Choose another language. 

Pravietis Daniēla ziņojums - # 504

Laipni lūdzam pravietis Daniēla ziņojumā. Šis ir ziņojums # 504. Mans vārds ir Daniel Whyte III šeit, lai atgādinātu jums, ka Jēzus Kristus nāk atpakaļ drīz un ka jums ir jābūt gataviem. Šis raidījums nav par prognozēm, kā arī tas ir par nosakot datumus, kā daži muļķīgi ir darījuši, taču tas ir par preparātu.
 
Pirmkārt, šodien, pieņemsim apskatīt dažas savas atnākšanas zīmes ziņās.
 
Mācekļi jautāja Jēzum Mateja 24: 3, "Kas ir zīme Tavas atnākšanas un pasaules gala?" Pēc tam Jēzus Kristus devās, lai dotu viņiem (un mums) skaidras pazīmes, kas parāda mums, kad mēs varam sākt gaidīt, lai redzētu, kas nāk no Kunga un pasaules gala. Šīs pazīmes ir:

1. izskats viltus kristi un viltus pravieši
2. kari un baumas par karu
3. bads
4. pestilences (letāls epidēmiju)
5. zemestrīces divers (dažādās vietās)
6. palielināts vajāšanu ticīgo
7. Evaņģēlijs tiek sludināts visā pasaulē
8. zīmes un lielus brīnumus debesīs (iesaistot saule, mēness, zvaigznes, un planētu kustību)
9. distress un samulsums starp cilvēkiem
10. palielināts vardarbību ", kā Noas dienās"
11. palielinājās homoseksualitāti un netiklību ", kā tas bija Lata dienās"
12. pieaugums "GV un Magog" (kuru daudzi Bībeles zinātnieki uzskata, attiecas uz Krieviju)
13. pieaugums no "austrumu ķēniņam" (kuru daudzi Bībeles zinātnieki uzskata, attiecas uz Ķīnu)
14. pieaugums zināšanas (zinātne un tehnoloģijas)
15. atkrišana baznīcā
16. interese vienotu pasaules valdību, lai panāktu globālu mieru
17. interese atjaunošanu Jeruzālemē Templī

Bībele arī runā par citām zīmēm, kas būs redzams "grūtajos laikos" Second Timotejam 3. Šie apzīmējumi ir cilvēki, proti:

18. patmīlīgs
19. kārs
20. boasters
21. lepns
22. blasphemers
23. nepaklausīgi vecākiem
24. nepateicīgs
25. pārdabisks
26. bez dabiskā pieķeršanās
27. trucebreakers
28. viltus apsūdzētāji
29. nesavaldīgs
30. sīva
31. despisers no tiem, kas ir labs
32. nodevējiem
33. nevaldāms
34. augstu domājošiem
35. mīļotājiem baudas vairāk nekā mīlētājiem Dievu
36. kam dievbijības forma, bet liedzot tās spēku.
 
Citas pazīmes reizes, kas ir gūta no Rakstiem ietver:
37. scoffers kas izsmej Kristus atgriešanās
38. kustība uz vienas pasaules reliģijas
39. izplūdums Svētā Gara
40. uzliesmojums dēmonisks un okultām darbībām
41. atkārtoti izveide Izraēlu
42. Arab naidīgums pret Izraēlu
43. atkalapvienošanās Eiropā
44. kustība uz vienu pasaules ekonomikā

Aplūkojot pasaules notikumiem caur lēcu no Dieva Vārda, pieņemsim apskatīt dažas virsrakstus no šodienas ziņas, kas norāda uz otro atnākšanu Kunga Jēzus Kristus.

