Choose another language.

Kuidas kiusatusest üle saada, osa 59

Tere tulemast kristlike sõdurite jüngrite klassi # 183 juurde. Ma olen Daniel Whitest III, evangeeliumi kergete kogukondade president ja evangeeliumi kalli palvemaja pastor. Selle aja eesmärk on koos õpetada noortele usklikele kõike, mida nad peavad teadma oma usust Jeesusesse Kristusesse ja andma neile teadmisi, mida nad peavad elama võidukas kristlikus elus.

Meie peamine Piibli salm on 1 Corinthians 10:13:

Seal ei ole kiusatust võtnud sind, kuid see on inimestele ühine; aga Jumal on ustav, kes ei lase teil kiusata üle, mida saate; vaid ka kiusatus võimaldab ka põgeneda, et saaksite seda kanda.

--- palve ---

Tänane õppetund on pealkirjaga "Kuidas kiusatustest üle saada, osa 59"

Selle tulevaste kristlaste jüngrite jüngrite klassi sektsioonis jätkame spetsiaalsete kiusatuste uurimist, mis on nagu Piibel ütleb, et see on "inimesele ühine". Vaatame, mida Piibel ütleb nende pattude kohta, et saaksime olla teadlikud selle ohtudest ja nii, et saaksime Püha Kiriku peita meie südames, et seda kasutada, kui meil on kiusatus.

Pühadus, mille me täna vaatame, on "iha" patt. See on kolmas patt loendis 12 kiusatusest, mis pärinevad kahest allikast - üks iidne ja üks kaasaegne. Esimene allikas on varakiriba munkade poolt välja töötatud nimekiri, mida nimetatakse "seitse surmavat pattu" või "peamist pattu". Teine allikas on 2011. aasta Barna uuring, mis jälgis Ameerika Ühendriikide suurimaid kiusatusi, millega võeti vastu võitlemine.

Täna jätkame otsimist James 1: 13-15.

James 1: 13-15
 
13 Ärgu keegi ütleb, kui ta kiusatakse, olen ma Jumala kiusatus, sest Jumalale ei kiusata kurja pärast ega kiusata kedagi.
 
14 Aga igaühel on kiusatus, kui ta on oma isiklikust kiindumusest välja tõmmatud ja ennustanud.
 
15 Kui siis heitlus on loodud, tekitab ta pattu, ja patt, kui see on lõppenud, toob surma.
 
-----

See lõik ütleb meile, et sügavaim kiusatuse allikas ei ole kurad ega maailm, vaid meie enda liha. See on meie "enda kiielu", mis juhib meid eemale sirgest ja kitsast teelt. Enamik inimesi arvab, et kui midagi pärineb nende sees ja on oma rõõmuks, siis see ei tohi olla halb. Kuid Piibel ütleb meile, et see sissehingamine, mis on sees, "paneb ja toob kaasa patu, ja patt, kui see on lõppenud, toob surma."
 
Kreeka sõna, mida tõlgitakse "hõimuks", on moraalselt ja vaimselt neutraalne termin, mis lihtsalt tähistab tugevat soovi või impulssi, igatsust või kirglikku iha. Kui meie igatsus või iha on suunatud kurjadele, muutub see kiusatuseks. Kui me järgime seda iha ja võimaldame oma lihale oma teed, siis ta mõtleb meid pattu. Grant Richison kirjutab: "Hirmus mõtlemisel on tohutu jõud. Kristus peab tegelema pattusega kiusatamise asemel, mitte selles kohas, kus me valime pattu. Kui me otsustab avada patule, siis ilmse patu tegemisega on peaaegu vältimatu, keegi meist ei suuda kiusatust vältida. Püha ei ole kiusatus, vaid on patt, et jõuda kiusatusele. Ebaõiged ideed sünnivad meie mõtetes, kuni me läheme Päästjaga kohtumiseks. Internet, filmid ja Tänapäeval on televisioon tänapäeval tõeline kiusatus usklikele. Hõiskamismaterjal on nende sõidukite kaudu meelde tuletatud. See on ootamatult ja kiiresti. " Need mõjud ühendavad meie looduslike, lihaste himudega, luues tugeva kokteili kiusatustest. Kuid me ei tohiks seda anda.
 
