Choose another language.

سازمان دیده بان، دعا و کار، قسمت 2
 
متن: مارک 13: 32-37
 
32 اما آن روز و آن ساعت هیچ مردی را نمی شناسد، نه فرشتگان در آسمان و نه پسر، بلکه پدر.

33 توجه کنید، مراقب باشید و دعا کنید؛ زیرا زمانی که زمان است، نمی دانید.
 
34 زیرا که پسر انسان همانند مردی است که سفر دور را انجام می دهد و خانه اش را ترک می کند و به بندگانش و هر کس کار خود را می گوید و به خدمتکار دستور می دهد تا تماشا کند.
 
35 بنابراین تماشا کنید؛ زیرا نمی دانید زمانی که استاد خانه می آید، در حیاط، یا در نیمه شب، و یا در گرده افشانی یا صبح:
 
36 به ناگهان ناگهان متوجه می شوید خوابیدید.
 
37 و آنچه را که به تو می گویم همه را می گویم، تماشا کن.

--- دعا ---
 
سازمان دیده بان، دعا و کار، قسمت 2
 
بیلی گراهام گفت: "تدریس کتاب مقدس درمورد دومین مسیح، به عنوان" روز قیامت "موعظه شده است. اما دیگر نیست این تنها Ray امید است که به عنوان یک پرتو روشن همیشه در دنیای تاریک درخشش است. "
 
در آخرین پیام ما، ما شروع به نگاه کردن به تقلید از درب دروازهبان یا تقلید از خانه کارشناسی ارشد، به ما راهنمایی در مورد آنچه که ما باید انجام می دهند همانطور که ما منتظر آمدن دوم عیسی مسیح. با لطف خداوند، ما باید تا زمانی که بازگشت استاد، وفادار و مشغول است. ما هر کاری را میکنیم که در میان فقدان فیزیکی خداوند انجام شود.
 
عیسی این مثل را با سه دستورالعمل آغاز می کند که باید اطاعت کنیم. اول این است که "توجه کن". این عبارت به معنی نگاه کردن یا توجه کردن است. عیسی می خواهد ما را به توجه به او، دستورات او و نمونه او توجه. ما باید نمایندگان خود در این زمین باشیم. اگر فردی را به نمایندگی از شما فرستادید قبل از یک مقام خاص، شما می خواهید آنها را به نحوی خاص رفتار کنید. به همین ترتیب، عیسی می خواهد ما را به نحوی خاص در جهان به انجام رساند، زیرا جهان به ما نگاه می کند تا ببینیم عیسی چگونه است. اگر ما به دنبال مثال عیسی باشیم، باید به او توجه کنیم.
 
با این حال، بسیاری از ما به دنبال تمرکز دنیوی، رهبران سیاسی یا پیشرفت شخصی هستیم. ما برای بازگشت عیسی آماده نیستیم و ما آمادگی نداریم. ما چشمانمان را بر هر چیز دیگری اما عیسی مسیح ثابت کردیم. امروز به چه کسی توجه می کنید؟ گوش شما چیست؟ چشمان شما چیست؟ مهمتر اینکه، چه کسی یا چه چیزی ذهن شما را گرفته است؟ آیا شما با یوحنا می گوئید "حتی همین، خداوند عیسی" می آید؟ یا، می گویید، "بیا، خداوند عیسی، اما فقط بعد از انجام آنچه من می خواهم انجام دهم"؟
 
ما نمی توانیم فضل خداوند عیسی مسیح را از طریق این زندگی تجربه کنیم، مگر اینکه به آنچه که عیسی به ما می گوید توجه کند. اگر ما به پیام هایی که توسط جهان، گوشت و شیطان فرستاده می شود توجه کنیم، ما ناراضی، نگران، افسرده و ناامید خواهیم بود. این جهان قادر به برآورده کردن عمیق ترین آرزوهای ما نیست. و ما نباید وقت خود را صرف شادابی و تحقق بخشیدن به آن کنیم که در آن نمی توان یافت. در عوض، به عنوان اعضای خانواده استاد، اجازه دهید به استاد خانه، عیسی مسیح توجه کنیم. اگرچه ممکن است به نظر برسد او در سفر طولانی رفته است، او همواره با ما است، او هرگز ما را ترک نخواهد کرد و یک روز او به ما بازگردانده می شود تا او را برای ما آماده سازد.
 
فرانسیس جی کراسببی نوشت:
 
تماشا کنید و دعا کنید وقتی استاد می آید،
اگر صبح، ظهر، یا شب،
او ممکن است یک لامپ در هر پنجره پیدا کند
برش داده شده و سوزان روشن و روشن است.
 
