Choose another language. 

Pranašas Danielius ataskaita - # 504

Sveiki atvykę į pranašo Danieliaus ataskaitoje. Tai ataskaita # 504. Mano vardas yra Daniel Whyte III čia jums priminti, kad Jėzus Kristus grįžta greičiau, ir kad jūs turite būti pasirengę. Ši transliacija yra ne apie prognozes, nei tai apie nustatant datą, kaip kai kurie kvailai padariau, tačiau tai yra viskas apie paruošimo.
 
Pirma, šiandien, pažvelkime į kai jo Coming naujienos ženklai.
 
Mokiniai paklausė Jėzų Mato 24: 3, "Kas turi būti tavo atėjimo ženklas, ir pasaulio pabaigos?" Tada Jėzus Kristus išvyko suteikti jiems (ir mums) aiškių ženklų, kad parodyti mums, kai mes galime pradėti tikėtis pamatyti Viešpaties ir pasaulio pabaigos atėjimo. Šie požymiai yra:

1. netikrų kristų ir netikrų pranašų išvaizda
2. karų ir gandų apie karus
3. badmečių
4. infekcinė (mirtinas epideminių ligų)
5. žemės drebėjimai Įvairiose vietose (Įvairūs)
6. padidėjo persekiojimą tikinčiųjų
7. Evangelija yra skelbiama visame pasaulyje
8. ženklai ir stebuklus danguje (įtraukiant į saulę, mėnulį, žvaigždes, ir planetų judėjimą)
9. kančios ir suglumimas tarp žmonių
10. padidėjo smurtą ", kaip Nojaus dienomis"
11. padidėjo homoseksualumo ir seksualinio amoralumo ", kaip tai buvo ir Loto dienomis"
12. "Gogą ir Magog" Augimas (kurią daugelis Biblijos tyrinėtojai įsitikinę, susijęs su Rusijos)
13. "karalių rytų" Augimas (kurią daugelis Biblijos mokslininkai mano, nuoroda į Kiniją)
14. padidėjimas žinių (mokslo ir technologijų)
15. atsimetimas bažnyčioje
16. susidomėjimas vieningą pasaulio vyriausybę pareikšti apie pasaulio taiką
17. palūkanos, atsižvelgiant į Jeruzalės šventyklos atstatymo

Biblija taip pat kalba apie kitus ženklus, kurie bus akivaizdus "sunkūs laikai" antroje Timotiejui 3. Šios ženklai yra žmonių gerovė:

18. savanaudis
19. Pożądliwy
20. pagyrūnai
21. didžiuojuosi
22. piktžodžiautojai
23. neklusnūs tėvams
24. nedėkingas
25. nešventas
26. be natūralaus prisirišimo
27. trucebreakers
28. apkalbinėtojos
29. nesusivaldantys
30. nuožmi
31. nekenčiantys tie, kurie gerai
32. išdavikai
33. svaiginantis
34. aukštos bendraminčių
35. mėgėjams malonumus daugiau nei mėgėjams Dievo
36. turintys dievotumo išvaizdą, bet atsižadėję jo jėgos.
 
Kiti požymiai iš karto, kurios buvo sukauptos iš Šventojo Rašto apima:
37. Niekintojai, kuris Mock Kristaus sugrįžimą
38. judėjimas link vieno pasaulio religijos
39. išliejimas Šventosios Dvasios
40. protrūkis demoniškas ir occultic veiklos
41. atkurtas Izraelis
42. Arabų priešiškumas Izraeliui
43. susivienijimas Europoje
44. judėjimas link vieno pasaulio ekonomikos

Pažvelgus pasaulio įvykius per Dievo Žodį objektyvas, pažvelkime į kai kurių antraštes iš šiandienos žinia, kad rodytų į antrojo atėjimo Viešpaties Jėzaus Kristaus.

Pirma, šiandien žymeniu kategorijos karų ir gandų apie karus - pagal "Associated Press", karinga lyderiai iš Islamo Valstybė grupės ir Al-Qaida susirinko ūkio name šiaurės Sirijoje praėjusią savaitę ir susitarė dėl plano nutraukti kovoja tarpusavyje ir dirbti kartu su savo priešininkus. Toks susitarimas gali pateikti naujų sunkumų Vašingtono strategijos kovojant su ISIS. Nors karo lėktuvai iš JAV vadovaujamos koalicijos streiko kovotojų iš oro, B. Obamos administracija suskaičiuoti ant užtaisymo "vidutinio sunkumo" sukilėlių grupuotes stumti juos atgal ant žemės. Tos sukilėliai, jau laikomi gana silpnas ir neorganizuotas, susidurtų kas stipresnį pasipriešinimą, jei du sunkiųjų pataikyti karinėms grupėms dabar dirba kartu.

Antra, šiandien žymeniu kategorijos karų ir gandų apie karus - pagal "Associated Press", Amerikos Top karvedys sakė kongresas ketvirtadienį, kad JAV turėtų apsvarstyti siuntimu kuklų skaičių amerikiečių pajėgų kovoti su Irako karius, kaip jie užsiimti didesnių misijose prieš Islamo Valstybė kovotojų kampaniją. Armijos generolas Martinas Dempsey, pirmininkas vadų jungtinio sakė, kad Irako pajėgos darai geresnį darbą, bet jis sakė, pastangos perkelti į Mosul arba atkurti sieną su Sirija, reikėtų daugiau sudėtingų operacijų.