Pirmkārt, šodien, zīmē kategorijā kariem un karu nostāstus - Saskaņā ar Associated Press, kaujinieku līderi no Islāma valsts grupā un al-Qaida pulcējās pie lauku mājā Sīrijā ziemeļu pagājušajā nedēļā, un vienojās par plānu, lai apturētu cīnās viens ar otru un strādāt kopā pret saviem pretiniekiem. Šāda vienošanās varētu radīt jaunas grūtības Vašingtonas stratēģijai pret ISIS. Kaut arī kara lidmašīnas no ASV vadītās koalīcijas streika kaujinieki no gaisa, Obama administrācija ir saskaitījusi par apbruņošanu "mērena" nemiernieku frakcijas virzīt tos atpakaļ uz zemes. Šie nemiernieki, kas jau uzskatāmas samērā vāja un neorganizēta, saskarsies daudz lielāku pretestību, ja divi smagie-hitting kaujinieku grupām, tagad strādā kopā.

Otrkārt, šodien, zīmē kategorijā kariem un karu nostāstus - Saskaņā ar Associated Press, Amerikas top militārais līderis pastāstīja kongress ceturtdien paziņoja, ka ASV varētu apsvērt nosūtot nelielu skaitu amerikāņu spēkiem cīnīties ar Irākas karaspēku, jo tie iesaistīties lielākos misijās kampaņā pret islāma valsts kaujinieki. Armijas ģenerālis Martin Dempsey priekšsēdētājs Apvienotās vadītāju Personāls, sacīja Irākas spēki dara labāku darbu, bet viņš teica, centieni pāriet Mosulā vai atjaunot robežu ar Sīriju būtu nepieciešams vairāk sarežģītas darbības.

Treškārt, šodien, zīmē kategorijā kariem un karu nostāstus - Saskaņā ar Reuters, Maskavu un Kijevu apsūdz viena otru ceturtdien pārkāpj pamieru un Amerikas Savienotās Valstis brīdināja Krieviju, ka Rietumi var sodīt tālāk par savu "militāro eskalāciju "Ukrainas krīzes. Ukraina apsūdzēja Krieviju sūtīt karavīrus un ieročus, lai palīdzētu separātistu nemierniekiem Ukrainas austrumu uzsākt jaunu ofensīvu konfliktā, kas ir nogalināti vairāk nekā 4000 cilvēku. Krievija brīdināja, Kijeva, ka kāds karadarbības atsākšana pret separātistiem būtu katastrofālas Ukrainai.

Ceturtkārt, šodien, zīmē kategorijā zemestrīču ūdenslīdējus VIETU - Saskaņā ar ASV Šodien, apjoms, 4.8 zemestrīce trešdien satricināja up daļas Kansas, Oklahoma, un Arkanzasa, spēcīgākais no astoņiem zemestrīces, kas grabēja seismiski aktīvā reģionā vairāk 24 stundas. Mēreni spēcīga zemestrīce, kas bija samērā sekla pie 3.4 jūdzes dziļi, pārsteidza apmēram 30 jūdzes uz dienvidrietumiem no Wichita gar Oklahoma robežu. Sitiens bija jūtama gandrīz visā valstī un tik tālu, kā Tulsa, OK, aptuveni 170 kilometru attālumā. Daži Arkanzasa iedzīvotāji arī ziņoja par kratīšanas.

Piektkārt, šodien, zīmē kategorijā satricinājuma Izraēlā & The Tuvie Austrumi - Saskaņā ar Al Jazeera, ASV valsts sekretārs Džons Kerijs ir teicis, ka pasākumi tika panākta vienošanās sarunās Ammānā, lai samazinātu spriedzi starp izraēliešiem un palestīniešiem. Piešķirt dažas detaļas, Kerry teica, ka konkrētas vienošanās tika veikti, lai saglabātu status quo pie svēto vietu okupētajā Austrumjeruzalemē, pēc sarunām ar Izraēlas premjerministru Benjaminu Netanjahu un Jordānijas karalis Abdulla II. Viņš teica, ka Izraēla un Jordānija, kas ir brīvības atņemšanas tiesības pār Al-Aqsa mošeja, arī ir piekritusi veikt pasākumus, lai "de-izplatīties situāciju" Jeruzalemē un "atjaunot uzticību."

