Choose another language. 

2-е Коринтян 5:17 говорить: «Отже, хто в Христі, той створіння: старі речі помер; ось, тепер все нове ".

Кожен раз, коли новий рік катається, люди починають думати про те, що вони можуть змінити у своєму житті. Деякі люди кажуть, що вони збираються, щоб схуднути і почати їсти здорову. Інші кажуть, що вони збираються повернутися в коледж або вибратися з боргів. Деякі кажуть, що вони збираються написати книгу або почати свій власний бізнес. І інші здійснюють, щоб отримати організовані або проводити більше часу з сім'єю і друзями.

Початок нового року дійсно велика подія, щоб зробити зміни у вашому житті. Я вірю, що Бог дає нам такі міток часу, як спосіб для нас, щоб зупинитися, озирнутися на своє життя і визначити те, що ми можемо змінити майбутнє. Тим не менш, багато людей зосереджені на тому, тільки зовнішні зміни - зміни, які дозволять поліпшити як вони виглядають, поліпшити свій рівень життя, або поліпшити, як інші бачать їх. Я вважаю, що краще зміна, яку ви можете зробити, зміна зсередини - зміна серця, духу і розуму. Іншими словами, зміна, яка призводить до нових вас на новий рік. Бо не може бути по-справжньому Новий рік для вас, якщо немає нового ви для Нового Року.

Отже, сьогодні я хочу поділитися з вами зі Слова Божого, як ви можете стати новим вас, як ми голову в новий рік. У Другому посланні до Коринтян розділі 5, Павло пише до віруючих в Коринті про наслідки смерті Христа. Він підкреслює, що Христос умер за "всіх людей", так що кожен може мати нове життя через Ісуса Христа. Через смерть Христа, порятунок не обмежується євреїв, але був відкритий для всіх. Це гарна новина для нас сьогодні, тому що це дозволяє нам знати, що кожен може мати великі зміни в їхньому житті через силу Євангелія Господа Ісуса Христа.

Багато людей вважають, нове життя у Христі. Деякі відомі люди, яких ви чули про, такі як: співачка Керрі Андервуд, супер-Bowl перемоги футбольний тренер Тоні гнойовий, гравець НБА Кевін Дюрант, письменник і новини коментатор Кірстен Пауерс, актор Блер Андервуд, олімпійська чемпіонка Бреді Еллісон, олімпійський золотий медаліст Санья Річардс-Росс, і PGA Golf Tour чемпіон Уебб Сімпсон, все заявили, що людина, яка зробила найбільшу різницю в їх житті є Ісус Христос.

Блер Андервуд сказав: "Я християнин. Я вірю, що Бог є план. Я вірю, що він не збирається залишати нас висить. Як людина, я не маю відповідей на всі питання. Будучи в стані перетворити питань до більш високої робіт електростанцій для мене ".

Тоні гнойовий сказав: "Ви ніколи не збираєтеся отримати в будь-якому місці в спорті і в житті, поки ви не переконалися в істинності євангелії Ісуса Христа. Ви можете стати професійним спортсменом або мати славу і хороші автомобілі і красиві будинки і багато грошей, але те, що ви знайдете те, що все, що матеріал йде досить швидко. Ви повинні розуміти, що Христос помер за гріхи наші, і що Він помер не тільки, щоб бути нашим Спасителем, але так, щоб він міг бути центром нашого життя ".

Кірстен Пауерс сказав: «Я не відчуваю, як я що-небудь мужність, коли я став християнином; Я просто дав в я не був сміливим .; У мене не було вибору. Я намагався не вірити, але я просто не міг не прийнявши Христа ".

Гравець НБА Кевін Дюрант сказав: "Я вважаю, що любов Бога для мене, жертовну смерть Ісуса за мої гріхи, і Його благодать, а не мої добрі справи, те, що мене рятує. Це принижує мене і змушує мене поклонятися Йому. Я також вважаю, Небо зарезервований для мене і що найкраще ще попереду. Я додав простий татуювання на зап'ясті, який говорить, жити у вічності. Слово Боже говорить, що це, де ми всі вирушили. І я хочу почати жити з цієї точки зору вічності на все, що я роблю зараз. "

Греммі співачка Керрі Андервуд сказав: "Мої пісні іноді зосереджені на Бога, Ісуса і віри. Щосереди, мій чоловік і я дослідницьку групу зі своїми друзями. Я відвідую церкву. Ми намагаємося, щоб присвятити час вранці, щоб помолитися ".

Олімпійський чемпіон Санья Річардс-Росс сказав, "Є багато значущих віршів у Біблії, але один я кажу собі найчастіше:" Я можу робити все через Христа, який зміцнює мене! Ось мій улюблений, тому що на трасі я зазвичай намагаються робити те, що рідко робилося раніше. Я знаю, що це тільки Бог, який дає мені сили, щоб виконати ці речі ".

