Choose another language. 

ברוכים הבאים לדו"ח של הנביא דניאל. זהו דו"ח . שמי דניאל וייט III כאן כדי להזכיר לך שישוע משיח מגיע שוב בקרוב ושאתה צריך להיות מוכן. שידור זה לא על תחזיות, וגם לא על קביעת מועדים כפי שכמה טיפשות עשו, אבל זה הוא על כל הכנה.

ראשית, היום, בואו נסתכל על כמה סימנים שלו מגיע בחדשות.

התלמידים שאל את ישוע במתי 24: 3, "מה יהיה הסימן של לבוא עמך, ושל סוף העולם?" ישו אז המשיך לתת להם (ולנו) סימנים ברורים שמראים לנו כאשר אנו יכולים להתחיללמצפה לראות את בואו של הלורד וסוף העולם. סימנים אלה כוללים:

1. ההופעה של ישו שקר ונביאי שקר
2. מלחמות ושמועות על המלחמות
3. רעב
4. מגפות (מחלות מגיפה קטלנית)
5. רעידות אדמה במקומות צוללנים (שונים)
6. עלו רדיפת מאמינים
7. הבשורה שהטיפה בכל העולם
8. אותות ומופתים גדולות בשמים (הכוללים את השמש, ירח, כוכבים, ותנועות כוכבי הלכת)
9. מצוקה ומבוכה בקרב אנשים
10. עליית אלימות "כמו בימי נח"
11. גדלו הומוסקסואליות וגילוי עריות "כפי שהיה בימיו של לוט"
12. עלייתו של "גוג ומגוג" (שחוקרי מקרא רבים מאמינים מתייחסת לרוסיה)
13. עלייתו של "מלכי המזרח" (שחוקרי מקרא רבים מאמינים מתייחסת לסין)
14. עלייה בידע (מדע וטכנולוגיה)
15. כפירה בכנסייה
16. עניין בממשלת עולם מאוחדת להביא שלום העולמי
17. עניין בבנייה מחדש של בית המקדש בירושלים

התנ"ך מדבר גם על סימנים אחרים שיהיו ברור ב" פעמים מסוכנות "בשני טימותי 3. סימנים אלה הם אנשים ש:

18. אנוכיים
19. חמדנים
20. רברבנים
21. גא
22. מחללים שם שמים
23. המרו את פי הורים
24. כפויים טובים
25. לא קדושים
26. בלי חיבה טבעית
27. trucebreakers
28. מאשימים כוזבים
29. לשלוט בצורך
30. עז
31. מתעבים שלהם כי הם טובים
32. בוגדים
33. משכר
34. גבוה אופקים
35. אוהבי תענוגות יותר מ אוהבי אלוהים
36. יש צורה של אלוהות, אך מכחישים את הכח.

סימנים אחרים של הפעמים שלוקטו מכתובים כוללים:
37. לצים שלועגים לחזרתו של המשיח
38. תנועה לכיוון דת אחת בעולם
39. השתפכות של רוח הקודש
40. פרוץ פעילות דמונית וoccultic
41. הקמתה מחדש של ישראל
42. עוינות ערבית כלפי ישראל
43. איחודה מחדש של אירופה
44. תנועה לכיוון כלכלה אחת-עולם

מסתכל על אירועים בעולם דרך העדשה של Word של אלוהים, בואו נסתכל על כמה כותרות מהחדשות של היום שמצביעות על ביאתו השנייה של ישו.

ראשית, היום, תחת הקטגוריה היכנס מלחמות ושמועות של מלחמות - על פי סוכנות ידיעות AP, מפקד חיל האוויר של ירדן אמר כ -7,000 לוחמי קבוצה האסלאמית המדינה נהרגו מאז ירדן החל להשתתף בתקיפות אוויריות קואליציה.הממלכה השיקה התקפות אוויריות נגד מחסנים האסלאמיים מדינת נשק, מרכזי הדרכה, וצריפים צבאיים מאז חמושים שוחררה וידאו שלהם בוערים טייס ירדני למוות. מאז יום חמישי שעבר, חיל האוויר הירדני תקף והרס מעל 56 מטרות האסלאמיות מדינה.

