Choose another language. 

2 قرنتیان 05:17 می گوید، "بنابراین اگر کسی در مسیح باشد، او یک موجود جدید است: چیزهای قدیمی هستند درگذشت. بنگر، همه چیز جدید تبدیل شده است. "

هر بار که یک سال جدید رول در اطراف، مردم شروع به در مورد چیزهایی که آنها می توانند در زندگی خود را تغییر دهید فکر می کنم. برخی از مردم می گویند که آنها در حال رفتن به از دست دادن وزن و شروع به غذا خوردن سالم است. دیگران می گویند که آنها در حال رفتن به بازگشت به کالج و یا خارج شدن از بدهی. برخی می گویند که آنها می خواهند برای نوشتن یک کتاب و یا شروع کسب و کار خود را دارند. و دیگران را به گرفتن سازمان یافته و یا صرف زمان بیشتری را با خانواده و دوستان مرتکب.

آغاز یک سال جدید است که در واقع یک موقعیت عالی برای ایجاد یک تغییر در زندگی شما. من باور دارم که خدا به ما می دهد مانند نشانگر زمان به عنوان یک راه برای ما برای متوقف کردن، نگاه در زندگی ما، و شناسایی چیزهایی که ما می توانیم برای آینده تغییر دهید. تغییرات است که راه آنها نگاه بهبود، بهبود استاندارد زندگی شان، و یا بهبود چگونه دیگران آنها را ببینید - با این حال، بسیاری از مردم در ساخت تنها بیرون تغییرات تمرکز می کنند. من باور دارم که بهترین تغییر شما می توانید ایجاد یک تغییر از داخل است - تغییر از قلب، روح و ذهن. به عبارت دیگر، یک تغییر که در مورد جدید به شما برای سال جدید به ارمغان می آورد. برای وجود دارد نمی تواند واقعا یک سال جدید است برای شما اگر هیچ جدید شما برای سال جدید وجود دارد.

بنابراین، امروز، من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما از کلام خدا چگونه شما می توانید تبدیل شدن به یک جدید شما را به عنوان ما به سال جدید سر. در قرنتیان دوم فصل 5، پل در حال نوشتن به مؤمنان قرنتس در مورد پیامدهای مرگ مسیح. او تاکید می کند که مسیح برای "همه مردان" درگذشت، به طوری که هر کسی می تواند یک زندگی جدید را از طریق عیسی مسیح داشته باشد. از آنجا که از مرگ مسیح، نجات به یهودیان محدود نمی شد، اما به روی همه باز بود. این خبر خوبی برای ما امروز به دلیل آن ما می دانیم که هر کسی می تواند یک تغییر بزرگ در زندگی خود را از طریق قدرت انجیل عیسی مسیح خداوند دارند اجازه می دهد.

بسیاری از مردم زندگی جدید در مسیح پیدا کرده اند. برخی از افراد معروف که شما از شنیده می شود، مانند: خواننده کری آندروود، تونی Dungy سوپر کاسه برنده مربی فوتبال، بازیکن NBA کوین دورانت، نویسنده و مفسر خبری کیرستن قدرت، بازیگر بلر آندروود، ورزشکار المپیک بردی الیسون، مدال طلای المپیک سانیا ریچاردز-راس و گلف PGA تور قهرمان وب سیمپسون، همه اعلام کرد که شخصی که بزرگترین تفاوت در زندگی خود ساخته شده عیسی مسیح است.

بلر آندروود گفت: "من یک مسیحی هستم. من اعتقاد دارم که خدا یک طرح. به اعتقاد من او رفتن را به ما ترک حلق آویز. به عنوان یک مرد، من همه پاسخ ندارد. در حال قادر به نوبه خود مسائل را به آثار قدرت بالاتر برای من. "