تماشا کنید و دعا کنید، و نه وظیفه پست ما را ترک کنید
تا وقتی صدای جادو را شنیدیم؛
سپس با او ازدواج جشن گرفتن،
ما همیشه شاد خواهیم بود
 
مراقب باشید و دعا کنید، خداوند فرمان می دهد
تماشا کنید و دعا کنید، "طولانی نیست.
به زودی او خانه های عزیزش را جمع خواهد کرد
برای خوشحال بودن آهنگ.
 
حالا اگر شما در عیسی مسیح مؤمن نیستید، از شما می خواهم به او اعتماد کنید زیرا او دوباره می آید و نمی خواهید عقب نشینی کنید. در اینجا این است که چگونه شما می توانید ایمان خود را و اعتماد به او برای رستگاری از گناه و عواقب گناه.
 
اول، قبول کنید که شما یک گناهکار هستید و قانون خدا را شکستید. کتاب مقدس در رومیان 3: 23 می گوید: "برای همه گناه کرده اند و از جلال خداوند کوتاه می آیند".
 
دوم، پذیرفتن این واقعیت است که مجازات برای گناه وجود دارد. کتاب مقدس در رومیان 6: 23 آمده است: "برای دستمزد گناه مرگ است ..."
 
سوم، این واقعیت را قبول کنید که شما در جهنم هستید. عیسی مسیح در متی 10: 28 گفت: «و کسانی را که بدن را می کشند نترس، اما نمی توانند روح را بکشند، بلکه از او بترس که قادر است هر دو روح و بدن را در جهنم نابود کند.» همچنین، کتاب مقدس در وحی 21: 8 بیان می دارد: "اما ترس و کافر و نفرین کننده و قاتلان و فریبنده ها و جادوگران و بتپروران و همه دروغگو ها باید در دریاچه ای که با آتش سوزانده می شود سنگ قبر: مرگ دوم است. "

حالا خبر بد است، اما خبر خوبی است. عیسی مسیح در یوحنا 3: 16 گفت: "زیرا خداوند دنیا را دوست داشت، پس تنها پسر خود را تولد داد، که هر كس به او ایمان آورد، نباید از بین برود، بلکه زندگی ابدی است." فقط به قلب خود ایمان بیاورید که عیسی مسیح برای گناهان شما درگذشت، به خاک سپرده شد و از جانب خداوند به سبب قدرت خداوند برای شما قیام کرد تا بتوانید با وی زندگی کنید. دعا کنید و از او بخواهید امروز به قلب خود برسد و او خواهد شد.
 
رومیان 10: 9 و 13 می گوید: "اگر عهد خداوند را با دهان خود اعتراف کنی و به قلب تو ایمان بیاور که خداوند از مردگان او را از میان مردگان برانگیخته، نجات خواهد یافت ... زیرا هر کس نام نام پروردگار نجات خواهد یافت. "
 
اگر بر این باورید که عیسی مسیح بر روی صلیب برای گناهان شما کشته شد، به خاک سپرده شد و از مردگان برخاسته، و امروز می خواهید برای رستگاری خود به او اعتماد داشته باشید، لطفا با این دعا ساده دعا کنید: خدای مقدس، متوجه هستم که من من یک گناهکار هستم و در زندگی ام چیزهای بدی انجام داده ام. متاسفم برای گناهان من، و امروز من تصمیم می گیرم از گناهان من به خاطر عیسی مسیح، لطفا من را از گناهان من ببخش. من با تمام قلبم معتقدم که عیسی مسیح برای من مرد، به خاک سپرده شد و دوباره رشد کرد. من به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود اعتماد دارم و از این روز به بعد او را به عنوان خداوند دنبال می کنم. پروردگار عیسی، لطفا به قلب من بیایید و جان من را نجات دهید و امروز زندگی من را تغییر دهید. آمین
 
اگر فقط عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود ایمان آوردید و دعا کردید و آن را از قلب خود دعا کردید، به شما اعلام میکنم که بر اساس کلام خدا، شما اکنون از جهنم نجات یافته و در راه خود به بهشت ​​هستید. به خانواده خدا خوش آمدید! تبریک به انجام مهمترین چیزها در زندگی و دریافت عیسی مسیح به عنوان پروردگار و نجات دهنده شما. برای اطلاعات بیشتر برای کمک به شما در ایمان جدید شما به مسیح، به جامعه انجیل نور بروید و بخوانید «چه چیزی باید بعد از وارد شدن از طریق درب». عیسی مسیح در یوحنا 10: 9 گفت: "من دره هستم: اگر کسی وارد شود، او باید نجات یابد و وارد و خارج شود و مرتع شود".
 
خدا تو را دوست دارد. ما شما رو دوست داریم. و خداوند تو را برکت دهد