Choose another language. 

לצפות, להתפלל ולעבוד, חלק 2
 
טקסט: סמן 13: 32-37
 
32 אבל באותו יום, כי שעה knoweth איש, לא, לא המלאכים אשר בשמים, לא את הבן, אבל את האב.

33 קח את לב, לצפות ולהתפלל: כי אתם לא יודעים מתי זה הזמן.
 
34 כי בן האדם הוא כאדם העושה מסע ארוך, שעזב את ביתו, ונתן סמכות למשרתיו, ולכל איש את עבודתו, וציווה על השוער לצפות.
 
35 שעונים לכן אתם: כי אתם לא יודעים כאשר אמן הבית מגיע, אפילו, או בחצות, או על הגבינה, או בבוקר:
 
אם לא יגיע פתאום הוא ימצא אותך ישנה.
 
37 ואני אומר לך אני אומר לכולם, Watch.

--- PRAYER ---
 
לצפות, להתפלל ולעבוד, חלק 2
 
בילי גרהם אמר, "ההוראה המקראית על בואו השני של ישו נחשבה ל"טירוף יום הדין". אבל לא עוד. זה רק קרן התקווה המאירה כקרן מתלהטת בעולם אפל ".
 
בהודעה האחרונה שלנו, התחלנו להסתכל על המשל של שומר הדלת, או המשל של משק הבית של המאסטר, לתת לנו הדרכה על מה שאנחנו צריכים לעשות כאשר אנו מחכים לבואו השני של ישוע המשיח. על ידי החסד של אלוהים, אנחנו צריכים להיות נאמנים ועסוקים עד שובו של המורה. לכל אחד מאיתנו יש עבודה לעשות בהיעדרו הפיזי של האל.
 
ישו מתחיל משל זה עם שלוש פקודות שאנחנו צריכים לציית. הראשונה היא, "קח לך לשים לב." ביטוי זה אומר להסתכל או לשים לב. ישוע רוצה שנשים לב אליו, בפקודותיו ובדוגמה שלו. אנחנו צריכים להיות נציגים שלו על כדור הארץ. אם שלחת מישהו לייצג אותך לפני רשות מסוימת, היית רוצה שהם יתנהגו בצורה מסוימת. כמו כן, ישו רוצה שננהל את עצמנו בצורה מסוימת בעולם, כי העולם מסתכל עלינו לראות איך ישו. אם אנחנו הולכים בעקבות הדוגמה של ישו, עלינו לשים לב אליו.
 
עם זאת, רבים מאיתנו יש את עינינו על ענייני העולם, על מנהיגים פוליטיים, או התקדמות אישית. אנחנו לא מוכנים לשובו של ישו, וגם אנחנו לא מעוניינים להתכונן. אנחנו קבועים את העיניים על כל דבר אחר, אבל ישוע המשיח. מי אתה שם לב היום? למי יש את האוזן? למי יש את העין? וחשוב יותר, מי או מה תפס את דעתך? אתה אומר עם ג 'ון, "אף על פי כן, בוא, אדון ישו"? או, אתה אומר, "בוא, אלוהים אדירים, אבל רק אחרי שאני עושה את מה שאני רוצה לעשות"?
 
אנחנו לא יכולים לחוות את החסד של האדון ישוע המשיח לעבור את החיים האלה, אלא אם כן אנחנו מתייחסים למה שישוע אומר לנו. אם ניקח תשומת לב למסרים שנשלחו על ידי העולם, הבשר, השטן, אנחנו בסופו של דבר לא מרוצה, מודאג, מדוכא, מתוסכל. העולם הזה אינו מסוגל לספק את געגועינו העמוקים ביותר. ואנחנו לא צריכים לבזבז זמן רודף אחרי אושר ומימוש שבו זה לא ניתן למצוא. במקום זאת, כחברים בביתו של המאסטר, בואו ניקח את תשומת לבו של אדון הבית, ישוע המשיח. אף על פי שזה נראה שהוא הלך למסע ארוך, הוא תמיד איתנו, הוא לעולם לא יעזוב אותנו, ויום אחד הוא יחזור לקחת אותנו למקום שהוא הכין עבורנו.
 
פרנסס ג 'קרוסבי כתב:
 
לצפות ולהתפלל כי כאשר master יבוא,
אם בבוקר, בצהריים או בלילה,
הוא עשוי למצוא מנורה בכל חלון,
גזוז, בוער בהיר ובהיר.
 