تونی Dungy گفت، "شما هرگز نمی خوای من در هر نقطه در ورزش و یا در زندگی تا زمانی که شما متقاعد شده از حقیقت انجیل عیسی مسیح تبدیل شده است. شما نمیتوانید تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای و یا شهرت و زیبا ماشین ها و خانه های زیبا و مقدار زیادی از پول، اما آنچه شما پیدا است که همه چیزهای که می رود دور بسیار به سرعت. شما باید درک کنند که مسیح برای گناهان ما مرد، و که او مرده و نه فقط به نجات دهنده ما، اما به طوری که او می تواند در مرکز زندگی ما. "

کیرستن پاورز گفت، "من واقعا نمی احساس من تا به حال هیچ شجاعت زمانی که من یک مسیحی شد. من فقط در داد من شجاع نیست. من هیچ انتخابی ندارد. من تلاش خود ادامه به این باور نیست، اما من نه تنها می تواند از پذیرش مسیح است. "

بازیکن NBA کوین دورانت گفت، "من باور دارم عشق به خدا را برای من، مرگ قربانی عیسی برای گناهان من، و فضل خود، نه آثار خوب من هستند، چه من موجب صرفه جویی در. که من فروتن و باعث می شود من او را پرستش. من نیز بر این باورند بهشت است برای من محفوظ است و بهترین است هنوز در راه اند. من خال کوبی ساده بر روی مچ دست من که می گوید، تا ابد زنده اضافه شده است. کلام خدا می گوید که در آن ما همه به عهده دارد. و من می خوام شروع با این دیدگاه ابدی بر روی همه چیز من در حال حاضر زندگی می کنند. "

گرمی خواننده برنده جایزه کری آندروود گفت، "آهنگ من گاهی اوقات با خدا، عیسی مسیح و ایمان متمرکز شده است. هر چهارشنبه، من و همسرم یک گروه مطالعه با دوستان ما. من حضور در کلیسا. ما سعی می کنیم به اختصاص زمان در صبح می گویند نماز. "

مدال طلای المپیک سانیا ریچاردز-راس گفت: "بسیاری از آیات معنی دار در کتاب مقدس وجود دارد، اما یکی از من اغلب به خودم بگویم این است،" من می توانم همه چیز را از طریق مسیح انجام که به من تقویت! 'که مورد علاقه من است زیرا در مسیر ، من معمولا تلاش برای انجام کارهایی که به ندرت قبل از انجام شده است. من می دانم که این تنها خدا است که به من می دهد قدرت برای به انجام رساندن این چیزها. "

ما می تواند با نمونه های بیشتری بروید. اما من می خواهم شما بدانید که شما می توانید امثال این ها و بسیاری از افراد دیگر با اجازه دادن به عیسی مسیح را به یک جدید شما برای سال جدید و برای زندگی شما فراتر بپیوندید. چگونه چنین تغییری می توانید در مورد آمده است؟

1. اول از همه، به یک جدید شما برای سال جدید، شما باید "در مسیح است." آیه 17 آغاز می شود با، "بنابراین اگر کسی در مسیح باشد ..." کلمه یونانی برای "در" به معنی در است'موقعیت ثابت یا به' ساکن در محدوده مجموعه. به چه معنی است به در مسیح باشد؟ بودن در مسیح نشان دهنده جایگاه مؤمن بعد از او عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود پذیرفته است. مگر در مواردی که شما در مسیح هستند، شما می توانید یک زندگی جدید و یا یک ذهنیت جدید را ندارد.

اصطلاح «در مسیح» یا «در او» است چندین بار در عهد جدید مورد استفاده برای توصیف موقعیت و منافع است که مؤمن است. توجه افسسیان 1: 7. این آیه به ما می گوید که در او ما رستگاری از طریق خون خود، آمرزش گناهان، با توجه به ثروت از فضل او ... "ما در اینجا می بینیم که اگر شما در مسیح هستند، گناهان شما را تحت خون بره شسته. با مرگ مسیح، و چون از فضل خدا، شما بازخرید و یا تحویل از گناه و مجازات گناه است که جهنم.

