Choose another language. 

מדינה חופשית של תהילה (חלק 54): ימים טובים יותר קדימה, חלק 3
 
טקסט: התגלות 22: 12-21
 
12 ו, הנה, אני בא מהר; ואת גמול שלי הוא איתי, לתת לכל אדם לפי העבודה שלו יהיה.
 
13 אני אלפא ואומגה, ההתחלה והסוף, הראשון והאחרון.
 
14 ברוך הם עושים את מצוותיו, כי הם עשויים להיות הזכות עץ החיים, והוא עשוי להיכנס דרך השערים לתוך העיר.
 
15 כי בלי כלבים, ומכשפים, ו whoremongers, רוצחים, עובדי אלילים, וכל מי loveth ו maketh שקר.
 
16 אני ישוע שלח המלאך שלי להעיד לך דברים אלה בכנסיות. אני שורש וצאצא דוד, וכוכב הבוהק.
 
17 ואת הרוח ואת הכלה אומר, בוא. ויאמר לו כי שמעתי, בוא. ותן לו לבוא. וכל אשר יעשה, הוא ייקח את המים של החיים בחופשיות.
 
18 כי אני מעיד לכל אדם שומע את דברי הנבואה של ספר זה, אם כל אדם יוסיף אלה הדברים, אלוהים יוסיף לו את המכות שנכתבו בספר זה:
 
19 ואם כל אדם ייקח מדברי ספר הנבואה הזאת, אלוהים ייקח את חלקו מתוך ספר החיים, ומאת העיר הקדושה, ומהדברים שנכתבים בספר זה.
 
20 אשר מעיד על הדברים האלה אומר, בטח אני בא במהירות. אָמֵן. עם זאת, בוא, אדון ישוע.
 
21 החסד של אדוננו ישוע המשיח להיות איתך. אָמֵן.

--- PRAYER ---
 
מדינה חופשית של תהילה (חלק 54): ימים טובים יותר קדימה, חלק 3
 
בהודעה האחרונה שלנו, המשכנו להסתכל על ההזמנה המשכנעת של ישוע המשיח לזוגות "לבוא" עם ההבטחה כי ימים טובים יותר קדימה. הקדושים של ימיו של ג'ון היו זקוקים למסר התקווה הזה; העולם שלנו זקוק היום למסרים אלה של תקווה; ואת העולם כי הוא נבואה על ההתגלות בהחלט צריך את המסר של תקווה. לצד המסר של תקווה יש לנו את ההזמנה "בוא". "רוח", שהיא רוח הקודש, אומר, "בוא". אבל ג'ון כותב כי "הכלה" גם אומר, "בוא".
 
הכלה היא הכנסייה, הגוף של ישו. אנחנו לא צריכים פשוט לקבל את ההזמנה עבור עצמנו, אבל אנחנו צריכים להעביר את זה. בשנים האחרונות, הרבה נכתב ונאמר על סוג המסר שהכלה, הכנסייה, שולחת לעולם. מה אנחנו אומרים? יש אומרים "לבוא" ו "לזרוע זרע" לתוך המשרד הזה ואתה תהיה כלכלית משגשגת. יש אומרים "לבוא" ולהצביע עבור פוליטיקאי זה שאנחנו אוהבים. יש אומרים "לבוא" לכנסייה שלנו ואתה תהיה מאושר ונוח.
 
אבל כשאנחנו אומרים, "בוא, "אנחנו צריכים לומר את אותו הדבר שהרוח פירושה. וורן וירסבי כותב: "המאמינים צריכים להזמין את החוטאים האבודים לבטוח בכריסטוס ולשתות את המים של החיים" .אכן, כאשר הכנסייה חיה בתוחלת חזרתו של ישו, גישה כזו מעוררת את המשרד ואת האוונגליזם, כמו גם את טוהר הלב. לספר לאחרים על החסד של אלוהים.הבנה אמיתית של נבואה ביבל צריך גם להניע אותנו לציית לדבר אלוהים לחלוק את ההזמנה של אלוהים עם העולם האבוד.
 
אנחנו צריכים לעבור את ההזמנה של ישוע המשיח ואת רוח הקודש. ויש הרבה הזדמנויות לעשות את זה. המסר של הכנסייה לאלו שנלכדו בשערוריות הטרדה מינית של השנה החולפת, צריך להיות "בוא, ותן למשיח לרפא את הפצעים שלך". "בוא, ולתת המשיח להפוך את הלב שלך תאוותנית." לאלה שנפגעו מהמשבר האופיואיד, אנו אומרים, "בוא ותן לישו לשבור את המעוז הזה בחייך". לאלה שאיבדו בני משפחה לאלימות ואסונות טבע השנה, אנו אומרים, "בוא, תן לנוח לנחם אותך בייאושך". לאלה שאיבדו את מקום עבודתם, את פרנסתם, את קצבאותיהם, או מה יש לכם, אנו אומרים, "בואו, ותני לאלוהים לתת לכם חיים בשפע". לאותם יגעים, חולי נפש, אנו אומרים: "בוא, ישועה, מערכת יחסים עם אלוהים ובית בשמים".
 
