Choose another language. 

Ne Naujieji Metai be naujos You

2 Korintiečiams 5:17 sako: "Taigi, jei kas yra Kristuje, tas yra naujas kūrinys: seni dalykai praėjo; štai visa tapo nauja."

Kiekvieną kartą, kai Naujųjų metų ritininis aplink, žmonės pradeda galvoti apie tai, ką jie gali pakeisti savo gyvenimą. Kai kurie žmonės sako, kad jie ketina numesti svorio ir pradėti valgyti sveika. Kiti sako, kad jie ketina grįžti į koledžą ar išeiti iš skolos. Vieni sako, kad jie ketina parašyti knygą ar pradėti savo verslą. Ir kiti įsipareigoti gauti organizuotas arba praleidžia daugiau laiko su šeima ir draugais.

Naujų metų pradžia yra iš tiesų puikus proga padaryti savo gyvenime pakeisti. Manau, kad Dievas suteikia mums toks laikas žymekliai kaip už mums sustoti, atsigręžti į mūsų gyvenimą, ir nustatyti dalykus, kad mes galime pakeisti ateitį būdu. Tačiau daugelis žmonių sutelkti pastangas tik į išorę pokyčius - pokyčius, bus pagerinti, kaip jie atrodo, pagerinti savo gyvenimo lygį, arba pagerinti, kaip kiti mato juos. Manau, kad geriausias pokytis, kurį gali padaryti, yra iš vidaus į išorę pokytis - iš širdies, dvasios ir proto kaita. Kitaip tariant, kad pakeitimas duoda apie naują jums naujų metų. Nes negali tikrai bus naujų metų už jus, jei nėra naujos Jums Naujųjų Metų.

Taigi, šiandien noriu pasidalinti su jumis iš Dievo Žodžio, kaip galite tapti nauja jums, kaip mes galvą į naujus metus. Antroje Korintiečiams 5 skyrius, Paulius rašo į Korinto tikintiesiems apie Kristaus mirties pasekmes. Jis pabrėžia, kad Kristus mirė už "visų žmonių", todėl kiekvienas gali turėti naują gyvenimą per Jėzų Kristų. Nes Kristaus mirties, išgelbėjimas buvo ne tik žydams, bet buvo atidaryta visiems. Tai gera žinia mums šiandien, nes jis leidžia mums žinoti, kad kiekvienas gali turėti didelį pokytį savo gyvenime per iš Viešpaties Jėzaus Kristaus Evangelijos galia.

Daugelis žmonių rasti naują gyvenimą Kristuje. Kai kurių žinomų žmonių, kuriuos jūs girdėjote, kaip antai: dainininkė Carrie Underwood, Super Bowl "laimėjo futbolo treneris Tony Użyźniony NBA žaidėjas Kevin Durant, rašytojas ir naujienų apžvalgininkas Kirsten Powers, aktorius Blairas Underwood, olimpinis sportininkas Brady Ellison Olympic aukso medalininkas Sanja Richards-Ross ir PGA golfo turas čempionas Webb Simpson visi teigė, kad asmuo, kuris padarė didžiausią skirtumą savo gyvenimą yra Jėzus Kristus.

Blair Underwood sakė: "Aš esu krikščionis. Tikiu, kad Dievas turi planą. Manau, jis nesiruošia palikti mus kabo. Kaip žmogus, aš neturiu visų atsakymų. Gebėti pasukti reikalus perkelti į aukštesnės jėgos darbų už mane. "

Tonis Użyźniony sakė: "Jūs niekada gauti bet sporto ar gyvenime, kol tampa įsitikinęs, kad Jėzaus Kristaus Evangelijos tiesos. Jūs galite tapti profesionalus sportininkas ar turite šlovę ir gražius automobilius ir gražius namus ir daug pinigų, bet tai, ką jūs rasite tai, kad visi, kad kita nueina gana greitai. Jūs turite suprasti, kad Kristus numirė už mūsų nuodėmes, ir kad jis mirė ne tik būti mūsų Gelbėtojas, bet taip, kad jis galėtų būti mūsų gyvenimo centras. "

