Choose another language.

Vaba hiilgav riik (54. osa): paremad päeva enne, 3. osa
 
Tekst: Ilmutuse 22: 12-21
 
12 Ja vaata, ma tulen kiiresti; ja minu palk on minuga, et anda igale inimesele, nagu tema töö on.
 
13 Olen Alpha ja Omega, alguses ja lõpus, esimene ja viimane.
 
14 Õndsad on need, kes täidavad oma käske, et neil oleks õigus elupuule ja nad võiksid siseneda väravate kaudu linna.
 
15 Sest ilma ei ole koeri, nõiad ja vallutajad, mõrvarid ja ebajumalateenijad, ja igaüks, kes armastab ja teeb valet.
 
16 Mina, Jeesus, on läkitanud oma inglile tunnistama teile seda kirikutes. Ma olen Taaveti juur ja sugu ja särav ja hommikune täht.
 
17 Ja Vaim ja pruut ütlevad: tulge! Ja see, kes kuulab, ütleb: Tule! Ja las see, kes on tulemas. Ja kes iganes tahab, lase tal võtta vett elus vabalt.
 
18 Sest ma tunnistan kõigile, kes kuulavad selle raamatu ennustuse sõnu: kui keegi lisab sellele, lisab Jumal Temale kaebused, mis on kirjutatud selles raamatus:
 
19 Ja kui keegi võtab selle ennustuse raamatu sõnadest ära, võtab Jumal oma osa eluvõsast ja pühast linnast ja sellest, mis on kirjutatud selles raamatus.
 
20 Kes seda ütleb, ütleb: Tõesti, ma tulen kiiresti! Amen. Isegi nii, tule, Issand Jeesus.
 
21 Meie Issanda Jeesuse Kristuse armu olgu teie kõigiga. Amen.

--- palve ---
 
Meie viimastes sõnades jätkasime me uurimist, et Jeesus Kristus kutsuks üles "tulema" paaridele lubadusega, et paremad päevad on ees. Johannese pühakud vajavad seda lootuse sõnumit; meie tänapäeva maailm vajab seda lootuse sõnumit; ja maailm, mida ennustatakse Ilmutuspõlves, vajab kindlasti seda lootuse sõnumit. Lisaks lootuse sõnumile on meil kutse "Tule". "Vaim, see on Püha Vaim, ütleb:" Tule! " Ent Johannes kirjutab, et "pruut" ütleb ka: "Tule."
 
Pruut on Kirik, Kristuse ihu. Me ei peaks lihtsalt kutset ise saama, kuid peaksime seda edasi saatma. Viimastel aastatel on palju kirjutatud ja öeldud selle kohta, millist sõnumit pruut, kirik, saadab maailmale. Mida me ütleme? Mõned ütlevad "tulevad" ja "külvavad seemet" sellesse ministeeriumisse ja teil on majanduslikult jõukas. Mõned ütlevad "tulge" ja hääletavad selle poliitikuni, kes meile meeldib. Mõned ütlevad, et "tule meie kogudusele", ja te olete rahul ja mugav.
 
Aga kui me ütleme, "tule," peaksime mõistma sama asja, mida Vaim tähendab. Warren Wiersbe kirjutab: "Õiglased peaksid kutsuma kadunud patuseid, et nad usaldaksid Kristust ja jooksid elu vett vabalt. Tõepoolest, kui kogudus elab Kristuse tagasipöördumise oodatava aja jooksul, siis selline suhtumine tekitab ministeeriumi ja evangeeliumi ning südame puhtust. et Jumalale armu saaksid teistele öelda. Tõeline arusaam kahjuliku ettekuulutusest peaks motiveerima meid kuuletuma Jumala Sõna ja jagama Jumala kutset kaotatud maailmaga. "
 
Me peame minema mööda Jeesuse Kristuse ja Püha Vaimu kutset. Ja seda on palju kordi teha. Kiriku sõnum neile, kes sattus viimase aasta seksuaalse ahistamise skandaalidesse, peaks olema: "Tule ja las Kristus teie haavad paraneb!" "Tulge ja laske Kristusel muuta oma südamlik süda." Opioidide kriisist mõjutatud inimestele ütleme: "Tule ja lase Kristusel selle elurajooni murda!" Neile, kes käesoleval aastal kaotasid pereliikmed vägivalla ja loodusõnnetuste vastu, ütleme: "Tule ja lase Kristal teid rahulikult oma meeleheites." Need, kes kaotasid oma töö, nende elatise, oma pensionid või mis teil on, ütleme: "Tule, ja Kristus annab sulle elu rikkalikumaks." Nendele maailmale väsitavatele pahameelsetele hingedele ütleme: "Tule, löömist, suhet Jumalaga ja Taevasse kuuluvat kodu".
 