Bībele saka, Lūkas 21:25: "Un būs zīmes pie saules un mēness, un zvaigznēm, un uz zemes ciešanas tautām, ar neizpratnē, jūra un viļņi rūkšana."
  
Jūs varat izlasīt šos stāstus detalizētāk un iegūt plašāku otro atnākšanu saistītos jaunumus mūsu mājas lapā Second Coming Herald.com

Tagad ir pienācis laiks Prophecy Bootcamp.
 
Prophecy Bootcamp ir vieta, kur mēs galā ar pamati pravietojumu, otrā Coming Kristus, un to, kas notiks nākotnē, saskaņā ar Bībeli. Mūsu mērķis šeit ir nevis veikt prognozes, bet, lai palīdzētu jums sagatavoja saprast, kā lietas risināties beigu laikiem.
 
Mūsu tēma šodien ir ar nosaukumu "Kur mēs Vada (7.daļa)?" No Dr Ed Hindson grāmatas "Atklāsmes atraisīšana nākotnē".

Variācijas par interpretācijas Atklāsmes ir iekļauti:

1. preterist skats. Šis skats redz visu grāmatu, ar dažiem izņēmumiem, kā tiek izpildīts agrāk - piektajā gadsimtā AD ar Jeruzalemes krišanas un vajāšanu baznīcas Romas impērijā. Tas ļauj nav reālu turpmāko izpildi kādu no spriedumiem (roņu, trompetes, bļodas).

2. Historisma skats. Šis skats izskatās par šiem pravietojumiem izpildi visā baznīcas vēsturē. Tas ir novedis pie nebeidzamu spekulācijas, ka ir pilnīgi bez Bībeles atbalsta. Identifikācija ir iekļautas mūkiem un Friars kā "siseņi", Muhammad kā "kritušo zvaigzni", Alaric Goth kā ​​pirmā trompete, Elizabete I kā pirmā bļoda, Martin Luther kā eņģelim Sardā, Ādolfa Hitlera ar sarkano zirgu, reklāma Infinitum.

3. ideālists skats. Šis skats interpretē Atklāsmes kā virkne ideālu principus, kas saistīti ar cīņu starp labo un ļauno. Tā allegorizes visu grāmatu par garīgo konfliktu nav saistīts ar faktiskajiem vēsturiskiem notikumiem. Par "bēdas" kļūst par vienu iekšējos konfliktus. "Repatriācijas Kristus" norisinās no savas sirds un prāta. Tā uzskata, ka pravietojums par tādu, kam nav ko teikt par reālo nākotnes notikumiem.

Robert L. Thomas apkopotas savu aizstāvību no futūristu domām ar šo mistisks novērojumu: "futūristu pieeja grāmatas ir tikai viens, kas dod pietiekamu atzinību pravietisko stila grāmatas un normālu hermeneitiskās modeli interpretāciju, pamatojoties uz šo stilu. Tā uzskata albumu, kā koncentrēties uz pēdējo periodu (-iem) pasaules vēsturē un izklāstot dažādus notikumus un to radniecība. Tas ir uzskats, ka vislabāk saskan ar to gramatisko interpretācijas principu. "

Apokalipses atklāj nākotni. Tas ir Dieva ceļu karte, lai palīdzētu mums saprast, kur cilvēces vēsturē notiek. Fakts, ka tas norāda uz laiku beigām ir skaidrs visā grāmatā. Tas kalpo kā galīgo gals Bībeles atklāsmes. Tā ņem mūs no pirmā gadsimta līdz pagājušā gadsimta, no vajāšanas uz uzvaru, no cīnās baznīcas līgava Kristus, no Patmas uz paradīzi.