Kirsten įgaliojimai sakė: "Aš tikrai ne jaustis kaip aš neturėjo drąsos, kai tapau krikščionių; Aš tiesiog nusileido nebuvau drąsus.; Aš neturėjau kito pasirinkimo. Aš nuolat bando netiki, bet aš tiesiog negalėjo išvengti priimti Kristų. "

NBA žaidėjas Kevinas Durantas atsakė: "Manau, Dievo meilę man, aukojimo mirties Jėzaus už mano nuodėmes ir Jo malonę, o ne savo gerus darbus, yra tai, ką man taupo. Tai žemina mane ir daro mane garbina Jį. Aš taip pat manau, Dangus yra skirta man ir geriausia dar ateis. Aš pridėjo paprastas tatuiruotė ant mano riešo, kad sako, gyva amžinybę. Dievo Žodis sako, kad kur mes visi vadovauja. Ir aš noriu pradėti gyventi su tuo amžinojo perspektyvos viskas man dabar daryti. "

"Grammy" apdovanojimų pelniusi dainininkė Carrie Underwood sakė: "Mano dainos kartais sutelktas į Dievą, Jėzaus ir tikėjimo. Kiekvieną trečiadienį, mano vyras ir aš turiu tyrimo grupę su savo draugais. Aš lankau bažnyčią. Mes stengiamės skirti laiko ryte pasakyti maldą. "

Olimpinis aukso medalininkas Sanya Richards-Ross sako: "Yra daug prasmingų eilėraščių Biblijoje, tačiau viena sakau sau dažniausiai yra" aš galiu padaryti viską per Kristų, kuris mane stiprina! "Štai mano mėgstamiausia, nes ant bėgių aš paprastai bando daryti dalykus, kurie retai buvo padaryta anksčiau. Aš žinau, kad tai tik Dievas suteikia man jėgų atlikti šiuos dalykus. "

Mes galime eiti su daugiau pavyzdžių. Bet aš noriu jums žinoti, kad jūs galite prisijungti prie šių ir daugelio kitų žmonių mėgsta leidžiant Jėzus Kristus, kad naujoji jums naujų metų ir savo gyvenimą toliau. Kaip tokie pokyčiai įvyko?

1. Visų pirma, turi naują Jums naujų metų, jūs turite būti "Kristuje." Verse 17 prasideda ", todėl jei kas yra Kristuje ..." graikų kalbos žodžio "į" reiškia būti"fiksuoto pozicija" arba "gyventi pagal nustatytas ribas". Ką reiškia būti Kristaus? Būdami Kristaus reiškia tikinčiojo padėtį, kai jis ar ji sutiko Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją. Nebent esate Kristuje, jūs negalite turėti naują gyvenimo būdą ar naują mentalitetą.

Sąvoka "Kristuje" arba "Jo" naudojamas kelis kartus Naujajame Testamente aprašyti padėtį ir naudą, tikintysis turi. Pranešimas Efeziečiams 1: 7. Ši eilutė mums sako, kad "jam turime atpirkimą per Jo kraują ir nuodėmių atleidimą, pagal turtus Jo malonės ..." Mes matome, kad čia, jei esate Kristaus, tavo nuodėmės nuplauti pagal Avinėlio kraujyje. Iki Kristaus mirties, ir dėl Dievo malonės, jūs išperkami arba pristatomi iš nuodėmės ir nuodėmės bausmė, kuri yra pragaras.

Antra, atkreipkite Efeziečiams 1: 3. Ši eilutė teigia, kad Dievas "palaimino mus visais dvasiniais palaiminimais danguje Kristuje ..." Jei jūs esate Kristuje, turite dvasiniais palaiminimais, kad jūs kitaip neturėtų. Atkreipkite dėmesį, kad čia tai nekalbu apie materialinių palaiminimų. Būdami Kristaus nereiškia, kad jūs turite didelį namą ar brangus automobilis. Bet jūs turite dvasiniais palaiminimais, pavyzdžiui, taikos, kad pranokstanti visokį supratimą, džiaugsmo neapsakomą, pasitikėjimo gyvenimo audrų viduryje ir dangaus vilties nevilties viduryje. Matthew Henry sakė: "Dvasinės ir dangaus palaimos yra geriausi palaiminimai; su kuriais mes negali būti nelaimingas. "