שנית, היום, תחת הקטגוריה הסימן של מצוקה בקרב מדינות - על פי ה- BBC, הנשיא ארצות הברית, ברק אובמה, הזהירה הנשיא ולדימיר פוטין שרוסיה מתמודדת עם עלויות גבוהות יותר אם היא ממשיכה "פעולות התוקפניות" שלה באוקראינה. אובמה הפצירה עמיתו הרוסי כדי לנצל את ההזדמנות של שיחות טריות למצוא פתרון של שלום למלחמה שהשתוללה מאז אפריל בשנה שעברה. פוטין ייפגש עם מנהיגי צרפת, גרמניה ואוקראינה בפסגה בבלארוס ביום רביעי. עם זאת, לא הייתה לחימה אינטנסיבית במזרח אוקראינה לקראת השיחות.

שלישית, היום, תחת הקטגוריה היכנס מלחמות ושמועות של מלחמות - על פי סוכנות הידיעות הצרפתית (AFP), איחוד האמירויות הערבי השיק תקיפות אוויריות ביום שלישי נגד ISIS מבסיס חיל אוויר בירדן, סימון חזרתה לפעולות לחימה נגד חמושים לאחר הפסקת שביתות סוף השנה שעברה. סוכנות הידיעות הרשמית של הפדרציה המפרץ ציטטה את הפיקוד הכללי של איחוד האמירויות הכוחות המזוינים באומרו כי Emirati F-16 ביצעו סדרה של שביתות יום שלישי בבוקר.הלוחמים חזרו בשלום חזרה לבסיס אחרי לפגוע במטרות שלהם.

רביעית, היום, תחת הקטגוריה הסימן של מצוקה בקרב מדינות - על פי רויטרס, ממשלת ארה"ב היא יצירת סוכנות חדשה למעקב אחרת איומי אבטחה מקוונים, איגום וניתוח מידע על ספקטרום של סיכונים.רשמי אמר מרכז Cyber Threat Intelligence Integration (CTIIC) יהיה מרכז מידע למודיעין "ש'לחבר את הנקודות" בין איומי סייבר השונים לאומה כך שמחלקות וסוכנויות רלוונטיות מודעים לאיומים אלה בקרובים לזמן אמת כ אפשרי. "הנשיא אובמה עברה cybersecurity לראש סדר היום של 2,015 לאחר התקפות פריצה האחרונות נגד תאגידים גדולים בארה"ב והממשל הפדרלי עצמו.

חמישי, היום, תחת הקטגוריה היכנס מלחמות ושמועות של מלחמות - על פי חדשות NBC, ירדן פרס "אלפים" של חיילים בגבולה עם עיראק כזה רמפות עד קמפיין נגד חמושים ISIS.החיילים נשלחו למניעת החדירה של לוחמי ISIS לירדן וכהפגנת כוח. אמנם יש כיסים של תמיכת ISIS מעבר לגבול העירקי, הפריסה של ירדן נראית "החרפת מאמצים מתמשכים לאבטחת הגבול כדי לעצור את התנועה של אנשים וכלי נשק."

התנ"ך אומר במתי 24: 45-47: "אז מי הוא נאמן ומשרת נבון, שאדונו ברא שליט על ביתו, כדי לתת להם בשר בעונה עקב? אשרי עבד ש, שאדונו כשהוא היבוא ימצא כך. אמן אני אומר לך, שהוא יעשה אותו שליט על כל המוצרים. "

אתה יכול לקרוא את הסיפורים האלה בפירוט רב יותר ולקבל את חדשות הקשורות השניה מגיעים יותר באתר שלנו בביאה השנייה Herald.com

עכשיו, הגיע זמן לנבואה Bootcamp.

נבואת Bootcamp הוא המקום שבה אנו מתמודדים עם את היסודות של נבואה, ביאתו השנייה של ישו, ומה יקרה בעתיד על פי התנ"ך. המטרה שלנו כאן היא לא לעשות תחזיות, אבל כדי לעזור לך שהוכן על ידי הבנה כיצד דברים יתפתחו בסופו של הדבר הפעמים.