ثانیا، متوجه افسسیان 1: 3. این آیه بیان می کند که خدا "بر ما با تمام نعمت های معنوی در جاهای آسمانی در مسیح ... پر برکت" اگر شما در مسیح هستند، شما باید نعمت های معنوی که شما در غیر این صورت نمی خواهد که. لطفا اینجا توجه کنید که این مورد نعمت مواد صحبت کردن نیست. بودن در مسیح به این معنا نیست شما یک خانه بزرگ و یا یک ماشین گران قیمت داشته باشد. اما شما نعمت های معنوی مانند صلح که passeth همه درک، شادی غیر قابل بیان، اعتماد به نفس در میان طوفان های زندگی، و به امید بهشت در میان ناامیدی داشته باشد. متی هنری گفت: "نعمت معنوی و آسمانی بهترین نعمت است. که با آن ما نمی تواند پر از بدبختی. "

در حال حاضر، متوجه کولسیان 2:10: "و شما کامل در او هستند، که سر از تمام اصالت و قدرت." به چه معنی است به کامل "در مسیح"؟ کلمه یونانی برای "تکمیل" به معنی "کامل ساخته شده است یا به 'را پر کنید تا'. به عبارت دیگر، اگر شما در مسیح هستند، شما همه چیز شما نیاز به زندگی می کنند زندگی مسیحی داشته باشد. شما باید همه چیز شما نیاز به صالح در نزد خدا در نظر گرفته شود. شما همه چیز شما نیاز به تصویب از این زندگی بر روی زمین به زندگی بعدی در بهشت داشته باشد.

بنابراین، ما می بینیم که در حال "در مسیح" بدان معنی است که تمام گناهان ما را تحت خون شسته شده و ما در حال از قدرت گناه و مجازات گناه تحویل. بودن در مسیح بدان معنی است که ما به خاطر عیسی مسیح برکات روحانی به دست آمده. و بودن در مسیح بدان معنی است که ما در هر چیزی که مربوط به نجات و زندگی ما هیچ کم ندارد.

در حال "در مسیح" اولین گام برای داشتن یک جدید شما برای سال جدید است.

2. برای داشتن یک جدید شما برای سال جدید، شما باید درک کنند که شما می "مخلوق جدید است." دوم قرنتیان 05:17 می گوید، "بنابراین اگر کسی در مسیح باشد، او یک موجود جدید است ..." بسیاری از وجود دارد مسیحیان که زندگی می کنند پر از بدبختی، بی فایده، و شکست زندگی تنها به دلیل که آنها درک نمی و در آغوش این واقعیت است که از آنجایی که آنها در مسیح هستند، آنها موجودات جدید و از آن زمان برای آنها را به گل روش های قدیمی و شروع زندگی با توجه به موقعیت خود است به عنوان یک کودک از خدا.

تصور کنید یک مرد جوان که بی خانمان، ژولیده، نجس، و فقیر است. او در خیابان راه می رود التماس برای سکه فقط برای گرفتن نیش خوردن هر روز. یک روز، یک مرد می آید به دنبال او را به عنوان او نشسته است در گدایی گوشه خیابان. این مرد به او می گوید که او در واقع پسر یک صاحب کسب و کار ثروتمند و پدر خود می خواهد او را به خانه آمده، دریافت می کنید زندگی خود را در مسیر، و آموزش و پرورش. غذا، لباس، و پول - - خواهد بود مراقبت از از آن نقطه گرفته او مرد جوان است که مقدار زیادی از اتاق را برای او در عمارت پدرش و که همه چیز او نیاز وجود دارد می گوید. در حال حاضر، تصور کنید اگر که مرد جوان فقیر را رد کرد به پدرش تا در این نوع از عرضه و تصمیم به ماندن یک گدا بی خانمان.