Ми могли б піти на інші приклади. Але я хочу, щоб ви знали, що ви можете приєднатися до подібних цих та багатьох інших людей, дозволяючи Ісус Христос, щоб нова ви до нового року і за своє життя за її межами. Як така зміна відбулася?

1. Насамперед, мати нового ви для нового року, ви повинні бути "у Христі". Вірш 17 починається з ", тому, якщо хто в Христі ..." Грецьке слово "в" означає бути в "фіксоване положення" або "жити у встановлених межах. Що це означає бути у Христі? Будучи у Христі позначає становище віруючого, коли він або вона прийняла Ісуса Христа як свого Спасителя. Якщо ви не в Христі, ви не можете мати новий спосіб життя або нову ментальність.

Термін «у Христі» або «у Ньому» використовується кілька разів у Новому Заповіті для опису положення і переваги, які віруючий. Примітка Ефесян 1: 7. Цей вірш говорить нам, що «В Якім маємо відкуплення, прощення провин, через багатство благодаті Його ..." Ми бачимо, що якщо ви в Христі, ваші гріхи промивають під кров'ю агнця. По смерті Христа, і через благодаті Божої, ви погашені або звільнитися від гріха і покарання за гріх, який є пекло.

По-друге, зверніть увагу, Еф 1: 3. Цей вірш говорить, що Бог "благословив нас усяким благословенням духовним у небесах у Христі ..." Якщо ви в Христі, ви духовні благословення, які ви інакше не могли б мати. Будь ласка, зверніть увагу, що ця не говорить про матеріальних благ. Будучи у Христі не означає, що ви будете мати великий будинок або дорогий автомобіль. Але ви будете мати духовні благословення, як світ, що вищий від усякого розуму, радості невимовної, впевненості в розпал бурі життя, і в надії на небі в розпал відчаю. Метью Генрі сказав, "Духовні і небесні благословення кращі благословення; з якою ми не можемо бути нещасним ".

Отже, зверніть увагу Колосян 2:10: "І ви маєте в Нім повноту, а Він Голова всякої влади й начальства." Що це значить бути повним "у Христі"? Грецьке слово "завершити" означає "бути повний" або "завалити". Іншими словами, якщо ви в Христі, у вас є все необхідне, щоб жити християнським життям. У вас є все що вам потрібно рахуватися праведним в очах Бога. У вас є все необхідне, щоб передати від цього життя на землі в наступному житті на небесах.

Таким чином, ми бачимо, що, будучи "у Христі" означає, що всі наші гріхи промивають під кров'ю, і ми позбавлені від влади гріха і покарання за гріх. Будучи у Христі означає, що ми отримали духовні благословення, бо Ісуса Христа; і, будучи у Христі означає, що ми не вистачає у всьому, що стосується нашого спасіння і життя.

Будучи "у Христі" є першим кроком до того, нового ви для нового року.

2. Для того, щоб нова ви до нового року, ви повинні розуміти, що ви "новим творінням". За словами Другому посланні до Коринтян 5:17: «Отже, якщо хтось у Христі, той створіння ..." Є багато християни, які живуть нещасні, непродуктивно, і переможені життя просто тому, що вони не розуміють, і прийняти той факт, що, оскільки вони є у Христі, вони є новими істотами, і цей час для них, щоб прибрати старі шляхи і почати жити відповідно до їх репутацією як дитя Бога.

Уявіть собі молоду людину, яка є бездомним, розпатлана, нечистий, і бідних. Він ходить по вулицях просячи монети тільки, щоб отримати укус, щоб поїсти кожен день. Одного разу, людина шукатиме для нього, як він сидить на розі вулиці просити милостиню. Ця людина каже, що він насправді син багатого власника бізнесу, і що його батько хоче, щоб він повернувся додому, отримати своє життя в потрібне русло, і отримати освіту. Він каже молодій людині, що є достатньо місця для нього в особняку батька, і що все необхідне - їжу, одяг, і грошей - буде піклуватися з цього моменту. Тепер, уявіть собі, якщо що бідний молодий чоловік відмовився прийняти його батька на такого роду пропозиції і вирішив залишитися бездомним жебраком.

Звичайно, це смішно. Тим не менш, це те, що багато християн щодня. Вони не живуть у відповідності з їх статусом послідовників Христа. Ніл Т. Андерсон написав у своїй книзі, рабства Breaker, що сатана може "заблокувати ефективність християнина, якщо він може обдурити вас повірити в те, що ви не що інше, як продукт свого минулого - залежно від гріха, може призвести до невдач, і контролюються Вашими звичками. "він продовжує говорити," Сатана нічого не може зробити про вашої позиції у Христі, але якщо він може обдурити вас повірити в те, що Писання говорить не так, ви будете жити так, як ніби це не так ".