הנושא שלנו להיום הוא שכותרתו "דין מתחיל בבית ה '" (חלק 8) מתוך ספרו של ד"ר אד Hindson "התגלות: Unlocking העתיד". וכן, אני רוצה להזכיר לך לנצל את ההצעה המיוחדת שלנו. אם אתה נהנה פודקאסט זה, אנא אל תהסס לרכוש עותק של ספר זה - "התגלות: Unlocking העתיד" על ידי ד"ר אד Hindson. Dr.Hindson מפשט את המסר של ההתגלות, כך שתוכל בקלות להבין את זה בעצמך. אתה צריך את הספר הזה בספרייה שלך. זה זמין באתר האינטרנט שלנו רק עבור 30 $. אתה יכול לבצע את הרכישה היום בSecondComingHerald.com.

עכשיו, נושא הנבואה Bootcamp שלנו להיום הוא שכותרתו: Pergamum: הפוליטית הכנסייה (חלק 2)

Pergamum היה עיר מדהימה. מקדשי עמודים, מבני ציבור, וביצורים מסיביים ישבו על גבי האקרופוליס.ומעל כל זה היה בית המקדש הגדול של זאוס, המלך האלים. כאשר אטלוס השלישי של Pergamum מת בשנת 133 לפני הספירה, הוא הוריש את העיר לרומאי, והם עשו את זה הון הפוליטי שלהם באסיה.הספרייה המקומית הייתה אחד הגדול ביותר בעולם העתיק, המתגאה באוסף של 200,000 כרכים.

Pergamum גם היה ידוע לריפוי המפורסם שלה ומרכז רפואי. כאן, מדיטציה דתית, פירוש חלומות, טיפול נחש, ואמנויות רפואיות אוחדו למטרות ריפוי.הדרך המקודשת הובילה מAsclepion, נבנה לכבודו של האל של ריפוי, לכיוון האקרופוליס, שעלה אלף רגל מעל המישור. ליד הפסגה עמד מזבח האדיר לזאוס.מרחק קצר משם היה בית המקדש האלגנטי של אתנה (אלת יוונית של מלחמה). אבל יותר מכל דבר אחר, את הפולחן הקיסרי של קיסר פולחן שלט בכל דבר אחר בPergamum.

ישו החל מכתבו לכנסייה בPergamum על ידי והזכיר להם, "אני יודע איפה אתה גר." הוא היה מודע לכך שהמאמינים האלה היו מוקפים חברה הלא-נוצרית.ונחשף לה ערכים, סטנדרטים, ולחצים. עימות בין כוחה של המדינה והכנסייה הנוצרית הצעירה הייתה בלתי נמנעת.

מסורת נוצרית טוענת כי גאיוס היה הבישוף הראשון של Pergamum ושהוא ירש אנטיפס, שהאדון מתייחס במכתבו בשם "העד שלי, נאמן אחד שלי." פירוש שמו הוא "נגד כל", ותוכל להפנות לנכונותו לעמוד נגד כל הפשרה והפיתוי.

למרות מורשת נפלאה זו, היה הלורד שני חששות גדולים לכנסייה זו. ישו מתואר כמחזיק חרב פיפיות."זכותו של החרב" נתפסה על ידי הרומאים ככח על חיים ומוות והייתה נתונה לנציב. כאן, ישו מניח זכות זו. כך, הוא מזכיר לו שהוא הכנסייה לבד הוא ריבון ועליון. לבד יש לו את כל הכח!

לורד מוכן, אנחנו נמשיך להסתכל על נושא זה בשידור / פודקאסט הבא שלנו.

לסיכום, הבה נבחן את מה שאלוהים רוצה אותך ואותי לעשות לאור ביאתו השנייה שלו.