البته که مسخره است. با این حال، این چیزی است که بسیاری از مسیحیان هر روز انجام. آنها با توجه به وضعیت خود را به عنوان پیروان مسیح زندگی نمی کنند. نیل T. اندرسون در کتاب خود، شکن بردگی نوشت، که شیطان می تواند "جلوگیری از اثر یک مسیحی اگر او می تواند شما را به این باور است که شما چیزی جز یک محصول از گذشته خود هستند فریب - موضوع را به گناه، مستعد ابتلا به نارسایی، و با عادات شما کنترل می شود. "او در ادامه گفت:" شیطان نمی تواند هر چیزی در مورد موقعیت خود را در مسیح انجام دهید، اما اگر او می تواند شما را به باور آنچه که از کتاب می گوید درست نیست فریب، شما زندگی می کنند به عنوان هر چند این درست نیست . "

اگر شما درک نمی و در آغوش این واقعیت است که شما یک موجود جدید در مسیح هستند، پس شما هرگز به عنوان مسیح زندگی می کنند در نظر گرفته شده را برای شما به زندگی می کنند. شما قدرتمند، پیروز زندگی که شما می توانید داشته ندارد. "سال نو" شما خواهد بود که همان شما "ساله." مهم نیست که چقدر امیدوار و خوش بینانه شما در مورد سال نو احساس، و مهم نیست که چقدر شما تعیین به سال جدید متفاوت، شیطان شما را از هر یادآوری شکست شما در سال گذشته به حال و سال قبل از. او خواهد بار شما را با گناهان و اشتباهات خود را در شروع سال نو و اگر شما دروغ خود شرایط و معتقدند که که تنها راه شما می باشد، پس از آن شما را از طریق یک سال دیگر از زندگی نمی کردن به پتانسیل کامل خود را به عنوان یک به فرزند خدا.

من اینجا هستم تا به شما بگویم که شما لازم نیست که به در اسارت بود به گناه. شما لازم نیست که از طریق یک سال دیگر از اشتباهات همان و ارتکاب گناهان همان بروید. شما می توانید جدید شما برای سال جدید اگر شما متوجه ایستاده خود را به عنوان یک مخلوق جدید در مسیح است.

3. برای داشتن یک جدید شما برای سال جدید، باید دور قرار دادن تمام 2 قرنتیان 5:17 می گوید که "اگر کسی در مسیح باشد، او یک موجود جدید است" چیزهای قدیمی. ": همه چیز قدیمی درگذشت. بنگر، همه چیز جدید تبدیل شده است. "آنها می گویند که تعریف جنون در حال انجام همان چیزهایی را بارها و بارها و انتظار نتایج متفاوت است. این درست است. و اگر شما می خواهید نتایج مختلف در سال جدید، شما را متوقف انجام کارهای قدیمی همان بارها و بارها. کتاب مقدس می گوید که اگر شما در مسیح هستند، و اگر شما یک موجود جدید هستند، پس از آن چیزهای قدیمی را باید "در گذشت." چیزهای قدیمی را در زندگی خود را که شما نیاز دارید تا گل در سال جدید چیست؟

آیا در سال گذشته شما دروغ؟ آیا شما نماز و خواندن کلام خدا در این سال گذشته غفلت؟ آیا شما تقلب و چشم پوشی کردن به راه خود را در سال گذشته؟ همسران، شما بی احترامی به شوهر خود را در سال گذشته بود؟ شوهران، آیا شما به عشق همسران خود را به عنوان شما باید این سال گذشته شکست؟ کودکان، آیا شما پدر و مادر خود را در سال گذشته نافرمانی؟ هر آنچه که شما در سال گذشته که به شما کردم نتایج بد را انجام داد، شما نیاز به گل در سال جدید است.

توجه کنید این آیه از کولسیان فصل 3: "اما در حال حاضر شما نیز سر باز کردن همه این. خشم، خشم، کینه توزی، توهین به مقدسات، ارتباط کثیف از دهان شما. دروغ نیست یکی به دیگری، دیدن آنچه که کرده اند از سر باز کردن پیرمرد با اعمال خود. "

اگر می خواهید مطمئن سال جدید یک سال بزرگ، شما باید گل همه چیز قدیمی است که شما در سال گذشته و در سال گذشته ساخته شده است که در آن سال یک سال بد بود. گذشته خود را به خدا بدهید از طریق عیسی مسیح و او خواهد شد مراقبت از آن را برای شما را.