ללא שם: בוא, אתם disonsolate, בכל מקום שבו אתה languish,
בואי אל מושב הרחמים, כרע על ברכיו.
הנה להביא את הפצועים הפצועים שלך, הנה לספר את הייסורים שלך;
כדור הארץ אין צער כי השמים לא יכול להחלים.
 
הנה לראות את לחם החיים, לראות מים זורמים
כיסא אלוהים, טהור מלמעלה.
בואו לחג האהבה; לבוא, בידיעה
כדור הארץ אין צער אבל השמים לא יכולים להחלים.
 
כנסייה, האם תושיט את ההזמנה היום? חוטאים, האם תקבל את ההזמנה היום? ישו אומר, "בוא אלי, כל אתם כי העבודה הם עמוסים, ואני אתן לך מנוחה ... בוא, ואתה תמצא מנוחה אל נשמותיך."
 
הרשה לי להראות לך איך אתה יכול לנוח בנשמתך על ידי הצבת האמונה שלך ואת האמון בישוע המשיח.

ראשית, לקבל את העובדה שאתה חוטא, וכי יש לך שבור את החוק של אלוהים. התנ"ך אומר ברומים 3:23: "עבור כל חטאו לבוא קצר של התהילה של אלוהים."

שנית, לקבל את העובדה שיש עונש על החטא. התנ"ך קובע ברומים 6:23: "עבור שכר החטא הוא מוות ..."

שלישית, לקבל את העובדה שאתה על הכביש לגיהנום. ישו אמר במתי 10:28: "ואל תחשושם אשר הורגים את הגוף, אך אינם מסוגלים להרוג את הנשמה, אלא לפחד ממנו אשר מסוגל להרוס את הנשמה ואת הגוף בגיהינום". כמו כן, קובע התנ"ך התגלות 21: 8: "אבל הפחד, לא מאמין, ואת מתועב, רוצחים, ו whormongers ומכשפים, עובדי אלילים, וכל שקרנים, יהיה חלקם באגם אשר burneth באש. גופרית: מהו המוות השני ".

עכשיו זה חדשות רעות, אבל הנה החדשות הטובות. ישו אמר ב יוחנן 3:16: "כי אלוהים כל כך אהב את העולם, כי הוא נתן את בנו היחיד, כי כל מי מאמין בו לא צריך למות, אבל יש חיי נצח." רק תאמין בלבך שישוע המשיח מת על חטאיך, נקבר, וקם מן המתים על ידי כוחו של אלוהים בשבילך, כך שאתה יכול לחיות לנצח עם אותו. להתפלל ולבקש ממנו לבוא אל הלב שלך היום, והוא יהיה.

אל הרומים 10: 9 & 13 אומר, "כי אם אתה להתוודות עם הפה שלך ישוע ישוע, תאמין בלבך כי אלוהים יהוה הרים אותו מן המתים, אתה תישמר ... עבור כל מי יקרא על שם אלוהים יישמר ".

אם אתה מאמין שישוע המשיח מת על הצלב על חטאיך, נקבר וקם מן המתים, ואתה רוצה לבטוח בו למען הישומך היום, אנא התפלל איתי תפילה פשוטה זו: אלוהים הקדוש ברוך הוא, אני מבין שאני אני חוטא ושאני עשיתי כמה דברים רעים בחיי. אני מצטער על חטאי, והיום אני בוחר להפוך מחטאי. בשם אלוהים, אנא סלח לי על החטאים שלי. אני מאמין בכל לבי שישוע המשיח מת למעני, נקבר וקם שוב. אני סומך על ישוע המשיח כמושיע שלי ואני בוחר ללכת אחריו כמו אלוהים מן היום הזה קדימה. אלוהים אדירים, בבקשה לבוא אל הלב שלי להציל את הנשמה שלי ולשנות את החיים שלי היום. אָמֵן.

אם רק סמכת על ישוע המשיח כעל מושיעך, ואתה התפללת לתפילה הזאת ומכוונת אותה מתוך הלב שלך, אני מצהיר לך כי על סמך דבר האלוהים, אתה נשמר עכשיו מהגיהינום ואתה בדרכך לגן עדן. ברוכים הבאים למשפחה של אלוהים! ברכות על עושה את הדבר החשוב ביותר בחיים, כי הוא מקבל את ישוע המשיח כמו האדון שלך ומושיע. לקבלת מידע נוסף כדי לעזור לך לגדול באמונה החדשה שלך במשיח, ללכת הבשורה Light Society.com ולקרוא "מה לעשות אחרי שאתה נכנס דרך הדלת." ישוע אמר בשורת יוחנן 10: 9, "אני הדלת: על ידי לי אם כל אדם להיכנס, הוא יישמר, ויכנס ויוצא, למצוא מרעה."
 
אלוהים אוהב אותך. אנחנו אוהבים אותך. ואלוהים יברך אותך.