Trečia, šiandien žymeniu kategorijos karų ir gandų apie karus - Pagal Reuters, Maskvoje ir Kijeve apkaltino viena kitą ketvirtadienį pažeidė paliaubas ir JAV perspėjo Rusiją, kad Vakarai gali nubausti jį toliau už savo "karinės eskalacijos "Ukrainos krizės. Ukraina apkaltino Rusiją siunčiant karius ir ginklus, siekiant padėti separatistinius sukilėlius Rytų Ukrainoje pradėti naują puolimą į konfliktą žuvo daugiau nei 4000 žmonių. Rusija perspėjo Kijevą, kad bet koks karo prieš separatistų atnaujinimas būtų katastrofiški Ukrainoje.

Ketvirta, šiandien žymeniu kategorijos žemės drebėjimų Įvairiose vietose - Pagal JAV Šiandien dydis-4.8 žemės drebėjimas trečiadienį sukrėtė iki dalys Kanzasas, Oklahoma, ir Arkansas, stipriausias iš aštuonių drebėjimai, kad svirtis seismiškai aktyvaus regione per 24 valandas. Pagal vidutinio stiprus žemės drebėjimas, kuris buvo gana sekli 3,4 mylių giliai, sudavė apie 30 mylių į pietvakarius nuo Vičita palei Oklahoma sienos. Trankymas buvo jaučiamas visoje daug valstybės ir taip toli, kaip Tulsa, OK, apie 170 mylių. Kai Arkanzasas gyventojai taip pat pranešė, drebulys.

Penkta, šiandien, tokiu žymeniu paženklintas kategorijos neramumų Izraelyje ir Vidurio Rytuose - Pagal Al Jazeera, JAV valstybės sekretorė Johnas Kerry sakė, kad buvo susitarta derybose Amanas žingsniai siekiant sumažinti įtampą tarp izraeliečių ir palestiniečių. Suteikti keletą detalių Kerry sakė, kad tvirtus įsipareigojimus buvo padaryta siekiant išlaikyti status quo šventose vietose okupuotoje Rytų Jeruzalėje, po derybų su Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu ir Jordanijos karalius Abdullah II. Jis sakė, Izraelis ir Jordanija, kuri turi laisvės atėmimo teises į Al-Aqsa mečetės, taip pat buvo susitarta imtis veiksmų, kad "de-eskaluoti situaciją" Jeruzalėje ir "atkurti pasitikėjimą."

Biblija sako, Luko 21:25: "Ir bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žvaigždėse, o žemėje blaškysis sielvarto slegiamos tautos, jūrai ir bangos riaumojimas".
  
Galite skaityti šias istorijas išsamiau ir gauti daugiau Second Coming-Susijusios naujienos mūsų interneto svetainėje adresu Second Coming Herald.com

Dabar atėjo laikas Prophecy Bootcamp.
 
Pranašystė Bootcamp yra, kai mes dirbame su pranašystės pagrindai, antroji Kristaus atėjimą, o kas nutiks ateityje pagal Bibliją. Mūsų tikslas čia yra ne daryti prognozes, tačiau, siekiant padėti jums pasiruošti, suprasti, kaip viskas atsiskleis pabaigos laiką.
 
Mūsų tema šiandien yra pavadinta "Kur mes vadovauja (7 dalis)?" Dr. Ed Hindson knygos "Apreiškimo: Išlaisvinti ateitis".

Įtraukėme Variacijos Apreiškimo aiškinimo:

1. preterist vaizdas. Šis požiūris mato visą knygą, su keliomis išimtimis, kaip buvo įvykdyta ir praeityje - penktoje amžiuje su Jeruzalės rudenį ir bažnyčios persekiojimo Romos imperijos. Tai leidžia ne būsimą realų įvykdymą bet sprendimų (ruoniai, triūbos, kaušelius).

2. Šalininkas Muzika vaizdas. Šis požiūris atrodo už šių pranašysčių įvykdymo visoje bažnyčios istorijoje. Tai lėmė begalinis spekuliacijos, kad yra visiškai be Biblijos paramą. Identifikavimas yra įtrauktas vienuolius ir mažesniuosius brolius kaip "skėriai", Mahometas kaip "Fallen Star", Alaric Goth kaip pirmą trimitas, Elžbieta I, kaip ir pirmajame dubenėlyje, Martin Luther, kaip ir Sardus angelas, Adolfas Hitleris, kaip Red Horse, AD Infinitum.

3. idealistas vaizdas. Šis požiūris interpretuoja Apreiškimo kaip idealių principų, susijusių su tarp gėrio ir blogio kova serijos. Tai allegorizes visą knygą kaip dvasinio konflikto nesusiję su faktinėmis istorinius įvykius. Į "suspaudimas" tampa viena vidaus konfliktus. Grąžinimo Kristaus "vyksta savoje širdies ir proto. Tai views pranašystę kaip turintis ką pasakyti apie realių būsimų įvykių.