Apokalipses ir saukta epilogs par aktuālo drāma izpirkšanu. In Bībeles ieraksts, cilvēka vēsture sākas ar dārzu un beidzas mūžīgo pilsētu. Tas sākas ar traģēdiju un beidzas triumfs. Tas sākas ar cilvēka nespēju un beidzas ar viņa paaugstināšanai. Starp, tur stāv pāri! Un šī krusta, Jēzus Kristus mainīja kursu cilvēces vēsturē uz visiem laikiem. Hallelujah! Kas Pestītājs!

Kungs vēlas, mēs turpināsim apskatot šo tēmu mūsu nākamo apraides / podcast.
 
Noslēgumā, pieņemsim apsvērt to, ko Dievs vēlas, lai jūs un mani darīt, ņemot vērā Viņa otro atnākšanu.
 
Jēzus Kristus teica Lūkas 19:13 uz "Aizņem es." Ņemot vērā, ka mēs turpinām mūsu Bībeles studiju sēriju par grāmatām Pirmās un Otrās tesaloniķiešiem kuru Pāvils rakstīja ticīgajiem, kas bija bažas par otrā Jēzus Kristus atnākšana, un to, ko viņiem vajadzētu darīt, jo viņi gaidīja. Šī sadaļa ir ar nosaukumu "No Zemes likteni (Part 3)" no grāmatas "gaida uz otro atnākšanu" Ray C. Stedman.

Šo noslēpumaino laiku pēc Jēzus laikā bija augšāmcēlies un parādījās saviem mācekļiem, tad pazuda atkal, tie jautāja Viņam: "Kungs, tu esi šajā laikā gatavojas atjaunot Izraēļa valsti?" Citiem vārdiem sakot, viņi jautā: "Vai šis ir laiks, kad Jūs pildīs prognozes praviešu ka Izraēla būs galvenais tautu un Mesija valdīs personīgi uz zemes?"

Viņa ievērojams atbilde uz to jautājumu, bija: ". Tas nav, lai jūs zināt laikus vai datumus, [to pašu frāzi izmanto tesaloniķiešiem] Tēvs ir noteikusi savā iestādē" Citiem vārdiem sakot, tikai Tēvs zināja atbildēt uz viņu . Jautājums Tad Jēzus devās izklāstīt programmu, kas varētu ietekmēt viņiem: "Bet jūs saņemsiet spēku, kad Svētais Gars nāk par jums; un jūs būsiet mani liecinieki Jeruzalemē un visā Jūdejā un Samarijā un līdz pasaules galam. "
 
Ja Kungs tarries viņa nāk, un mēs dzīvojam, mēs turpināsim apskatot šo tēmu mūsu nākamo apraides / podcast.
........
NOSLĒGUMA LŪGŠANA
.......
 
Atcerieties Kunga vārdus Mateja 24:42: "Watch tādēļ, jo jūs nezināt, kurā stundā jūsu Kungs atnāks." Matthew 24:44 saka: "Tāpēc esiet arī jūs gatavi. Par tādā stundā, kā jūs domājat, nevis Cilvēka Dēls atnāks"
 
Ja neesat gatavs atgriešanās Jēzus Kristus, es varētu mudināt jūs būtu gatavs šodien, saņemot Viņu kā savu Glābēju. Jāņa 3:16 saka: "Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka deva savu vienpiedzimušo Dēlu, lai ikviens, kas uz Viņu tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību." Tikai savā sirdī ticēsi, ka Jēzus Kristus ir miris par taviem grēkiem, tika apglabāts, un augšāmcēlās no nāves, ko Dieva par jums, lai jūs varētu dzīvot mūžīgi kopā ar Viņu. Lūdzieties un lūgt Viņu ienākt jūsu sirdī šodien, un viņš būs. Romiešiem 10:13 saka: "Jo ikviens, kas piesauc Kunga vārdu tiks saglabāts."
 
Keep meklē up jūsu pestīšana tuvu. Ļaujiet mums pievienoties lūgšanu Jāņa atklājēju - ". Pat tā, nāc, Kungs Jēzu" Lai Dievs tevi svētī.