Choose another language.

Слідкуйте, моліться і працюйте, частина 4
 
Текст: Марк 13: 32-37
 
32 А того дня і тієї години не знає ніхто, ні, не ангели, що на небесах, ані Син, але Отець.

33 Візьміть уважніше, пильнуйте та моліться, бо не знаєте, коли є час.
 
34 Бо Син Людський, як той чоловік, що йде далеко, той покинув дім свій, і дав владу своїм рабам, і кожному діло свою, і наказав придверному доглядати.
 
35 Тож пильнуйте, тому що не знаєте, коли прийде господарем дому, аж до полудня, або опівночі, або гуркотом, або вранці.
 
36 Щоб не наблизився він, він знайшов тебе сном.
 
37 А що я кажу тобі, то кажу всім: Дивіться.

--- МОЛИТВА ---
 
Слідкуйте, моліться і працюйте, частина 4
 
З цієї притчі щодо Другого пришестя Ісуса Христа ми обговорили важливість уваги до слів Ісуса. Ми також обговорили важливість пильнувати, поки ми чекаємо Його повернення. Наступна річ, яку наказує нам Ісус, - це молитися. Він каже: "Візьміть себе уважніше, пильнуйте та моліться, бо ви не знаєте, коли є час".
 
Чому нам важливо молитися в світлі Другого Пришестя? Ну, як християни, ми є громадянами іншого світу, іншого царства. Ось на цій землі ми далеко від нашого справжнього дому. Молитва є нашим способом спілкування з нашим справжнім королем. Ми отримуємо від Нього замовлення, і ми висловлюємо свої потреби та бажання у Його присутності. Важливо, щоб ми підтримували зв'язок з Господом, щоб ми не занепадали в цьому світі.
 
Інша причина, чому ми повинні бути старанними в молитві, коли ми чекаємо другого пришестя, - це залежить від спасіння втрачених душ. Ми не знаємо день або годину повернення Господа, але кожен день, який проходить, ставить нас ближче одного дня. Це також означає, що незбережені люди встигли прийняти рішення довіряти Христу як Спасителю. Ми можемо служити Богові і допомогти побудувати Царство, молячись за втраченого, щоб пізнати Христа. Уоррен Візерс сказав: "Якщо сьогоднішня робота Божого закликає народ до Його імені, то чим швидше церква буде завершена, тим швидше наш Господь повернеться".
 
Ми повинні регулярно молитися за незбережених, а також за сміливість поділитися Євангелієм. Виконання Великої комісії є нашою основною директивою - це одне, що ми повинні зробити. Через постійну молитву до Бога ми можемо отримати силу, яку нам потрібно розділити Христос і мир, яким ми повинні жити в цьому світі.
 
Вільям Янг пише:
 
Як темніше, темніше падає навколо
Тіні ночі
Ми збираємося тут з гімном і молитвою,
Шукати вічного світла.
 
Батько на небесах, до Тебе відомі
Наші багато надій і страхів
Наша важка вага смертельної праці
Наша гіркота сліз.
 
Ми молимося за наших відсутніх,
Хто з нами був тут:
І в нашому таємному серці ми називаємо
Далекий і дорогий.
 
Для втомлених очей і серцебиття
І ті ноги, що від Тебе мали,
Хворий, бідний, втомлений, упав,
Ми молимося Тобі, Бог любові.
 
Ми приносимо Тобі наші надії та страхи
І лежав на підніжжя ноги Твоїм;
І, Отче, Ти любиш усіх
Ви будете чути нас, коли ми молимося.
 
Тепер, якщо ви не віруючий в Ісуса Христа, я закликаю вас довіряти Йому, бо Він знову приходить, і ти не хочеш залишатись позаду. Ось як ви можете поставити вашу віру і довіру до Нього на порятунок від гріха та наслідків гріха.
 
По-перше, прийміть той факт, що ти грішний і що ти порушив Божий закон. Біблія говорить у Римлянам 3:23: "Бо всі згрішили, і не пройшли слави Божою".
 
По-друге, визнати факт покарання за гріх. Біблія говорить у Римлянам 6:23: "Бо заплата за гріх - це смерть ..."
 
По-третє, прийміть той факт, що ти на шляху до пекла. Ісус Христос сказав в Матвій 10:28: "І не бійтесь тих, хто вбиває тіло, але не можеш вбити душу, а скоріше боїться того, хто здатний знищити душу та тіло в пеклі". Крім того, в Біблії говориться в Об'явленні 21: 8: «Але страшні і невіруючі, і мерзенні, і вбивці, і блудники, і чарівники, і ідоляни, і всі брехуни, матимуть участь у озері, яке палить із вогнем та сірка: це друга смерть ".
 
Тепер це погана новина, але ось хороші новини. Ісус Христос сказав у Івана 3:16: "Бо так Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але матиме вічне життя". Просто вірте в своє серце, що Ісус Христос помер за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих силою Божою для вас, щоб ви могли жити вічно з Ним. Моліться і попросіть Його сьогодні увійти у ваше серце, і Він хоче.
 
Римлянам 10: 9 і 13 каже: "Якщо ти зі своїми устами визнаєш Господа Ісуса і віримеш у своє серце, що Бог воскресив Його з мертвих, то будеш спасений ... Бо кожен, хто покличе ім'я Господь буде спасений ".

Якщо ви вірите в те, що Ісус Христос помер на хресті за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих, і ви хочете сьогодні довіряти Йому за своє Спасіння, будь ласка, моліться зі мною просту молитву: Святіший Отець Боже, я усвідомлюю, що я Я грішник і що в моєму житті я зробив якісь погані речі. Я шкодую про мої гріхи, і сьогодні я вирішу звернутись зі своїх гріхів. Ради Ісуса Христа, будь ласка, пробач мені про мої гріхи. Я вірю всім своїм серцем, що Ісус Христос помер за мене, був похований і знову встав. Я довіряю Ісусу Христу як свого Спасителя, і я обираю слідувати за Ним як Господа з цього дня вперед. Господи Ісусе, будь ласка, приходь у моє серце і врятуй мою душу і змінюй моє життя сьогодні. Амінь
 
Якщо ви просто довіряли Ісусу Христу як свого Спасителя, і ви молились за цю молитву і розуміли це з вашого серця, я заявляю вам, що спираючись на Слово Боже, ви тепер врятовані від пекла, і ви на своєму шляху до неба. Ласкаво просимо до сім'ї Бога! Вітаємо з тим, щоб робити найважливіше у житті, і це отримує Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя. Щоб отримати додаткові відомості, які допоможуть вам зрости у вашій новоствореній вірі в Христа, відвідайте Євангеліє Light Society.com і читайте "Що робити після входу через двері". Ісус Христос сказав в Івана 10: 9: "Я двері: через мене, коли хто входить, він буде спасений, і ввійде і вийде, і знайде пасовисько".
 
Бог любить тебе. Ми любимо вас. І може Бог благословить вас.