه نظامیان پس از متوقف کردن حملات در اواخر سال گذشته. خبرگزاری رسمی فدراسیون خلیج عنوان کرد و گفت که امارات F-16S انجام یک سری از حملات صبح روز سه شنبه به نقل از فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات متحده عربی.مبارزان با خیال راحت به پایگاه پس از قابل توجه به اهداف خود بازگشتند.

چهارم، امروز، تحت رده ورود به سیستم از پریشانی در میان کشورهای - به گزارش رویترز، دولت آمریکا در حال ایجاد یک سازمان جدید برای نظارت بر تهدیدات امنیت سایبر، ادغام و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به طیفی از خطرات. یک مقام گفت: تهدید مرکز ادغام اطلاعات سایبر (CTIIC) خواهد بود "مرکز اطلاعاتی است که" نقطه اتصال بین تهدیدات مختلف سایبری به ملت به طوری که گروه ها و سازمان های مربوطه از این تهدیدات به عنوان نزدیک به زمان واقعی به عنوان آگاه در هستند ممکن است. "پرزیدنت اوباما امنیت سایبر به بالای دستور کار 2015 خود را پس از حملات هک اخیر علیه شرکت های بزرگ ایالات متحده و دولت فدرال خود را منتقل کرده است.

پنجم، امروز، تحت رده ورود به سیستم جنگ و شایعات از جنگ - با توجه به ان بی سی، اردن "هزاران" سربازان در مرز خود با عراق مستقر کرده است آن را به عنوان رمپ تا یک کمپین علیه شبه نظامیان ISIS. سربازان برای جلوگیری از نفوذ مبارزان ISIS به اردن و به عنوان یک نمایش قدرت فرستاده شدند. در حالی که جیب پشتیبانی ISIS در سراسر مرز عراق وجود دارد، استقرار اردن ظاهر می شود "تشدید تلاش های مداوم برای حفظ مرز برای جلوگیری از حرکت مردان و سلاح."

45-47:: کتاب مقدس در متی 24 می گوید: "چه کسی پس از آن وفادار و بنده عاقلانه، که پروردگار خود خداوند حاکم بر خانواده اش ساخته شده است، به آنها گوشت را در فصل به علت؟ خوبان که بنده، که پروردگار خود را زمانی که او آید باید تا پیدا انجام است. همانا من بر شما می گویند، که او باید او را حاکم بر تمام محصولات خود را. "

شما می توانید این داستان با جزئیات بیشتر خواندن و دریافت بیش دوم مربوط به آمدن اخبار در وب سایت ما در آمدن دوم Herald.com

در حال حاضر، آن زمان برای نبوت اردوی آموزشی است.

نبوت اردوی آموزشی است که در آن ما با اصول اولیه نبوت، در آینده دوم مسیح، و چه خواهد شد در آینده با توجه به کتاب مقدس اتفاق می افتد رسیدگی کند. هدف ما در اینجا این است که پیش بینی نیست، اما به کمک شما آماده با درک که چگونه همه چیز در پایان بار گشوده خواهد شد.

موضوع ما امروز با عنوان "قضاوت آغاز می شود در خانه خدا" (قسمت 8) از کتاب دکتر اد Hindson را "وحی: قفل آینده". و، من می خواهم به شما یادآوری را به استفاده از پیشنهاد ویژه ما است. اگر شما این پادکست لذت می برند، لطفا در صورت تمایل به خرید یک کپی از این کتاب - "وحی: قفل آینده" توسط دکتر اد Hindson. Dr.Hindson ساده پیام از وحی به طوری که شما به راحتی می توانید آن را برای خودتان را درک کنید. شما باید این کتاب را در کتابخانه خود را. این برای تنها 30 دلار در دسترس در وب سایت ما می باشد. شما می توانید خرید خود را امروز در SecondComingHerald.com را.

در حال حاضر، موضوع نبوت اردوی آموزشی ما امروز با عنوان: پرگامون: سیاسی کلیسا (قسمت 2)

پرگامون شهرستان باور نکردنی بود. معابد ستون، ساختمان های عمومی، و استحکامات گسترده در بالای آکروپلیس نشسته. و مهمتر از آن همه معبد بزرگ زئوس، شاه خدایان بود. هنگامی که آتالوس III از پرگامون در 133 سال قبل از میلاد درگذشت، او در شهرستان وقف به رومیان، و آنها آن را پایتخت سیاسی خود در آسیا ساخته شده است.کتابخانه محلی یکی از بزرگترین در جهان باستان بود، مباهات مجموعه ای از 200.000 جلد است.

پرگامون نیز برای شفا معروف آن و مرکز پزشکی شناخته شده بود. در اینجا، مراقبه مذهبی، تعبیر خواب، دست زدن به مار، و هنر پزشکی برای شفا اهداف ترکیب شدند. راه مقدس از Asclepion، ساخته شده است به افتخار خدای شفا، به سمت آتن، که به هزار فوت بالاتر از دشت گل رز منجر شده است. در نزدیکی قله ایستاده بود محراب بسیار زیاد به زئوس. در فاصله ای کوتاه معبد زیبا از آتنا (الهه یونانی از جنگ) بود. اما بیش از هر چیز دیگری، فرقه امپریالیستی از سزار عبادت همه چیز در پرگامون بود.

مسیح نامه ای که به کلیسا در پرگامون با یادآوری آنها، آغاز شد "من می دانم که در آن شما ساکن شود." او کاملا آگاه است که این مؤمنان توسط یک جامعه غیر مسیحی احاطه شده بودند بود. و در معرض ارزش های آن، استانداردها و فشار. رویارویی قدرت دولت و کلیسا جوان مسیحی اجتناب ناپذیر بود.