اجازه بدهید شما را تشویق به نه تنها گل گناهان و شکست از سال گذشته است، اما از آن را یاد بگیرید و اون رو فراموش آنها. من با تمام قلب من است که اهداف بیشتر و پروژه های فوق العاده هرگز به دلیل ناتوانی مردم گذشته را فراموش کرده ام از هر دلیل دیگری تکمیل اعتقاد دارند. شما نمی خواهد انجام بسیاری از هر چیزی در سال جدید اگر شما اجازه می دهد و ذهن شما را به ساکن در گناهان، مشکلات، مشکلات، و شکست از گذشته خود.

در اشعیا 43:18، فرمان خدا از فرزندان اسرائیل را فراموش کرده ام چیزهایی از گذشته است. او گفت: "به یاد داشته باشید شما چیزهایی سابق نیست، نه چیزهایی که از قدیمی در نظر بگیرند." در واقع، خود خدا می کند گناهان ما به یاد داشته باشید. چند آیه بعد در فصل مشابه او می گوید، "من، حتی من، او هستم که blotteth از تجاوزات تو به خاطر خود من، و گناهان تو به یاد داشته باشید." بنابراین، اگر خدا گناهان ما را به یاد داشته باشید، نمی شما فکر می کنم بهتر است برای ما برای انجام همان؟

دنیس DeHaan نوشت شعر کمی است که می رود، مثل این:

نگاه در روز گذشته عقب نمی
پر از شکست و پشیمانی.
نگاه به آینده و به دنبال way- خدا
همه گناه اعتراف شما باید فراموش کنم.

دوست من، گل گناهان قدیمی و شکست از گذشته خود. یادگیری از آنها و سپس در مورد آنها را فراموش کرده ام به طوری که این سال آینده می تواند یکی از بزرگ، به دلیل وجود نخواهد داشت سال جدید برای شما اگر هیچ جدید شما برای سال جدید وجود دارد.

همانطور که ما امروز نزدیک، من می خواهم به صحبت می کنند به کسانی از شما که هرگز عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود را پذیرفته اند. به عبارت دیگر، شما نمی "در مسیح" در حال حاضر. من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید در مسیح دریافت کنید. این تنها راه شما می توانید زندگی خود را از داخل تغییر است.

بسیاری از مردم بزرگ گذشته و حال از عیسی مسیح صحبت و تاثیر او در زندگی خود داشته است.

ارتش بزرگ فرانسوی و رهبر سیاسی ناپلئون بناپارت گفت: "من تعجب است که در حالی که رویاهای بلند پروازانه از خودم، سزار، و الکساندر باید به هوا نازک از میان رفت، دهقانان Judean - عیسی - باید قادر به کشش دست خود را در سراسر قرن است و کنترل سرنوشت مردان و سازمان ملل. "دوست عزیز، شما می توانید اجازه دهید عیسی مسیح مسئول سرنوشت خود را نیز هست.

بسکتبال جولیوس بزرگ "دکتر J "اروینگ، ماساچوست، گفت:« هدف از زندگی این است که از طریق داشتن مسیح در زندگی خود، و درک آنچه برنامه او، و پس از آن طرح توان یافت. "

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفت، "مسیح بزرگترین فیلسوف است: او قلب من تغییر کرده است."

الهیات و مورخ فیلیپ Schaff گفت، "بدون مسیح، زندگی است به عنوان گرگ و میش با شب تاریک پیش رو. با مسیح، طلوع صبح با نور و گرمای روز کامل پیش رو است. "

نویسنده بزرگ اسکاتلندی رابرت لوییس استیونسون گفت، "وقتی مسیح به زندگی من آمد، من در مورد مانند یک کشتی به خوبی به کار گرفته شد."

بریتانیا نویسنده و رسانه شخصیت مالکوم Muggeridge گفت، "من می توانم بگویم که من هرگز نمی دانستند چه شادی مانند تا زمانی که من داد تا به دنبال خوشبختی بود، و یا مراقبت برای زندگی تا زمانی که من تصمیم به مردن. برای این دو اکتشاف ها، نوآوری من مدیون عیسی هستم. "

کارفرمایی NFL سام برادفورد گفت، "من واقعا به همین دلیل شما نمی خواهم به داشتن رابطه با عیسی مسیح نمی بینم. منظور من، نه تنها او بزرگترین انسانی تا کنون راه رفتن زمین بود، او همه چیز را که من می خواهم به تلاش برای است. او همه چیز را که هر کسی که تا به حال باید خواهید به تلاش برای است. "

مبلغ جهانی معروف لوئیس پالائو گفت، "یکی برخورد با عیسی مسیح به اندازه کافی است به شما تغییر کند، بلافاصله، برای همیشه."