Dabar, pastebėsite Kolosiečiams 2:10: "Ir jūs esate tobuli Jame, kuris yra kiekvienos kunigaikštystės ir valdžios galva." Ką reiškia būti baigtas "Kristuje"?Graikiškas žodis "užbaigti" reiškia "būti visiškai" arba "užpildyti". Kitaip tariant, jei jūs esate Kristuje, jūs turite viską, ko reikia gyventi krikščionišką gyvenimą. Jūs turite viską, ko jums reikia apsvarstyti teisus Dievo akyse. Jūs turite viską, ko jums reikia pereiti iš šio gyvenimo žemėje į kitą gyvenimą danguje.

Taigi, matome, kad yra "Kristuje" reiškia, kad visi mūsų nuodėmes nuplauti pagal kraujo ir mes pristatomi iš nuodėmės valdžios ir nuodėmės bausmė. Būdami Kristaus reiškia, kad mes turime gauti dvasiniais palaiminimais, nes Jėzaus Kristaus; ir yra Kristuje reiškia, kad mes ne trūksta visko, kas susijęs su mūsų išgelbėjimą ir gyvenimą.

Būdamas "Kristuje" yra pirmasis žingsnis siekiant turėti naują jums naujų metų.

2. Turėti naują jums naujų metų, jūs turite suprasti, kad esate "naujas kūrinys". Antra Korintiečiams 5:17 sako: "Taigi, jei kas yra Kristuje, tas yra naujas kūrinys ..." Yra daug krikščionys, kurie gyvena nelaimingi, nederlinga, ir nugalėjo gyvenimą, nes jie tiesiog nesupranta, ir priimti tai, kad, nes jie yra Kristuje, jie yra nauji tvariniai ir atėjo laikas juos efektingai senus būdus ir pradėti gyvenimo pagal savo autoritetą kaip Dievo vaiką.

Įsivaizduokite jauną žmogų, kuris yra benamiai, netvarkingas, nešvarus, ir vargšų. Jis vaikšto gatvėmis išmaldos monetas tik gauti Užkandote valgyti kiekvieną dieną. Vieną dieną, vyras ateina ieško jo, kaip jis sėdi ant gatvės kampo elgetavimu. Šis žmogus pasako jam, kad jis iš tiesų yra turtingo verslo savininkas sūnus ir kad jo tėvas nori jį grįžti namo, gauti savo gyvenimo kelyje, ir gauti išsilavinimą. Jis pasakoja jaunuolį, kad yra daug vietos, jam jo tėvo dvare, ir kad viskas jam reikia - maisto, drabužių ir pinigų - bus pasirūpinta nuo to momento. Dabar įsivaizduokite, jei tai prasta jaunuolis atsisakė priimti jo tėvas ant tos siūlome pobūdžio ir nusprendė likti benamiais elgeta.

Žinoma, kad yra juokinga. Tačiau, kad tai, ką daugelis krikščionių daryti kiekvieną dieną. Jie neturi gyventi pagal jų, kaip Kristaus pasekėjai statusą. Neilas T. Andersonas rašė savo knygoje, The Bondage Breaker, kad šėtonas gali "blokuoti krikščionio efektyvumą, jeigu jis gali apgauti jus į manyti, kad esate nieko, bet savo praeities produktas - taikomas į nuodėmę, linkę žlugti, ir kontroliuoja savo įpročius. "Jis priduria," Šėtonas negali daryti nieko apie savo poziciją Kristaus, bet jei jis gali apgauti jus į manyti, ką Raštas sako tai nėra tiesa, jūs gyvensite kaip nors tai nėra tiesa ".

Jei nesupranta, ir priimti tai, kad esate naujas kūrinys Kristuje, tada jūs niekada gyventi kaip Kristaus skirtas jums gyventi. Jūs neturite galingą, pergalingą gyvenimą, kad jūs galite turėti. Jūsų "Naujųjų metų" bus toks pat, kaip savo "senųjų metų." Nesvarbu, kaip tikisi ir optimistiškai manote apie Naujųjų metų, ir nesvarbu, kiek jums nustatyti, kad nauji metai skiriasi, velnias primins jums apie kiekvieną nepakankamumas jums turėjo per pastaruosius metus ir prieš metus. Jis bus našta jums jūsų nuodėmes ir klaidas tuo Naujųjų metų pradžios, ir jei jūs priimate savo melą ir tiki, kad tai tik būdas esate, tada jums bus eiti per kitą ne gyvena iki savo visą potencialą kaip metus vaikas iš Dievo.

