Choose another language. 

як сподіватися: уроки ізраїльтян та їх месіанське очікування, частина 24
 
Текст: Джошуа 2: 1-21

І послав Ісус Ісус, син Навинів, із Шіттіму двох чоловіків таємно шпигувати, кажучи: Іди оглянь землю, навіть Єрихон І пішли вони, і ввійшли до будинку блудниці на ім'я Рахав, і там оселилися.

2 І було сказано Єрихонському цареві, кажучи: Ось прийшли люди вночі синів Ізраїлевих, щоб обстежити країну.

3 І послав Єрихонський цар до Рахава, кажучи: Виведи тих, хто прийшов до тебе, що ввійшли до твого дому, бо вони приїдуть шукати всю країну.

4 І жінка взяла двох чоловіків, сховала їх і сказала так: Прийшли до мене чоловіки, але я не пишу, звідки вони:

5 І сталося про час зачинення воріт, коли було темно, люди виходили: куди б люди не пішли, я не впускаю: швидко переслідуйте їх; бо ви їх наздоганяєте.

6 Але вона піднесла їх на дах будинку і сховала їх стеблами льону, які вона поклала впорядковано на дах.

7 І люди переслідували за ними шлях до Йордану до бродів; і як тільки ті, що гналися за ними, вийшли, вони закрили браму.

8 І перед тим, як їх покласти, вона підійшла до них на дах;

9 І сказала вона людям: Я знаю, що Господь дав вам землю, і ваш страх упав на нас, і що всі жителі краю знепритомніли від вас.

10 Бо ми чули, як Господь висушив для вас воду Червоного моря, коли ви виходили з Єгипту; і що ви зробили з двома аморейськими царями, що були з того боку Йорданом, Сихоном та Огом, яких ви знищили зовсім.

11 І як тільки ми почули це, наше серце розтопилося, і не залишилось більше сміливості ні в одній людині через вас, бо Господь, Бог ваш, Він є Богом на небі вище, і на землі внизу.

12 Отже, тепер я молю вас, присягайте мені Господом, оскільки я показав вам доброту, що і ви будете виявляти доброту до дому мого батька і давати мені справжній знак:

13 І що ви врятуєте живого мого батька, і мою матір, і моїх братів, і сестер моїх, і все, що у них є, і позбавите наше життя від смерті.

14 А люди відповіли їй: Наше життя для вашого, якщо ви не вимовляєте цього нашого діла. І коли Господь дасть нам землю, ми будемо мати добрі та правдиві стосунки з тобою.

15 Тоді вона їх опустила шнуром через вікно, бо її дім був на міській стіні, і вона осіла на стіні.

16 І сказала вона до них: Іди на гору, щоб переслідувачі не зустріли тебе; І сховайся там три дні, поки не повернуться переслідувачі; і пізніше ти підеш своїм шляхом.

17 І люди сказали їй: Ми будемо непорочні у цій твоїй присязі, яку ти присягнув нас.

18 Ось, коли ми ввійдемо в землю, зав'яжеш цей рядок червоної нитки у вікно, яке ти нас опустив. додому до тебе.

19 І станеться, що хто вийде з дверей вашого дому на вулицю, його кров буде на його голові, і ми будемо невинні; і хто буде з тобою в домі, його кров буде на наша голова, якщо будь-яка рука на нього.

20 А якщо ви будете вимовляти цей наш бізнес, то ми залишимося від тієї вашої присяги, яку ви змусили нас присягати.

21 І сказала вона: За твоїми словами, так і буде. І вона відіслала їх, і вони пішли. І вона зав'язала червону лінію у вікні.

-------

як сподіватися: уроки ізраїльтян та їхнє месіанське очікування, частина 24 (Проповідь другої капели, що настає, № 239)

Роберт Мунс сказав: «Історія викуплення залишається незавершеною до повернення Христа. Церква чекає на остаточний вчинок у великій драмі спокути ».

У коміксах Кальвін та Гоббс бос Кальвіна ловить його, сидячи за столом, дивлячись у вікно. "Чому ти не працюєш з Кальвіном?" Без особливої ​​думки Кальвін зізнався своєму начальнику: "Тому що я не бачив, щоб ти приходив". Багато в чому ми спимо, і ми не бачимо, що йде. Отже, ми не працюємо. Ми не працюємо для Господа. Ми тільки зайнято життєвими пошуками.

В нашому останньому повідомленні ми почали дивитися на історію Рахава. Тепер ми продовжимо дивитися на паралелі між історією Рахава та надією, яку маємо у другому пришесті Христа.

Два шпигуни, які приїжджають до Рахава, можна уподібнити до першого пришестя Христа. Коли Ісус прийшов, він попередив світ про гнів, що настає. Він сказав їм, що єдиний спосіб врятуватися - це довіряти Йому. Однак лише деякі з них прислухалися. Так само, як шпигуни обіцяли Рахаві, що вона буде врятована від майбутнього знищення, Ісус обіцяє тим із нас, хто християни, що ми будемо врятовані від майбутнього знищення світу та безбожних.

