Choose another language.

سازمان دیده بان، دعا و کار، قسمت 4
 
متن: مارک 13: 32-37
 
32 اما آن روز و آن ساعت هیچ مردی را نمی شناسد، نه فرشتگان در آسمان و نه پسر، بلکه پدر.

33 توجه کنید، مراقب باشید و دعا کنید؛ زیرا زمانی که زمان است، نمی دانید.
 
34 زیرا که پسر انسان همانند مردی است که سفر دور را انجام می دهد و خانه اش را ترک می کند و به بندگانش و هر کس کار خود را می گوید و به خدمتکار دستور می دهد تا تماشا کند.
 
35 بنابراین تماشا کنید؛ زیرا نمی دانید زمانی که استاد خانه می آید، در حیاط، یا در نیمه شب، و یا در گرده افشانی یا صبح:
 
36 به ناگهان ناگهان متوجه می شوید خوابیدید.
 
37 و آنچه را که به تو می گویم همه را می گویم، تماشا کن.

--- دعا ---
 
سازمان دیده بان، دعا و کار، قسمت 4
 
از این مثل در مورد آمدن دوم عیسی مسیح، ما اهمیت توجه به کلمات عیسی را مورد بحث قرار داده ایم. ما همچنین در مورد اهمیت مراقب بودن در حالی که ما در انتظار بازگشت او بود صحبت کردیم. چیزی که عیسی به ما دستور می دهد این است که دعا کنیم. او می گوید: "مراقب باشید، تماشا کنید و دعا کنید، زیرا نمی دانید وقتی زمان است."
 
چرا ما در دعوت دوم دعا می کنیم؟ خوب، به عنوان مسیحیان، ما شهروندان جهان دیگری، پادشاهی دیگری هستیم. اینجا در این زمین، ما از خانه واقعی ما دور است. نماز وسیله ارتباط ما با شاه واقعی ما است. ما سفارشات را از او دریافت می کنیم، و ما نیازها و خواسته های خود را در حضور او بیان می کنیم. مهم است که ما ارتباط برقرار کردن با خداوند را برقرار کنیم تا ما در این جهان ناتوان مانده باشیم.
 
یکی دیگر از دلایل اینکه ما برای دعا دوم صبر داریم باید در دعا مؤمن باشیم زیرا رستگاری روحهای از دست رفته به آن بستگی دارد. ما روز یا ساعت بازگشت خداوند را نمی دانیم، اما هر روز که گذر می کند یک روز نزدیک تر می شود. این بدان معنی است که نجات نیافته یک روز کمتر برای تصمیم گیری به اعتماد به مسیح به عنوان نجات دهنده. ما می توانیم خدمت به خدا و کمک به ایجاد پادشاهی با دعا برای از دست رفته برای آمدن به مسیح. وارن ویرسبه گفت: "اگر امروز کار خدا برای مردم نامزد شده است، پس هر چه زودتر کلیسا تکمیل شود، هرچه زودتر پروردگار ما بازگردد".
 
ما باید به طور منظم برای نجات و همچنین جسارت به اشتراک انجیل دعا کنیم. تحقق کمیته بزرگ دستورالعمل اول ما است - چیزی که باید انجام دهیم. از طریق دعای مستحکم به خداوند می توانیم قدرت را به دست آوریم که ما باید برای به اشتراک گذاشتن مسیح و صلح که باید در این دنیا زندگی کنیم.
 
ویلیام جوان نوشت:
 
به عنوان تیره تر، تاریک در اطراف می افتد
سایه های شب،
ما اینجا با سرود و نماز جمع می کنیم
به دنبال نور ابدی
 
پدر در بهشت، به تو شناخته شده است
بسیاری از امیدها و ترس ما
وزن سنگین ما از مرگ و میر،
تلخی ما از اشک.
 
ما برای آنهایی که غایب ما هستند دعا می کنیم
چه کسی با ما بوده است:
و در قلب مخفی ما نامیم
دور و عزیز.
 
برای چشم های خسته و دل درد
و پا که از تئو رؤیای
بیمار، فقیر، خسته، افتاده،
ما دعا میکنیم، خدا عشق.
 