Якщо ви не розумієте, і прийняти той факт, що ви нове творіння у Христі, то ви ніколи не будете жити, як Христос призначена для Вас, щоб жити. Ви не будете мати потужний, переможної життям, що ви можете мати. Ваш "новий рік" не буде такою ж, як у «старій року." Незалежно від того, як надії та оптимізму ви ставитеся до Нового року, і незалежно від того, скільки ви вирішили зробити новий рік різні, диявол буде нагадувати вам про кожного несправність, було в минулому році, і кілька років тому. Він буде обтяжувати вас своїми гріхами і помилками на початок нового року, і якщо ви приймаєте його брехню і вважаємо, що це просто спосіб ви, то ви будете їхати через інший рік не живе до вашого повного потенціалу, дитя Бога.

Я тут, щоб сказати вам, що ви не повинні бути в рабстві гріха. Ви не повинні пройти через ще один рік ті ж помилки та вчиненні ті ж гріхи. Ви можете мати нового ви для нового року, якщо ви розумієте, ваше становище як нове творіння у Христі.

3. Для того, щоб нова ви до нового року, необхідно прибрати всі 2 Коринтян 5:17 говорить, що "якщо хтось у Христі, той створіння" старі речі. ": Старі речі помер; ось, тепер все нове. "Вони кажуть, що визначення божевілля робить одне і те ж знову і знову, і чекаючи різних результатів. Це вірно. І якщо ви хочете різні результати в новому році, ви повинні припинити робити ті ж самі старі речі знову і знову. Біблія говорить, що якщо ви в Христі, і якщо ви нове творіння, старі речі повинні бути "пройшло". Які старі речі у вашому житті, що ви повинні прибрати в новому році?

Хіба ви лежите в минулому році? Хіба ви нехтуєте молитві та читанні слова Божого в минулому році? Ти обдурити і потурати, щоб ваш шлях у минулому році? Дружини, ви були нешанобливо по відношенню до вашого чоловіка в минулому році? Чоловіки, ви не любите своїх дружин, як ви повинні це в минулому році? Діти, ви не підкорятися ваші батьки в минулому році? Що б ви не робили в минулому році, який отримав вам погані результати, необхідно прибрати в новому році.

Зверніть увагу, цей вірш із глави Колосян 3: "А тепер ви відкладіть всі ці; гнів, лють, злобу, богозневагу, безсоромні уст ваших. Не кажіть неправди один до одного, бачачи, що ви маєте відкласти старої людини зі справами його ".

Якщо ви хочете, щоб новий рік великий рік, необхідно прибрати всі старі речі, які ви зробили в минулому році, і в останні роки, які зробили в цьому році поганий рік. Дайте своє минуле Богу через Ісуса Христа, і Він буде піклуватися про нього для вас.

Дозвольте мені закликати вас не тільки поставити гріхи і невдачі в минулому році, але у них вчитися і забути про них. Я вірю всім серцем, що більше голів і чудові проекти не були завершені через людей нездатності забути минуле, ніж з якоїсь іншої причини. Ви не виконає багато всього в новому році, якщо ви дозволяєте своєму розуму зупинятися на гріхи, біди, проблеми і невдачі минулого.

В книзі пророка Ісаї 43:18, Бог звелів синам Ізраїля, щоб забути, що від минулого. Він сказав: "Пам'ятайте, ви не колишнє, ні розглянути, від початку століття." Насправді, сам Бог не пам'ятає наші гріхи. Пізніше в тій же главі Декількома віршами він говорить, "Я, Я, Я Той, Хто стирає провини твої ради Себе, і не буде пам'ятати гріхи твої." Так що, якщо Бог не пам'ятає наші гріхи, чи не ви думаєте, це краще для нас, щоб зробити те ж саме?

Денніс де Гаан написав невелику поему, що йде як це:

Не оглядаючись на вчорашній день
Так багато невдач і жалю;
Дивіться вперед і шукати Божого ШЛЯХ
Всякий гріх зізнався ви повинні забути.

Мій друг, прибрати старі гріхи і невдачі минулого. Вчіться у них, а потім забути про них, так що наступного року може бути великий, бо не буде новий рік для вас, якщо немає нового ви для нового року.

Як ми закриваємо сьогодні, я хочу поговорити з тих з вас, хто ніколи не прийняв Ісуса Христа як свого рятівника. Іншими словами, ви не "у Христі" прямо зараз. Я хочу показати вам, як ви можете отримати у Христі. Це єдиний спосіб змінити своє життя зсередини.

Багато великих людей минулого і сьогодення говорив про Ісуса Христа і вплив, який він надав на їх життя.

