Choose another language. 

Prohvet Taanieli aruanne - # 504

Tere tulemast Prohvet Taanieli aruande. See on aruanne # 504. Minu nimi on Daniel Whyte III siin teile meelde, et Jeesus Kristus on varsti tagasi ja et sa pead olema valmis. See saade ei räägi prognoose, samuti ei ole see seadmise kohta kuupäevadel mõned rumalalt teinud, aga see on kõik umbes ettevalmistamisel.
 
Esiteks, täna vaatame mõningaid märke tema tulekut uudised.
 
Jüngrid palusid Jeesust Matthew 24: 3: "Mis on sinu tulemise ja selle maailma lõpp?" Jeesus Kristus, siis läks neile (ja meie) selged märgid, mis näitavad meile, kui saame hakata oodata tuleval Issanda ja maailma lõpp. Need märgid on:

1. välimus valekristusi ja valeprohveteid
2. sõdadest ja sõnumeid sõjast;
3. näljahädad
4. katku (fataalne epideemiate)
5. maavärinad sukeldujad (erinevad) kohad
6. suurenenud tagakiusamise usklikud
7. Evangeelium on kuulutatama kogu maailmas
8. märke ja suur imet taevas (kaasates päike, kuu, tähed, ja planeetide liikumisi)
9. stressi ja nõutus inimeste seas
10. suurenenud vägivald "nagu Noa päevad"
11. suurenenud homoseksuaalsus ja kõlvatuse ", nagu see oli Loti päevil"
12. tõus "Googi ja Maagoog" (mida paljud Piibli õpetlased usuvad viitab Venemaa)
13. tõus "kuningad ida" (mida paljud Piibli õpetlased usuvad viitab Hiina)
14. teadmiste suurenemine (teaduse ja tehnoloogia)
15. usust kirik
16. huvi ühtse maailma valitsust üles ülemaailmse rahu
17. huvi taastamine Jeruusalemma templi

Piibel räägib ka teisi märke, mis on ilmne "raskeid aegu" Second Timothy 3. Need märgid on inimesi on:

18. isekas
19. ahned
20. kelkijad
21. uhked
22. teotajad
23. sõnakuulmatud vanemaile
24. tänamatud
25. õelad
26. ilma loomuliku kiindumuse
27. trucebreakers
28. laimajad
29. incontinent
30. äge
31. põlgajad, mis on hea
32. reeturid
33. uimastav
34. õilis
35. armastavad naudingut rohkem kui armastavad Jumalat
36. võttes jumalakartuse nägu, aga eitades selle väe.
 
Muud aja märke, mis on väita Pühakirja hulka:
37. scoffers kes mõnitavad Kristuse tagasitulekust
38. poole liikumisel ühest maailma religioon
39. valang Püha Vaimu
40. puhkenud deemonlik ja okultistlikust tegevus
41. taasloomise Iisrael
42. Araabia vaenulikkus Iisrael
43. taasühinemine Euroopas
44. poole liikumisel ühest maailma majanduses

Vaadates maailma sündmusi läbi objektiivi Jumala Sõna, vaatame mõned pealkirju tänane uudis, mis viitavad teine ​​tulemine Issanda Jeesuse Kristuse.

Esiteks, täna, alla Sign kategooria sõdade ja sõnumeid sõjast - Vastavalt Associated Press sõjakad juhid islami riik grupi ja al-Qaida kogunesid talumaja Põhja-Süüria eelmisel nädalal ja kokku lepitud kava lõpetada võitlevad omavahel ja koos töötada vastu oma vastased. Selline kokkulepe võiks esitada uusi raskusi Washington vastase strateegia ISIS. Kuigi lennukid alates USA juhitud koalitsiooni streik sõdurid õhust, Obama administratsioon on arvestanud relvastusele "mõõdukas" mässuliste rühmituste nad tagasi lükkama kohapeal. Need mässajad, juba suhteliselt nõrgaks ja lohakas, tekiks palju tugevam opositsioon kui kahe raske pihta rühmitused töötavad nüüd koos.

Teiseks, täna, alla Sign kategooria sõdade ja sõnumeid sõjast - Vastavalt Associated Press, Ameerika Top sõjaline juht rääkis kongressil neljapäeval, et USA kaaluks saatmise tagasihoidlik arv American jõud võitluses Iraagi väed kui nad tegeleda suuremate missioonide võitlust islami riigi sõdurid. Armee kindral Martin Dempsey esimees Joint Chiefs of Staff, ütles Iraagi väed teevad paremat tööd, kuid ta ütles, püüdes liikuda Mosul või taastada piiri Süüria nõuaks rohkem keerukaid operatsioone.