Tule, lahke, kuhu iganes vajusid
Tule kallale istmele, kergelt põlvitama.
Siin tooge oma haavatud südameid, öelge siia oma pahameele;
Maal ei ole kurbust, et taevas ei saa paraneda.
 
Siin näete eluviisi, vaata, vett voolavad
Jumala aujärje taga, puhas ülalt.
Tule armastuse püsti; tule, kunagi teades
Maal pole kurbust, aga taevas ei saa paraneda.
 
Kirik, kas pikendate kutse täna? Patused, kas sa saad kutse täna? Kristus ütleb: "Tule minu juurde, kõik, kes on tööl ja on rasked, ja ma annan sulle puhata ... tule ja leiad oma hingede puhata."
 
Lubage mul näidata teile, kuidas saate oma hinges puhata, pannes oma usku ja usku Jeesusesse Kristusesse.

Esiteks nõustuge sellega, et olete patune ja et olete rikkunud Jumala seadust. Piibel ütleb Roomlastele 3:23: "Sest kõik on pattu teinud ja läinud Jumala austust alla."

Teiseks nõustuge sellega, et patt on karistus. Piibel on kirjas Roomlastele 6:23: "Sest patu palk on surm ..."

Kolmandaks nõustuge sellega, et olete teel põrgusse. Jeesus Kristus ütles Matteuse 10:28: "Ärge kartke neid, kes tapavad keha, kuid ei suuda hinge tappa, vaid pigem karda teda, kes suudab hävitada nii hinge kui ka keha põrgusse." Ka Piibel ütleb Ilmutuse 21: 8: "Aga kardavad ja uskmatuid ja hukatuslikke ning mõrtsukaid ja hoorajad, nõiad ja ebajumalateenijad ning kõik valetajad peavad oma osa põlema tulega ja Vähk: mis on teine ​​surm. "

Nüüd on see halb uudis, kuid siin on head uudised. Jeesus Kristus ütles Johannese 3:16 sõnastuses: "Sest nõnda on Jumal nii armastanud maailma, et ta andis oma ainusündinud Poja, et igaüks, kes temasse usub, ei peaks hukkuma, vaid tal on igavene elu." Lihtsalt uskuge oma südamesse, et Jeesus Kristus suri teie pattude eest, maeti maha ja surnuist üles tõusis Jumala vägi teile, et saaksite Temaga igavesti elada. Palvetage ja paluge teda tänapäeval oma südames tulema ja ta tahab.

Roomlastele 10: 9 ja 13 ütleb: "Kui sa tunned oma suuga, Issandat Jeesust, ja usud oma südamesse, et Jumal on ta surnuist üles äratanud, siis sa saad päästetud ... Sest kes iganes kutsuvad Issand tuleb päästetud. "

Kui sa usud, et Jeesus Kristus suri risti eest oma pattude eest, maeti maha ja üles tõusis surnuist ja ta tahab Teda tänasel päästmisel usaldada, palun palun minuga seda lihtsat palvet: Püha Isa Jumal, ma mõistan, et ma Ma olen patune ja ma olen oma elus teinud halbu asju. Ma vabandan oma pattude eest ja täna otsustasin pöörduda minu pattude poole. Sest, Jeesuse Kristuse pärast, palun andesta mulle oma patud. Ma usun kogu südamest, et Jeesus Kristus suri minu eest, maeti maha ja tõusis uuesti. Ma usun, et Jeesus Kristus on minu Päästja, ja ma valin selle päevast alates järgida Teda kui Issandat. Issand Jeesus, palun tule minu südames ja päästke mu hinge ja muutke oma elu täna. Amen.

Kui te lihtsalt usaldate Jeesust Kristust oma Päästjana ja te palvetasite seda palvetamist ja mõtlesite seda oma südamest, kinnitan teile, et Jumala Sõna aluseks on, et teid päästa nüüd põrgusest ja te olete oma teele taevasse. Tere tulemast Jumala perekonda! Õnnitleme kõige tähtsamate asjadega elus ja võtke Jeesus Kristus oma Issanda ja Päästja vastu. Lisateabe saamiseks, mis aitavad teil kasvada oma uuestisündinud usus Kristusesse, mine Gospel Light Society.com ja loe: "Mida teha, kui sisenete ukse kaudu." Jeesus Kristus ütles In John 10: 9: "Mina olen uks: minu poolt, kui keegi siseneb, ta päästetakse ja läheb sisse ja välja ja leiab karjamaad."
 
Jumal armastab sind. Me armastame sind. Ja võib Jumal õnnistagu sind.