Robertas L. Tomas apibendrina savo gynybai futuristas nuomone šio slapto stebėjimo žodžiai: "futuristas požiūris į knygos yra tik viena, kad suteikia pakankamą pripažinimą pranašišką stiliaus knygos ir normalus hermeneutinio modelio aiškinimo remiantis šiuo stiliumi. Tai views knygą kaip sutelkiant dėmesį į paskutinio laikotarpio (-ių) pasaulio istorijos ir apibrėžiantis įvairius renginius ir jų santykius vienas su kitu. Tai mano, kad labiausiai atitiktų iš pažodinio aiškinimo principu. "

Apokalipsės atskleidžia ateitį. Jis yra Dievo kelių žemėlapis padės mums suprasti, kur žmogaus istorija vyksta. Tai, kad ji nurodo į pabaigos laikas yra aišku, per visą knygoje. Ji tarnauja kaip galutinio atbaigimą Biblijos apreiškimo. Tai nukelia mus nuo pirmojo amžiaus iki praėjusio šimtmečio, nuo persekiojimo į triumfo, iš kovoja bažnyčia Kristaus nuotaka, iš Patmos į rojų.

Apokalipsės buvo vadinamas įsivyraujant dramos išpirkimo epilogas. Be Biblijos įrašo, žmonijos istorija prasideda sodas ir baigiasi amžinąjį miestą. Jis prasideda tragedijos ir baigiasi triumfu. Jis prasideda žmogaus nesėkmės ir baigiasi su savo išaukštinimu. Tarp stovi įvartį! Ir tą kryžiaus, Jėzus Kristus pakeitė žmonijos istorijos kursą amžinai. Aleliuja! Kas Gelbėtojas!

Viešpats nori, mes ir toliau žiūri šią temą apie mūsų kitą transliacija / podcast.
 
Galiausiai, aptarkime, ką Dievas nori, kad jūs ir aš padaryti atsižvelgiant į jo antrojo atėjimo.
 
Jėzus Kristus sakė Luko 19:13 į "Užimti kol sugrįšiu '". Atsižvelgiant, kad mes ir toliau mūsų Biblijos studijų seriją Pirmosios & Antrojo tesalonikiečiams knygų, Paulius rašė tikintiesiems, kurie turėjo susirūpinimą Antrojo Jėzaus Kristaus atėjimo ir ką jie turėtų daryti, kaip jie laukė. Šiame skyriuje yra pavadinta "žemės Fate (3 dalis)" iš knygos "laukia antrojo atėjimo" Ray C. Stedman.

Per tą paslaptingą laiką po Jėzaus prisikėlė iš mirusiųjų ir pasirodė savo mokiniams, tada dingo vėl, jie paklausė: "Viešpatie, tu šiuo metu ketina atkurti Izraelio karalystę?" Kitaip tariant, jie buvo klausia: "Ar tai laikas, kai Jūs įvykdyti pranašų spėjimus, kad Izraelis bus prieš tautų valdovą ir Mesijas valdys asmeniškai žemėje?"

Jo puikus atsakymas į jų klausimą buvo: ". Tai ne jūsų reikalas žinoti laiką ir datą [ta pati frazė naudojama tesalonikiečiams] Tėvas nustatė savo valdžia" Kitaip tariant, tik Tėvas žinojo atsakyti į jų . Klausimas Jėzus nuvyko į kontūro programą, kuri būtų juos paveikti: "Bet jūs gausite jėgos, kai Šventoji Dvasia ateina jums; ir jūs tapsite mano liudytojais Jeruzalėje ir visoje Judėjoje bei Samarijoje, ir iki pat žemės pakraščių ".
 
Jei Viešpats tarries Jo atėjimo ir mes gyvename, mes ir toliau žiūri šią temą mūsų kitą transliacija / podcast.
........
Baigiamoji malda
.......
 
Prisiminti Viešpaties žodžius Mato 24:42: "Todėl budėkite, nes nežinote, kurią valandą ateis jūsų Viešpats." Mato 24:44 sako: "Todėl ir jūs būkite pasiruošę. Už tą valandą, kurią nemanote" Žmogaus Sūnus ateis "
 
Jei jūs nesate pasiruošę Jėzaus Kristaus sugrįžimo, gali Raginu jus pasiruošti šiandien gauti Jį kaip savo Gelbėtoją. Jono 3:16 sako: "Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą." Tiesiog širdimi tikėsi, kad Jėzus Kristus mirė už tavo nuodėmes, buvo palaidotas, ir prisikėlė iš numirusių Dievo jėga už jus, kad jūs galite gyventi amžinai su Juo. Melskis ir paprašyti, kad jis ateis į savo širdį ir šiandien, ir jis bus. Romėnai 10:13 sako: "Nes kiekvienas, kuris šaukiasi Viešpaties vardo, bus išgelbėtas".
 
Laikyti ieško už nes artėja jūsų atpirkimas. Leiskite mums prisijungti prie Jono Apreiškėjas malda - ". Net ir taip, ateik, Viešpatie Jėzau" Dievas telaimina tave.