Kolmandaks, täna, alla Sign kategooria sõdade ja sõnumeid sõjast - Vastavalt Reuters, Moskva ja Kiiev süüdistas üksteist neljapäeval rikub relvarahu ja USA hoiatas Venemaad, et Lääs võib karistada seda edasi oma "sõjategevuse eskaleerumise "Ukraina kriis. Ukraina süüdistas Venemaad saata sõdureid ja relvi, mis aitavad separatistlike mässuliste Ida-Ukrainas alustada uut pealetungi konflikt, mis on tapnud rohkem kui 4000 inimest. Venemaa hoiatas Kiev et vaenutegevust vastu separatistide oleks katastroofiline Ukraina.

Neljandaks, täna, alla Sign kategooria maavärinaid erinevates kohtades - Vastavalt USA Today, suurusjärgus-4,8 maavärin kolmapäeval raputas osad Kansas, Oklahoma ja Arkansase, tugevaim kaheksa maavärinad, mis tabas seismiliselt aktiivne piirkond üle 24 tundi. Mõõdukalt tugev maavärin, mis oli suhteliselt madal 3,4 miili sügav, tabas umbes 30 miili edelas Wichita mööda Oklahoma piiri. Raputus oli tunda peaaegu kogu riigi ja nii kaugele kui Tulsa, OK, umbes 170 miili kaugusel. Mõned Arkansas elanikud teatasid ka loksutades.

Viiendaks, täna, alla Sign kategooria rahutuste IISRAEL ja Lähis-Ida - Vastavalt Al Jazeera, USA riigisekretär John Kerry ütles, et sammud olid kokku lepitud kõnelusi Amman langetada pingeid Iisraeli ja Palestiina. Pidada mõned detailid, Kerry ütles, et firma kohustused olid tehtud säilitada status quo pühakohtades okupeeritud Ida-Jeruusalemma pärast kõnelusi Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu ja Jordaania kuningas Abdullah II. Ta ütles, Iisraeli ja Jordaania mis on eestkostjaõiguste üle Al-Aqsa mošee, oli ka nõus astuma samme, et "de-eskaleerida olukord" Jeruusalemma ja "usalduse taastamiseks."

Piibel ütleb Luke 21:25: "Ja seal on märke päikese ja kuu ja tähed, ja maa peal on rahvastel kitsikus ja nõutus merekohina ja veevoogude."
  
Te saate lugeda neid lugusid lähemalt ja saada rohkem Teine tulemine seotud uudiseid meie kodulehel on teine ​​tulemine Herald.com

Nüüd on aeg Prophecy BootCamp.
 
Prophecy BootCamp on koht, kus me oma põhitõdesid ennustus Kristuse teine ​​tulemine, ja mis juhtub tulevikus Piibli järgi. Meie eesmärk ei ole siin teha prognoose, kuid mis aitavad teil koostatud mõista, kuidas asjad paljastama lõpuks korda.
 
Meie teema täna on pealkirjastatud "Kuhu me suundub? (7. osa)" Dr Ed Hindson raamatust "Ilmutuse: vallandamine tulevik".

Variatsioonid tõlgendamise Ilmutuse lisanud:

1. preterist arvates. See seisukoht näeb kogu raamatu, väheste eranditega, nagu oleksid täidetud minevikus - viiendal sajandil AD langemisega Jeruusalemma ja tagakiusamine kiriku Rooma impeeriumi. See võimaldab ole reaalne tulevikus täita mis tahes otsuseid (hülged, trompetid, kausid).

2. historitsistlik arvates. See seisukoht tundub, et täita need ettekuulutused kogu kiriku ajalugu. See on viinud lõputu spekulatsioon, mis on täiesti ilma Piibli toetust. Määrangud lisanud mungad ja friars nagu "rohutirtsud", Muhammad kui "langenud täht", Alaric Goth esimene trompet, Elizabeth I esimesse kaussi, Martin Luther nagu ingel Sardis, Adolf Hitler kui punane hobune, reklaami infinitum.

3. idealist arvates. See vaade tõlgendab Ilmutuse jadana ideaalne põhimõtteid, mis on seotud võitlusega hea ja kurja vahel. See allegorizes kogu raamat vaimse konflikti ei ole otseselt seotud ajaloolistest sündmustest. NN "viletsus" muutub oma sisemisi konflikte. "Return of Christ" toimub enda südames ja mõtetes. See näeb ettekuulutus, millel midagi öelda tõeline tuleviku sündmusi.