Повернення ізраїльської армії - це як майбутнє друге пришестя Христа. Перший раз, коли ізраїльтяни вступили в Єрихон, вони прийшли як шпигуни. Вдруге вони прийшли як завойовники. Перший раз, коли Ісус увійшов у світ, Він прийшов смиренно і не мав де покласти Свою голову протягом усього служіння. Вдруге Ісус повернеться у силі та славі.

Як Рахав чекав, коли ізраїльтяни повернуться, сподіваючись на обіцянку, що вона пощадить смерть, що припала до інших людей, що мешкали в Єрихоні, ми повинні чекати повернення Ісуса, беручи надію на впевненість, що Ісус повернеться як король-переможець із усіма небесними господарями за Ним. Однак, навіть коли ми чекаємо і сподіваємось, ми не повинні простоювати. Як тільки Рахаб зібрала всіх членів її родини, щоб вони також могли бути врятовані, ми повинні попередити всіх, хто може, від гніву, щоб прийти, і закликати їх покласти свою віру в Христа, щоб вони могли бути врятовані разом з нами.

-----
 
Тепер, якщо ви не вірите в Ісуса Христа, я закликаю вас довіряти Йому, тому що Він знову приходить, і ви не хочете залишатися позаду. Ось як можна покласти свою віру і довіряти Йому для спасіння від гріха та наслідків гріха.
 
По-перше, прийміть той факт, що ви грішник, і що ви порушили закон Божий. У Біблії в Римлянах 3:23 сказано: «Бо всі згрішили і не вистачали слави Божої».
 
По-друге, прийміть той факт, що за гріх є покарання. У Біблії в Римлянах 6:23 сказано: "Бо зарплата за гріх - смерть ..."
 
По-третє, прийміть той факт, що ви на шляху до пекла. Ісус Христос сказав в Матвія 10:28: "І не бійтеся тих, хто вбиває тіло, але не здатний вбити душу; а бійтеся того, хто здатний знищити і душу, і тіло в пеклі". Також Біблія говорить у Об'явленні 21: 8: "Але страшні, невіруючі і гидотні, і вбивці, і чудовиська, і чаклуни, і ідолопоклонники, і всі брехуни мають свою частину в озері, що горить вогнем і сірка: яка друга смерть ".
 
Зараз це погані новини, але ось хороша новина. Ісус Христос сказав в Івана 3:16: "Бо Бог так полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, але мав життя вічне". Просто повірте своїм серцем, що Ісус Христос помер за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих силою Божою для вас, щоб ви могли вічно жити з Ним. Моліться і попросіть Його сьогодні прийти до вашого серця, і Він це зробить.
 
Римлянам 10: 9 і 13 каже: "Якщо ти зізнаєшся устами Господа Ісуса і повіриш у своє серце, що Бог воскресив його з мертвих, то спасешся ... Бо хто кличе ім'я Господь спасеться ".
 
Якщо ви вірите, що Ісус Христос помер на Хресті за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих, і ви хочете сьогодні довіряти Йому за ваше спасіння, будь ласка, помоліться зі мною просту молитву: Святий Отче Боже, я розумію, що я я грішник і що я зробив деякі погані речі в своєму житті. Мені шкода за мої гріхи, і сьогодні я вирішую відвернутися від своїх гріхів. Заради Ісуса Христа, будь ласка, прости мені мої гріхи. Я всім серцем вірю, що Ісус Христос помер за мене, був похований і воскрес. Я довіряю Ісусу Христу як моєму Спасителю, і від цього дня я вирішу слідувати за ним як Господом. Господи Ісусе, будь ласка, приходь до мого серця і врятуй мою душу та зміни моє життя сьогодні. Амінь.
 
Якщо ви щойно довіряли Ісусу Христу як своєму Спасителю, і ви молилися цією молитвою і мали на увазі це від свого серця, я заявляю вам, що виходячи зі Слова Божого, ви тепер врятовані від пекла і ви на шляху до Неба. Ласкаво просимо в родину Божу! Вітаємо, що зробили найважливіше в житті і це прийняття Ісуса Христа як вашого Господа та Спасителя. Для отримання додаткової інформації, яка допоможе вам зрости у вашій новій вірі в Христа, перейдіть на Євангеліє Світле Товариство.com та прочитайте "Що робити після того, як увійти через двері". Ісус Христос сказав в Іоані 10: 9: "Я - двері. Через мене, якщо хтось увійде, врятується, і входить, і виходить, і знайде пасовище".
 
Бог любить тебе. Ми любимо тебе. І хай Бог вас благословить.