Kui me jõuame kiusatustele ja patule, ütleb Piibel meile, et "patt, kui see on lõppenud, toob surma." Kreeka sõna, mis on tõlgitud kui "lõpetatud", tähendab "täielikult kasvatatud". Daamid ja härrad, patt on elusolend. See võib alata väikelapsest meie elus, kuid kui me seda kiiresti ei tapa, kasvab see välja kangekaelseks teismelisemaks, tahtmata muutuda ja lõpuks täiskasvanu. See on pisaravõide, mille tulemusel võib surm olla. Usuliku jaoks tähendab see, et Püha Vaimu jõu peitmine tema elus ja tema osaduse Jumalaga katkemine. Steven Cole ütles: "James näitab, et patt ei ole kunagi püsiv. See liigub pidevalt oma suunas oma ultimate, hideous lõpuks - surm. Sin on nagu väike pragu saarel .. Alguses ei tundu see ohtlik. kui seda kiiresti ei parandata, võib see põhjustada kogu tammi kokkuvarisemise, põhjustades kohutavat hävingut. "
 
Ärge laske oma kiusatusel põhjustada kiusatusi. Ära lase kiusatusel tuua kaasa pattu. Ära lase pattu viia surma.
 
Kui sa võidelda iha või mõne patuga, siis võtke see läbisõit südamesse ja hakake seda kasutama järgmisel korral, kui kiusatusega silmitsi seisate.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Kui te ei tea Jeesust Kristust oma Päästjana, siis saate teada, kuidas Teda täna teada saada:

Esiteks nõustuge sellega, et olete patune ja et olete rikkunud Jumala seadust. Piibel ütleb Roomlastele 3:23: "Sest kõik on pattu teinud ja läinud Jumala austust alla."

Teiseks nõustuge sellega, et patt on karistus. Piibel on kirjas Roomlastele 6:23: "Sest patu palk on surm ..."

Kolmandaks nõustuge sellega, et olete teel põrgusse. Jeesus Kristus ütles Matteuse 10:28: "Ärge kartke neid, kes tapavad keha, kuid ei suuda hinge tappa, vaid pigem karda teda, kes suudab hävitada nii hinge kui ka keha põrgusse." Ka Piibel ütleb Ilmutuse 21: 8: "Aga kardavad ja uskmatuid ja hukatuslikke ning mõrtsukaid ja hoorajad, nõiad ja ebajumalateenijad ning kõik valetajad peavad oma osa põlema tulega ja Vähk: mis on teine ​​surm. "

Nüüd on see halb uudis, kuid siin on head uudised. Jeesus Kristus ütles Johannese 3:16 sõnastuses: "Sest nõnda on Jumal nii armastanud maailma, et ta andis oma ainusündinud Poja, et igaüks, kes temasse usub, ei peaks hukkuma, vaid tal on igavene elu." Lihtsalt uskuge oma südamesse, et Jeesus Kristus suri teie pattude eest, maeti maha ja surnuist üles tõusis Jumala vägi teile, et saaksite Temaga igavesti elada. Palvetage ja paluge teda tänapäeval oma südames tulema ja ta tahab.

Roomlastele 10: 9 ja 13 ütleb: "Kui sa tunned oma suuga, Issandat Jeesust, ja usud oma südamesse, et Jumal on ta surnuist üles äratanud, siis sa saad päästetud ... Sest kes iganes kutsuvad Issand tuleb päästetud. "

Kui sa usud, et Jeesus Kristus suri risti eest oma pattude eest, maeti maha ja üles tõusis surnuist ja ta tahab Teda tänasel päästmisel usaldada, palun palun minuga seda lihtsat palvet: Püha Isa Jumal, ma mõistan, et ma Ma olen patune ja ma olen oma elus teinud halbu asju. Ma vabandan oma pattude eest ja täna otsustasin pöörduda minu pattude poole. Sest, Jeesuse Kristuse pärast, palun andesta mulle oma patud. Ma usun kogu südamest, et Jeesus Kristus suri minu eest, maeti maha ja tõusis uuesti. Ma usun, et Jeesus Kristus on minu Päästja, ja ma valin selle päevast alates järgida Teda kui Issandat. Issand Jeesus, palun tule minu südames ja päästke mu hinge ja muutke oma elu täna. Amen.

Kui te lihtsalt usaldate Jeesust Kristust oma Päästjana ja te palvetasite seda palvetamist ja mõtlesite seda oma südamest, kinnitan teile, et Jumala Sõna aluseks on, et teid päästa nüüd põrgusest ja te olete oma teele taevasse. Tere tulemast Jumala perekonda! Õnnitleme kõige tähtsamate asjadega elus ja võtke Jeesus Kristus oma Issanda ja Päästja vastu. Lisateabe saamiseks, mis aitavad teil kasvada oma uuestisündinud usus Kristusesse, mine Gospel Light Society.com ja loe: "Mida teha, kui sisenete ukse kaudu." Jeesus Kristus ütles In John 10: 9: "Mina olen uks: minu poolt, kui keegi siseneb, ta päästetakse ja läheb sisse ja välja ja leiab karjamaad."
 
Jumal armastab sind. Me armastame sind. Ja võib Jumal õnnistagu sind.