عیسی مسیح می خواهد به امروز شما را تغییر دهید. او می خواهد شما را یک فرد جدید از داخل. خدا در حزقیال 36:26 گفت: "قلب جدید نیز من به شما بدهد، و یک روح جدید من در درون شما قرار داده: و من دور قلب سنگی از گوشت خود را، و من به شما قلب از گوشت را . "

خدا می خواهد در مورد این نوع از تغییر در زندگی خود به ارمغان بیاورد. به همین دلیل است که او فرستاده پسر او عیسی مسیح به طوری که ما می توانیم از گناه و مجازات گناه را نجات داد. کتاب مقدس در جان 03:16 می گوید: "برای خدا عاشق جهان، که او به او تنها پسر مولود، که هر کس ایمان به او هلاک نگردد، بلکه حیات ابدی."

اجازه بدهید به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود را امروز شرایط.

اول از همه، شما باید درک کند که شما یک گناهکار هستند، همان گونه که هستم، و به شما که قوانین خدا را شکسته اند. کتاب مقدس در رومیان 03:23 می گوید: "برای همه گناه کرده اند و از رسیدن به جلال خدا." لطفا درک کنید که به دلیل گناهان خود را، شما مستحق مجازات ابدی در دوزخ. رومیان 06:23 می گوید: "مزد گناه مرگ است ... این هر دو مرگ فیزیکی در قبر و مرگ معنوی ابدی در دریاچه آتش است.

چگونه می تواند به شما از این مرگ را نجات داد؟ رومیان 10: 9،13 می گوید: "که اگر خواهی اعتراف با دهان تو خداوند عیسی، و خواهی در دل خود بر این باورند که خدا او را از مردگان برخیزانید، نجات خواهی شود ... برای هر کس باید بر نام تماس خداوند ذخیره شود. "

اگر فکر می کنید که عیسی مسیح بر روی صلیب برای گناهان شما جان،، به خاک سپرده شد و از مردگان برخاست، و شما می خواهید به او اعتماد برای نجات خود را امروز، لطفا با من دعا کن این دعا ساده: مقدس پدر خدا، من می دانم که من هستم گناهکار است و من برخی از چیزهای بد در زندگی من انجام داده اند. من قوانین خود را شکسته اند. به خاطر عیسی مسیح، لطفا مرا از گناهان من را ببخش. من در حال حاضر با تمام قلب من است که عیسی مسیح برای من فوت کرد، به خاک سپرده شد، و دوباره افزایش یافت بر این باورند. خداوند عیسی، لطفا در قلب من آمده و نجات روح من و زندگی من امروز تغییر دهید. آمین.

اگر شما فقط عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود را قابل اعتماد، و شما دعا که نماز و آن را از قلب خود را به معنای، من به شما که بر اساس کلام خدا اعلام، شما در حال حاضر از جهنم نجات داد و شما را در راه خود را به بهشت می باشد. به خانواده خدا خوش آمدید و تبریک در انجام مهم ترین چیز در زندگی و است که دریافت عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر برای کمک به شما در ایمان جدید خود را که در مسیح رشد، به انجیل نور Society.com بروید و به عنوان خوانده شده "چه باید بکنید بعد از شما را از طریق درب را وارد کنید". عیسی مسیح گفت: در یوحنا 10: 9، "من درب هستم:. توسط من اگر کسی وارد کنید در، او باید ذخیره شود، و باید در و بیرون رفتن، و پیدا کردن چراگاه"

خدا شما را دوست دارد! ما شما را دوست دارم! خدا تو را بیامرزد، و سال نو بزرگ!