سنت مسیحی ادعا می کند که غایوس اسقف اول پرگامون بود و او توسط Antipas، موفق شد کسی که خداوند به در نامه او به عنوان اشاره "شاهد من، یکی وفادار من." نام او به معنی "در برابر همه" و ممکن است به تمایل خود مراجعه در برابر تمام سازش و وسوسه ایستاده اند.

با وجود این میراث فوق العاده، خداوند دو نگرانی بزرگ برای این کلیسا بود. مسیح به عنوان برگزاری یک شمشیر دو لبه به تصویر کشیده."راست شمشیر" توسط رومی ها به عنوان قدرت مرگ و زندگی تلقی می شد و در فرماندار واگذار شد. در اینجا، مسیح این حق به عهده می گیرد. بنابراین، او کلیسای او که او به تنهایی مستقل و عالی است به یاد. او به تنهایی تمام قدرت!

به امید خدا، ما به دنبال این موضوع در پخش بعدی / پادکست ما ادامه خواهد داد.

در پایان، اجازه دهید در نظر گرفتن آنچه خدا می خواهد من و تو به انجام در پرتو دوم آمدن او.

عیسی مسیح در انجیل لوقا 19:13 گفت: به "اشغال تا من آمده است." در پرتو آن، ما در حال ادامه کتاب مقدس سری مطالعه ما در کتاب اول و دوم تسالونیکیان که پل به مؤمنان که نگرانی ها در مورد آمدن دوم عیسی به حال نوشت مسیح، و چه باید بکنند که آنها صبر کردم. در این بخش با عنوان "زندگی مانند یک مسیحی (قسمت 11)" از کتاب "انتظار در آمدن دوم" توسط ری C. استدمان، کارولینای شمالی.

چگونه ما واکنش نشان می دهند به هدایت خدا را می دهد؟ پولس میگوید را نادیده بگیرد روح باعث و آموزش کتاب را خوار شمردن نیست.

باعث از روح همیشه به دو روش می آید: اول، متوقف انجام آنچه اشتباه است. و دوم، شروع به انجام آنچه را حق است. اگر شما یک مسیحی هستند، شما با ارنج زدن درونی که می گوید، آشنا هستند "خدا شما را می خواهد برای انجام کاری،" و یا "خدا می خواهد شما را به جلوگیری از انجام چیزی." پل می گوید، "به در به آن احساسات. هنگامی که روح دهید شما را به نشان دادن عشق به سمت کسی، آن را انجام دهد؛ آیا بازگشت نگه ندارد. "

دوم، آیا عقل کتاب را نادیده بگیرد. به عبارت پل، "نفرت نمی prophesyings." متاسفانه، به دلیل برخی از گرایش های فرقه ای در روز ما، ما از نبوت به عنوان برخی از قدرت های ویژه ای برای پیش بینی آینده یا برای خودمان به صورت جداگانه و یا برای جهان در بزرگ فکر می کنم.

دکتر FF بروس، یکی از نمایش ایستاده بزرگ روز ما، می گوید نبوت است "اعلام ذهن خدا در قدرت روح." در روزهای اولیه از کلیسا، قبل از عهد جدید نوشته شده بود، این به صورت شفاهی انجام شد . پیامبر ذهن روح در مجمع صحبت کرد. اما از آنجا که نوشتن کتاب مقدس، ما نیاز بسیار کمی برای هر نوع نبوت دیگر از آن بر اساس کتاب مقدس است. بنابراین برای ما، نبوت تبدیل شده است چیزی است که ما موعظه نمایشی و آموزش تماس بگیرید. این است که به باز کردن ذهن از خدا از کلام خدا. آیا نفرت نیست که، می گوید رسول. که حکمت خدا به شما گفتن که چگونه به عمل می کنند، چگونه به فکر می کنم، و نحوه سفارش به زندگی شما است. آیا آن به آرامی درمان نیست. اطاعت از دستورات آن را به شما سردرد و heartaches بی شماری را نجات دهد.

اگر خداوند tarries آمدن او و زندگی می کنیم، ما به دنبال این موضوع در پخش بعدی / پادکست ما ادامه خواهد داد.

...... ..
بستن دعا
.......

به یاد داشته باشید کلمات خداوند در متی 24:42: "سازمان دیده بان بنابراین: برای آنچه را نمی دانند چه ساعت پروردگار توست آمده است." متی 24:44 می گوید، "بنابراین شما نیز آماده: برای در چنین یک ساعت به عنوان شما فکر نمی کنم پسر آید مرد. "

اگر شما آماده برای بازگشت عیسی مسیح نیست، ممکن است من شما را تشویق به دریافت کند امروز آماده دریافت او را به عنوان نجات دهنده خود را. جان 3:16 می گوید، "برای خدا عاشق جهان، که او به او تنها پسر مولود، که هر کس در او ایمان باید هلاک نگردد، بلکه حیات ابدی." فقط در قلب خود را که عیسی مسیح برای گناهان شما جان باور، ، به خاک سپرده شد و از مردگان توسط قدرت خدا برای شما افزایش یافت به طوری که شما می توانید تا ابد با او زندگی می کنند. دعا کنید و از او بخواهید تا به قلب شما آمده امروز، و او خواهد شد. رومیان 10:13 می گوید، "برای هر کس باید بر نام خداوند ذخیره شود تماس بگیرید."

به دنبال حفظ کردن برای رستگاری خود را draweth نزدیک. اجازه دهید ما در نماز از جان افشاء ملحق - "با این حال، آمده، خداوند عیسی." خدا به شما برکت دهد.