Великий французький військовий і політичний діяч Наполеон Бонапарт сказав: "Дивуюся, що в той час як честолюбні мрії про себе, Цезар і Олександр повинні були розчинився в повітрі, Іудейська селянин - Ісус - повинні бути в змозі протягнути руки Свої протягом століть і контролювати долі людей і народів. "Дорогий друже, ви можете дозволити Ісус Христос буде відповідати за свою долю, а також.

Баскетбол великий Юлій "Доктор J "Ірвінг сказав:" Сенс життя можна знайти завдяки наявності Христа у вашому житті, і розуміння того, що його план, і після цього плану ".

Колишній президент США Джордж Буш сказав: "Христос найбільший філософ: Він змінив моє серце."

Богослов і історик Філіп Шафф сказав: "Без Христа, життя як сутінках з темної ночі попереду; з Христом, це світанок вранці зі світлом і теплом весь день попереду ".

Великий шотландський письменник Роберт Льюїс Стівенсон сказав: "Коли Христос прийшов у моє життя, я прийшов навколо, як добре обробляється корабля."

Британський письменник та медіа особистість Малькольм Маггерідж сказав: "Я можу сказати, що я ніколи не знав, що радість була, як поки я не здався проводить щастя, або дбав, щоб жити, поки я не вирішив померти. Для цих двох відкриттів я в боргу до Ісуса ".

НФЛ квотербек Сем Бредфорд сказав: "Я дійсно не бачу причин, чому ви не хотіли б мати стосунки з Ісусом Христом. Я маю на увазі, не тільки був він найбільшим людиною істота, коли-небудь ходити по землі, Він все, що я хочу, щоб прагнути. Він усе, що хтось коли-небудь хотіли, щоб прагнути до ".

Всесвітньо відомий євангеліст Луїс Палау каже, "Один зустріч з Ісусом Христом достатньо, щоб змінити вас, миттєво, назавжди."

Ісус Христос хоче, щоб змінити вас сьогодні. Він хоче, щоб вас новою людиною зсередини. Бог сказав в Єзекіїль 36:26: "нове серце дам вам, і дух новий дам вам; і візьму кам'яне серце з вашого тіла, і дам вам серце із плоті ".

Бог хоче, щоб про цей вид зміни у вашому житті. Ось чому він послав свого сина Ісуса Христа, так що ми можемо бути врятовані від гріха і покарання за гріх. Біблія говорить в Євангелії від Івана 3:16: "Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне."

Дозвольте мені показати вам, як можна прийняти Ісуса Христа як свого Спасителя сьогодні.

Насамперед, ви повинні розуміти, що ви грішник, як і я, і що ви порушили Божі закони. Біблія говорить в Посланні до Римлян 3:23: "Бо всі згрішили і позбавлені слави Божої." Зверніть увагу, що через ваших гріхів, ви заслуговуєте вічного покарання в пеклі. Римлянам 6:23 говорить: "Бо заплата за гріх є смерть ... Це як фізична смерть в могилі і вічної духовної смерті Ранок.

Як ви можете бути врятовані від смерті? Римлянам 10: 9,13 говориться: "От якби ти будеш сповідувати при устах твоїх Господа Ісуса і будеш вірити в твоєму серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся ... Бо кожен, хто покличе ім'я Господнє, спасеться ".

Якщо ви вірите, що Ісус Христос помер на хресті за ваші гріхи був похований і воскрес із мертвих, і ви хочете, щоб довіряти Йому для порятунку сьогодні, будь ласка, моліться разом зі мною цю просту молитву: Святе Бога Отця, я розумію, що я я грішник і що я зробив деякі погані речі в моєму житті. Я зламав свої закони. Заради Ісуса Христа, будь ласка, прости мені мої гріхи. Зараз я вважаю, всім своїм серцем, що Ісус Христос помер за мене, був похований і воскрес. Господь Ісус, будь ласка, увійди в моє серце і врятувати мою душу і змінити сьогодні моє життя. Амінь.

Якщо ви просто довіряти Ісуса Христа як свого Спасителя, і ви молилися цією молитвою і мав на увазі з вашого серця, я заявляю вам, що на основі Слова Божого, тепер ви врятовані від пекла, і ви знаходитесь на вашому шляху до небес. Ласкаво просимо в сім'ю Бога та поздоровлення з ведення найголовніше в житті, і що прийняття Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя. Для отримання додаткової інформації, щоб допомогти вам рости у вашій новій знайденої віри в Христа, перейдіть до євангельської Light Society.com і читати "Що робити після того, увійти через двері". Ісус Христос сказав в Євангелії від Івана 10: 9, "Я двері :. Мною хто увійде до, він буде врятований, і ввійде та вийде, і пасовисько знайде"

Бог любить тебе! Ми тебе любимо! Хай благословить вас Бог, і мають великий Новим Роком!