Robert L. Thomas kokku oma kaitse futurist silmas seda segasena tähelepanek: "futuristide lähenemine raamat on ainus, mis annab piisavalt tunnustust prohvetlikud stiilis raamat ja normaalne hermeneutilisi muster põhinev tõlgendus, mis stiilis. See näeb raamatu keskendub viimasel perioodil (s) maailma ajaloos ning kirjeldab erinevate sündmuste ja nende suhted üksteisega. See on seisukohal, et kõige rohkem kooskõlas põhimõttega grammatilise tõlgendamise. "

Apocalypse näitab tulevik. See on Jumala kava, mis aitab meil mõista, kus inimkonna ajaloos läheb. Asjaolu, et see viitab aja lõpuni on selge kogu raamatu. See toimib lõpliku teostumise Piibli ilmutus. See viib meid esimesest sajandist kuni eelmise sajandi tagakiusamise võiduks, alates hädas kirik on Kristuse pruut, alates Patmos Paradise.

Apocalypse on kutsutud epiloog kujunevast draama lunastuse. Piibli rekord, inimkonna ajaloos algab aed ja lõpeb igavese linna. See algab tragöödia ja lõpeb võidukalt. See algab mehe suutmatus ja lõpeb tema ülistus. Vahel seisab risti! Ja et rist Jeesus Kristuse muutnud inimkonna ajaloo vältel igavesti. Halleluuja! Mis Päästja!

Lord valmis, jätkame vaadates seda teemat meie kõrval saade / podcast.
 
Lõpetuseks Vaatleme, mida Jumal tahab, et sa ja ma teeksin valguses oma teist tulemist.
 
Jeesus Kristus ütles Luke 19:13 to "kuni ma tagasi tulla." Arvestades, et me jätkame oma Piibli uurimine sarja raamatuid Esimese ja Teise Tessalooniklastele mis Paul kirjutas usklikud, kes oli mures teine ​​tulemine Jeesus Kristus, ja mida nad peaksid tegema, kui nad ootasid. See osa kannab pealkirja "saatus Maa (3. osa)" raamatust "Ootel Teine tulemine" Ray C. Stedman.

Sel salapärane aja pärast Jeesus oli surnuist üles tõusnud ja ilmus oma jüngritele, siis kadus jälle, nad küsisid temalt: "Issand, kas sa sel ajal läheb taastada ehitad Iisraelile kuningriigi?" Teisisõnu, nad küsisid: "Kas see on aeg, mil Te täita prognoose prohvetid, et Iisrael on peatoimetaja rahvad ja Messias valitseb isiklikult maa peal?"

Tema tähelepanuväärne vastuse oma küsimusele oli: "See ei ole, et sa tead korda või soovitud [sama fraasi kasutatakse Tessalooniklastele] Isa on kehtestatud oma asutusele." Teisisõnu, ainult Isa teadis vastust oma küsimus. Siis Jeesus andis ülevaate programmi, mis neid mõjutavad: "Aga te saate väe, kui Püha Vaim on teid; ja peate olema Minu tunnistajad Jeruusalemmas ja kõigel Juudamaal ja Samaarias ning ilmamaa otsad. "
 
Kui Issand viibib tema tulekut ja me elame, siis jätkab vaadates seda teemat meie järgmine saade / podcast.
........
sulgemise palve
.......
 
Mäleta Issanda sõnad Matteuse 24:42: "Siis valvake, sest te ei tea, mil päeval teie Issand tuleb!". Matthew 24:44 ütleb: "Sellepärast olge teiegi valmis, sest sellisel tunnil, mil te ei arva Poeg tuleb."
 
Kui te ei ole valmis Jeesuse Kristuse tagasitulekut, võib ma kutsun teid, et saada valmis täna saavad Teda oma Päästjaks. Johannese 3:16 ütleb: "Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja, et ükski, kes usub temasse, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu." Just oma südames usud, et Jeesus Kristus suri sinu pattude eest, maeti ja tõusis surnuist Jumala vägi sind nii, et sa saaksid elada igavesti koos Temaga. Palveta ja palud et Tema tulla oma südamesse täna ja ta. Roomlased 10:13 ütleb: "Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime, päästetakse."
 
Hoia soojaks sest teie lunastus läheneb!. Olgem liituda palve John Ilmutaja - "Kuigi jah, tule, Issand Jeesus." Jumal õnnistagu sind.