ما به امید و ترس ما می آوریم
و در پاکت پایینی
و، پدر، تو که همه را دوست دارد
وقتی دعا می کنیم، ما را بشنوید
 
حالا اگر شما در عیسی مسیح مؤمن نیستید، از شما می خواهم به او اعتماد کنید زیرا او دوباره می آید و نمی خواهید عقب نشینی کنید. در اینجا این است که چگونه شما می توانید ایمان خود را و اعتماد به او برای رستگاری از گناه و عواقب گناه.
 
اول، قبول کنید که شما یک گناهکار هستید و قانون خدا را شکستید. کتاب مقدس در رومیان 3: 23 می گوید: "برای همه گناه کرده اند و از جلال خداوند کوتاه می آیند".
 
دوم، پذیرفتن این واقعیت است که مجازات برای گناه وجود دارد. کتاب مقدس در رومیان 6: 23 آمده است: "برای دستمزد گناه مرگ است ..."
 
سوم، این واقعیت را قبول کنید که شما در جهنم هستید. عیسی مسیح در متی 10: 28 گفت: «و کسانی را که بدن را می کشند نترس، اما نمی توانند روح را بکشند، بلکه از او بترس که قادر است هر دو روح و بدن را در جهنم نابود کند.» همچنین، کتاب مقدس در وحی 21: 8 بیان می دارد: "اما ترس و کافر و نفرین کننده و قاتلان و فریبنده ها و جادوگران و بتپروران و همه دروغگو ها باید در دریاچه ای که با آتش سوزانده می شود سنگ قبر: مرگ دوم است. "
 
حالا خبر بد است، اما خبر خوبی است. عیسی مسیح در یوحنا 3: 16 گفت: "زیرا خداوند دنیا را دوست داشت، پس تنها پسر خود را تولد داد، که هر كس به او ایمان آورد، نباید از بین برود، بلکه زندگی ابدی است." فقط به قلب خود ایمان بیاورید که عیسی مسیح برای گناهان شما درگذشت، به خاک سپرده شد و از جانب خداوند به سبب قدرت خداوند برای شما قیام کرد تا بتوانید با وی زندگی کنید. دعا کنید و از او بخواهید امروز به قلب خود برسد و او خواهد شد.
 
رومیان 10: 9 و 13 می گوید: "اگر عهد خداوند را با دهان خود اعتراف کنی و به قلب تو ایمان بیاور که خداوند از مردگان او را از میان مردگان برانگیخته، نجات خواهد یافت ... زیرا هر کس نام نام پروردگار نجات خواهد یافت. "

اگر بر این باورید که عیسی مسیح بر روی صلیب برای گناهان شما کشته شد، به خاک سپرده شد و از مردگان برخاسته، و امروز می خواهید برای رستگاری خود به او اعتماد داشته باشید، لطفا با این دعا ساده دعا کنید: خدای مقدس، متوجه هستم که من من یک گناهکار هستم و در زندگی ام چیزهای بدی انجام داده ام. متاسفم برای گناهان من، و امروز من تصمیم می گیرم از گناهان من به خاطر عیسی مسیح، لطفا من را از گناهان من ببخش. من با تمام قلبم معتقدم که عیسی مسیح برای من مرد، به خاک سپرده شد و دوباره رشد کرد. من به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود اعتماد دارم و از این روز به بعد او را به عنوان خداوند دنبال می کنم. پروردگار عیسی، لطفا به قلب من بیایید و جان من را نجات دهید و امروز زندگی من را تغییر دهید. آمین
 
اگر فقط عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود ایمان آوردید و دعا کردید و آن را از قلب خود دعا کردید، به شما اعلام میکنم که بر اساس کلام خدا، شما اکنون از جهنم نجات یافته و در راه خود به بهشت ​​هستید. به خانواده خدا خوش آمدید! تبریک به انجام مهمترین چیزها در زندگی و دریافت عیسی مسیح به عنوان پروردگار و نجات دهنده شما. برای اطلاعات بیشتر برای کمک به شما در ایمان جدید شما به مسیح، به جامعه انجیل نور بروید و بخوانید «چه چیزی باید بعد از وارد شدن از طریق درب». عیسی مسیح در یوحنا 10: 9 گفت: "من دره هستم: اگر کسی وارد شود، او باید نجات یابد و وارد و خارج شود و مرتع شود".
 
خدا تو را دوست دارد. ما شما رو دوست داریم. و خداوند تو را برکت دهد