להתבונן ולהתפלל, ולא לעזוב את תפקידנו,
עד שנשמע את קולו של החתן;
ואז איתו את חגיגת הנישואין partaking,
נשמח אי-פעם.
 
צפה והתפלל, ה 'ציווי;
תסתכל ותתפלל, "לא יהיה ארוך.
בקרוב הוא יאסוף את יקיריו,
אל עמק השיר המאושר.
 
עכשיו, אם אתה לא מאמין בישוע המשיח, אני קורא לך לבטוח בו כי הוא בא שוב ואתה לא רוצה להישאר מאחור. הנה איך אתה יכול למקם את אמונתך ואת אמון בו עבור הישועה מן החטא ואת ההשלכות של החטא.
 
ראשית, לקבל את העובדה שאתה חוטא, וכי יש לך שבור את החוק של אלוהים. התנ"ך אומר ברומים 3:23: "עבור כל חטאו לבוא קצר של התהילה של אלוהים."
 
שנית, לקבל את העובדה שיש עונש על החטא. התנ"ך קובע ברומים 6:23: "עבור שכר החטא הוא מוות ..."
 
שלישית, לקבל את העובדה שאתה על הכביש לגיהנום. ישו אמר במתי 10:28: "ואל תחשושם אשר הורגים את הגוף, אך אינם מסוגלים להרוג את הנשמה, אלא לפחד ממנו אשר מסוגל להרוס את הנשמה ואת הגוף בגיהינום". כמו כן, קובע התנ"ך התגלות 21: 8: "אבל הפחד, לא מאמין, ואת מתועב, רוצחים, ו whormongers ומכשפים, עובדי אלילים, וכל שקרנים, יהיה חלקם באגם אשר burneth באש. גופרית: מהו המוות השני ".

עכשיו זה חדשות רעות, אבל הנה החדשות הטובות. ישו אמר ב יוחנן 3:16: "כי אלוהים כל כך אהב את העולם, כי הוא נתן את בנו היחיד, כי כל מי מאמין בו לא צריך למות, אבל יש חיי נצח." רק תאמין בלבך שישוע המשיח מת על חטאיך, נקבר, וקם מן המתים על ידי כוחו של אלוהים בשבילך, כך שאתה יכול לחיות לנצח עם אותו. להתפלל ולבקש ממנו לבוא אל הלב שלך היום, והוא יהיה.
 
אל הרומיים 10: 9 & 13 אומר, "כי אם אתה להתוודות עם הפה שלך ישוע ישוע, תאמין בלבך כי אלוהים יהוה הרים אותו מן המתים, אתה תישמר ... עבור כל מי יקרא על שם אלוהים יישמר ".
 
אם אתה מאמין שישוע המשיח מת על הצלב על חטאיך, נקבר וקם מן המתים, ואתה רוצה לבטוח בו למען הישומך היום, אנא התפלל איתי תפילה פשוטה זו: אלוהים הקדוש ברוך הוא, אני מבין שאני אני חוטא ושאני עשיתי כמה דברים רעים בחיי. אני מצטער על חטאי, והיום אני בוחר להפוך מחטאי. בשם אלוהים, אנא סלח לי על החטאים שלי. אני מאמין בכל לבי שישוע המשיח מת למעני, נקבר וקם שוב. אני סומך על ישוע המשיח כמושיע שלי ואני בוחר ללכת אחריו כמו אלוהים מן היום הזה קדימה. אלוהים אדירים, בבקשה לבוא אל הלב שלי להציל את הנשמה שלי ולשנות את החיים שלי היום. אָמֵן.
 
אם רק סמכת על ישוע המשיח כעל מושיעך, ואתה התפללת לתפילה הזאת ומכוונת אותה מתוך הלב שלך, אני מצהיר לך כי על סמך דבר האלוהים, אתה נשמר עכשיו מהגיהינום ואתה בדרכך לגן עדן. ברוכים הבאים למשפחה של אלוהים! ברכות על עושה את הדבר החשוב ביותר בחיים, כי הוא מקבל את ישוע המשיח כמו האדון שלך ומושיע. לקבלת מידע נוסף כדי לעזור לך לגדול באמונה החדשה שלך במשיח, ללכת הבשורה Light Society.com ולקרוא "מה לעשות אחרי שאתה נכנס דרך הדלת." ישוע אמר בשורת יוחנן 10: 9, "אני הדלת: על ידי לי אם כל אדם להיכנס, הוא יישמר, ויכנס ויוצא, למצוא מרעה."
 
אלוהים אוהב אותך. אנחנו אוהבים אותך. ואלוהים יברך אותך.