Aš esu čia jums pasakyti, kad jūs neturite būti vergijos į nuodėmę. Jūs neturite eiti per kitą tų pačių klaidų ir įsipareigojant tas pačias nuodėmes metus. Jūs galite turėti naują jums naujų metų, jei įgyvendinti savo autoritetą, kaip naujas kūrinys Kristuje.

3. Turėti naują jums naujų metų, turite efektingai visus 2 Korintiečiams 5:17 sako, kad "jei kas yra Kristuje, tas yra naujas kūrinys" senų dalykų. ": Seni dalykai praėjo; štai visa tapo nauja. "Jie sako, kad veiksnumas apibrėžimas daro tuos pačius dalykus vėl ir vėl, ir tikisi skirtingus rezultatus. Tai tiesa. Ir jei norite skirtingus rezultatus naujųjų metų, jūs turite nustoti daryti tuos pačius senus dalykus vėl ir vėl.Biblija sako, kad, jei esate Kristaus, o jei esate naujas kūrinys, tada seni dalykai turi būti "praėjo". Kas yra seni dalykai jūsų gyvenime, kad jums reikia efektingai naujų metų?

Ar tu guli per pastaruosius vienerius metus? Ar jūs pamiršti maldą ir skaitant Dievo žodį per pastaruosius vienerius metus? Ar jūs apgauti ir nuolaidžiauti turėti savo kelią per pastaruosius vienerius metus? Žmonos, jums buvo nepagarbus savo vyru per pastaruosius vienerius metus? Vyrai, jūs nesugeba mylėti savo žmonas kaip jums reikia per pastaruosius vienerius metus? Vaikai, jūs nepaklusti jūsų tėvai per pastaruosius vienerius metus? Ką gi, jūs padarė per pastaruosius metus, kad turiu jums blogų rezultatų, jums reikia efektingai naujų metų.

Atkreipkite dėmesį, šį posmą iš Kolosiečiams 3 skyriuje: "O dabar jūs taip pat atbaido visa tai; pyktis, pyktis, pagieža, piktžodžiavimas, purvinas ryšio iš savo burnos. Nemeluoju vienas į kitą, matydamas, kad jūs turite atidėkite vyras su savo darbais. "

Jei norite, kad nauji metai puikus metų, turite efektingai visus senų dalykų, kad jums padarė per pastaruosius metus ir per pastaruosius metus, kad padarė tais pačiais metais blogai metais. Suteikite savo praeitį su Dievu per Jėzų Kristų ir Jis rūpinsis tai už jus.

Leiskite paskatinti jus ne tik efektingai nuodėmes ir nesėkmes praėjusius metus, bet iš jų pasimokyti ir pamiršti apie juos. Manau, visa savo širdimi, kad daugiau tikslai ir nuostabūs projektai niekada nebuvo baigtas dėl žmonių nesugebėjimas pamiršti praeitį, nei kokios nors kitos priežasties. Jūs negalite atlikti daug nieko naujo metus, jei leisite savo protą tam, kad gyventi dėl nuodėmes, rūpesčius, problemas ir nesėkmes savo praeities.

Izaijo 43:18, Dievas įsakė izraelitams pamiršti praeities dalykus. Jis sakė: "Atminkite, jūs ne buvusių dalykų, nekreipkite dėmesio į senas dalykų." Tiesą sakant, pats Dievas neprisimena mūsų nuodėmes. Keletas eilėraščiai vėliau tame pačiame skyriuje jis sako: "Aš pats esu tas, kuris blotteth iš tavo nuodėmių dėl savęs, o ne prisiminti nuodėmes." Taigi, jei Dievas neprisimena mūsų nuodėmes, ne manote, kad tai yra geriausias mums daryti tą patį?

Dennisas DeHaan parašė mažai eilėraštį, kad eina taip:

Nežiūrėk atgal vakar
Taigi pilna nepakankamumas ir atsisveikino;
Pažvelkite į priekį ir siekti Dievo way-
Viskas nuodėmė prisipažino turite pamiršti.

