Choose another language.

Дивись, Моліться і працюй, Частина 2
 
Текст: Марк 13: 32-37
 
32 А того дня і тієї години не знає ніхто, ні, не ангели, що на небесах, ані Син, але Отець.

33 Візьміть уважніше, пильнуйте та моліться, бо не знаєте, коли є час.
 
34 Бо Син Людський, як той чоловік, що йде далеко, той покинув дім свій, і дав владу своїм рабам, і кожному діло свою, і наказав придверному доглядати.
 
35 Тож пильнуйте, тому що не знаєте, коли прийде господарем дому, аж до полудня, або опівночі, або гуркотом, або вранці.
 
36 Щоб не наблизився він, він знайшов тебе сном.
 
37 А що я кажу тобі, то кажу всім: Дивіться.

--- МОЛИТВА ---
 
Дивись, Моліться і працюй, Частина 2
 
Біллі Грем сказав: "Біблію, вчення про Друге Пришестя Христа, вважали проповіддю" кінця світу ". Але не більше. Це єдиний промінь надії, який світить як колись яскравий промінь у темному світі ".
 
У нашому останньому посланні ми почали дивитися на Притчу про двері-зберігача або притчу про дім майстра, щоб дати нам поради щодо того, що ми повинні робити, як ми очікуємо Другого пришестя Ісуса Христа. За благодаттю Бога ми повинні бути вірними і зайнятими до повернення майстра. У кожного є робота, яка повинна виконуватись у розпал фізичної відсутності Господа.
 
Ісус починає цю притчу з трьох команд, які ми повинні підкорятись. Перше: "Візьміть увагу". Ця фраза означає звернути увагу або звернути увагу. Ісус хоче, щоб ми звернули увагу на Нього, Його заповіді та Його приклад. Ми повинні бути Його представниками на цій Землі. Якщо ви надіслали когось, який представлятиме вас перед певним авторитетом, ви хотіли б, щоб вони поводилися певним чином. Точно так само Ісус хоче, щоб ми поводились певним чином у світі, тому що світ дивиться на нас, щоб побачити, що таке Ісус. Якщо ми повинні слідувати на прикладі Ісуса, ми повинні звернути увагу на Нього.
 
Проте, багато хто з нас бачать світські заняття, політичні лідери чи особисті досягнення. Ми не готові до повернення Ісуса, і ми не зацікавлені в тому, щоб готуватися. Ми поставили собі око на все інше, крім Ісуса Христа. Хто ви звертаєте увагу сьогодні? Хто має своє вухо? Хто має твоє око? Ще важливіше, хто чи що захопив ваш розум? Ви кажете з Іваном: "Навіть, приходь, Господи Ісусе"? Або ви кажете: "Прийдіть, Господи, Ісус, але тільки після закінчення того, що я хочу зробити"?
 
Ми не можемо випробувати благодать Господа Ісуса Христа, щоб пройти через це життя, якщо ми не будемо враховувати те, що нам говорить Ісус. Якщо ми прислухаємося до послань світу, тіла та диявола, ми опинимося незадоволеними, переживаючими, пригніченими та розчарованими. Цей світ не може задовольнити наші найглибші бажання. І ми не повинні витрачати час на досягнення щастя та виконання, де його неможливо знайти. Натомість, як члени майстерної хати, візьмемо до уваги майстра дому Ісуса Христа. Хоча може здатися, що Він пішов у довгому шляху, Він завжди з нами, Він ніколи не покине нас, і одного дня Він повернеться, щоб відвезти нас на місце, яке Він приготував для нас.
 
Френсіс Дж. Кросбі писав:
 
Дивіться і моліться, щоб, коли прийде Майстер,
Якщо вранці, в полудень або вночі
Він може знайти лампу у кожному вікні,
Обрізаний, і горіння ясний і яскравий.
 
Дивіться і моліться, і не залишайте нашу послугу,
Доки ми не почуємо голос Жовіва;
Потім з Ним брати участь у святі,
Ми завжди будемо радіти.
 
Дивіться і моліться, Господь наказує;
Дивіться і моліться, "саржа не довго".
Незабаром Він зібрав додому своїх близьких,
До щасливої ​​долі пісні.
 
Тепер, якщо ви не віруючий в Ісуса Христа, я закликаю вас довіряти Йому, бо Він знову приходить, і ти не хочеш залишатись позаду. Ось як ви можете поставити вашу віру і довіру до Нього на порятунок від гріха та наслідків гріха.
 
По-перше, прийміть той факт, що ти грішний і що ти порушив Божий закон. Біблія говорить у Римлянам 3:23: "Бо всі згрішили, і не пройшли слави Божою".
 
По-друге, визнати факт покарання за гріх. Біблія говорить у Римлянам 6:23: "Бо заплата за гріх - це смерть ..."
 
По-третє, прийміть той факт, що ти на шляху до пекла. Ісус Христос сказав в Матвій 10:28: "І не бійтесь тих, хто вбиває тіло, але не можеш вбити душу, а скоріше боїться того, хто здатний знищити душу та тіло в пеклі". Крім того, в Біблії говориться в Об'явленні 21: 8: «Але страшні і невіруючі, і мерзенні, і вбивці, і блудники, і чарівники, і ідоляни, і всі брехуни, матимуть участь у озері, яке палить з вогнем та сірка: це друга смерть ".

Тепер це погана новина, але ось хороші новини. Ісус Христос сказав у Івана 3:16: "Бо так Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але матиме вічне життя". Просто вірте в своє серце, що Ісус Христос помер за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих силою Божою для вас, щоб ви могли жити вічно з Ним. Моліться і попросіть Його сьогодні увійти у ваше серце, і Він хоче.
 
Римлянам 10: 9 і 13 каже: "Якщо ти зі своїми устами визнаєш Господа Ісуса і віримеш у своє серце, що Бог воскресив Його з мертвих, то будеш спасений ... Бо кожен, хто покличе ім'я Господь буде спасений ".
 
Якщо ви вірите в те, що Ісус Христос помер на хресті за ваші гріхи, був похований і воскрес із мертвих, і ви хочете сьогодні довіряти Йому за своє Спасіння, будь ласка, моліться зі мною просту молитву: Святіший Отець Боже, я усвідомлюю, що я Я грішник і що в моєму житті я зробив якісь погані речі. Я шкодую про мої гріхи, і сьогодні я вирішу звернутись зі своїх гріхів. Ради Ісуса Христа, будь ласка, пробач мені про мої гріхи. Я вірю всім своїм серцем, що Ісус Христос помер за мене, був похований і знову встав. Я довіряю Ісусу Христу як свого Спасителя, і я обираю слідувати за Ним як Господа з цього дня вперед. Господи Ісусе, будь ласка, приходь у моє серце і врятуй мою душу і змінюй моє життя сьогодні. Амінь
 
Якщо ви просто довіряли Ісусу Христу як свого Спасителя, і ви молились за цю молитву і розуміли це з вашого серця, я заявляю вам, що спираючись на Слово Боже, ви тепер врятовані від пекла, і ви на своєму шляху до неба. Ласкаво просимо в сім'ю Бога! Вітаємо з тим, щоб робити найважливіше у житті, і це отримує Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя. Щоб отримати додаткові відомості, які допоможуть вам зрости у вашій новоствореній вірі в Христа, відвідайте Євангеліє Light Society.com і читайте "Що робити після входу через двері". Ісус Христос сказав в Івана 10: 9: "Я двері: через мене, коли хто входить, він буде спасений, і ввійде і вийде, і знайде пасовисько".
 
Бог любить тебе. Ми любимо вас. І може Бог благословить вас.