ישו אמר לוק 19:13 ל" לכבוש עד שמגיע. "לאור זה, אנחנו סדרת לימוד התנ"ך שלנו בספרי ראשונים והשניים התסלוניקים שפול כתב למאמינים שהיו חששות לגביו השני של ישו ממשיכים ישו, ואת מה שהם צריכים לעשות כפי שהם חיכו. סעיף זה נקרא "חיים כמו נוצרי (חלק 11)" מתוך הספר "מחכה בביאה השנייה" על ידי ריי ג Stedman.

כיצד עלינו להגיב להדרכת אלוהים נותן? פול אומר לא להתעלם מרוח של עידוד ולא מתעב את ההוראה של כתבי הקודש.

עידודם של הרוח תמיד מגיע בשתי דרכים: ראשית, להפסיק לעשות את מה שלא בסדר;ושנייה, להתחיל לעשות את מה שנכון. אם אתה נוצרי, אתה מכיר את דחיפה הפנימית שאומרת, "אלוהים רוצה ממך לעשות משהו," או "אלוהים רוצה שתפסיק לעשות משהו." פול אומר, "תן לרגשות אלה. כאשר הרוח מנחה אותך כדי להראות את האהבה כלפי מישהו, לעשות את זה; לא להתאפק. "

שנית, אין להתעלם החוכמה של כתבי הקודש. במילותיו של פול, "בזים ולא prophesyings." למרבה הצער, בגלל נטיות פולחניות מסוימות בימינו, אנו חושבים על מתנבאים ככוח מיוחד כדי לחזות את העתיד או לעצמנו באופן אישי או לעולם גדול.

ד"ר FF ברוס, אחד מאקספוזיטור הגדול של ימינו, אומר נבואה היא "הכרזה על מוחו של אלוהים בכוחה של הרוח." בימים הראשונים של הכנסייה, לפני הברית החדשה נכתבה, זה נעשה דרך הפה ;נביא דיבר במוחו של הרוח בהרכבה. אבל מאז הכתיבה של כתבי הקודש, יש לנו צורך מעט מאוד לכל סוג של מתנבא אחרים מזה המבוסס על התנ"ך. אז בשבילנו, נבואה הפכה מה שאנו מכנים הטפה והוראה עיוניות. היא פותחת את מוחו של אלוהים מWord של אלוהים. אל תזלזלו בזה, אומר השליח; כי הוא החוכמה של אלוהים אומרת לך איך להתנהג, איך לחשוב, ואיך לסדר את החיים שלך. אל תתייחסו אליו בקלילות. ציות מצוותיה יחסוך לך כאבי ראש וכאבי לב רבים מספור.

אם ה 'תתמהמה בואו ואנו חיים, אנו נמשיך מסתכלים על נושא זה בשידור / פודקאסט הבא שלנו.

...... ..
תפילת נעילה
.......

זכור את דבריו של ה 'במתי 24:42: "צפה לכן: עבור אתם לא יודעים מה שעת האדון שלך ויעש לבוא." מתיו 24:44 אומר, "לכן יהיה אתם גם מוכנים: בשעה כגון אתם חושבים שלאבנו של יבוא אדם. "

אם אתה לא מוכן לחזרתו של ישו, עשוי אני ממליץ לך לקבל היום מוכן על ידי קבלתו כמושיע שלך. יוחנן 3:16 אומר, "כי ככה אהב האלוהים את העולם, כי הוא נתן את בנו היחיד, שכל המאמין בו לא יאבד, אבל יש חיי נצח." רק יאמין בלבבך שישוע משיח מת עבור החטאים שלך, נקבר, וקם מן המתים על ידי כוחו של אלוהים בשבילך, כך שאתה יכול לחיות לנצח עימו. להתפלל ולבקש ממנו לבוא לתוך הלב שלך היום, והוא יהיה. הרומאים 10:13 אומר, "לכל מי יהיה לקרא בשם ה 'תיושע."

תמשיך לחפש עד לגאולתך draweth קרובה. תן לנו להצטרף לתפילתו של יוחנן Revelator - "אף על פי כן, יבואו, אדון ישוע." אלוהים יברך אותך.