Mano draugas, efektingai senus nuodėmes ir nesėkmes savo praeities. Iš jų pasimokyti ir tada pamiršti apie juos, kad ši kitais metais gali būti puikus vienas, nes ten bus ne Naujųjų metų už jus, jei nėra naujos Jums naujų metų.

Kaip mes uždaryti šiandien, aš noriu kalbėti tiems iš jūsų, kurie niekada nepripažino Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją. Kitaip tariant, jūs nesate "Kristuje" dabar. Noriu parodyti jums, kaip jūs galite gauti Kristuje. Tai vienintelis būdas jūs galite pakeisti savo gyvenimą iš vidaus į išorę.

Daug puikių žmonių praeities ir dabarties kalbėjo apie Jėzų Kristų ir poveikį jis turėjo savo gyvenimą.

Didis prancūzų karinis ir politinis lyderis Napoleonas Bonapartas pasakė: "Stebiuosi, kad kadangi ambicingų svajonių save, Cezaris, Aleksandras turėjo dingo į ploną oro, Judėjos valstiečių - Jėzus - turėtų galėti ruožas savo rankas per šimtmečius ir kontroliuoti žmonių ir tautų likimus. "Mielas draugas, galite leisti Jėzus Kristus yra atsakingas už savo likimą, taip pat.

Krepšinis puikus Julius "Dr. J "Erving sakė:" gyvenimo tikslas yra rasti per turintys Kristų į savo gyvenimą ir suprasti, kas Jo planas yra, o po tą planą. "

Buvęs prezidentas George'as W. Bushas sakė: "Kristus yra didžiausias filosofas: Jis pakeitė mano širdį."

Teologas ir istorikas Philipas Schaffas sakė: "Be Kristaus, gyvenimas yra kaip prieblandoje su tamsią naktį į priekį; su Kristumi, tai yra ryte aušros su šviesa ir šiluma visą dieną į priekį. "

Puikus škotų rašytojas Robert Louis Stevenson sakė: "Kai Kristus atėjo į mano gyvenimą, aš atėjau apie kaip gerai tvarkomi laivą."

Britų rašytojas ir žiniasklaidos asmenybė Malcolm Muggeridge sakė: "Galiu pasakyti, kad aš niekada nežinojo, ką džiaugsmas buvo kaip iki Daviau siekti laimės, ar slaugomi gyventi, kol aš pasirinkau mirti. Dėl šių dviejų atradimų Esu klausydamas Jėzų. "

NFL Gynėjas Sam Bradford sakė: "Aš tikrai nematau priežasties, kodėl jums nenorėtų turėti ryšį su Jėzumi Kristumi. Aš turiu galvoje, ne tik jis buvo didžiausias žmogus kada nors vaikščioti žemę, Jis viską, kad aš noriu siekti. Jis visa tai, kas turėtų norėti siekti. "

Pasaulinio garso evangelisto Luis Palau sakė: "Vienas susitikimas su Jėzumi Kristumi yra pakankamai pakeisti jums akimirksniu, amžinai."

Jėzus Kristus nori pakeisti jums šiandien. Jis nori, kad jums naują asmenį iš vidaus į išorę. Dievas sakė Ezechielio 36:26: "naują širdį ir duosiu jums, ir nauja dvasia aš jumyse, ir aš atimsiu širdį akmeninis iš jūsų kūno ir duosiu jums jautrią širdį ".

Dievas nori pareikšti apie tokio pokyčio savo gyvenime. Štai kodėl jis pasiuntė savo Sūnų Jėzų Kristų, kad mes galime būti išgelbėti nuo nuodėmės ir nuodėmės bausmė.Biblija sako Jono 3:16: "Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą."

Leiskite parodyti jums, kaip jūs galite priimti Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją ir šiandien.

Visų pirma, jūs turite suprasti, kad esi nusidėjėlis, kaip aš, ir kad lūžo Dievo įstatymus.Biblija sako, Romiečiams 03:23: "Nes visi yra nusidėję ir stokoja Dievo šlovės". Prašome suprasti, kad dėl savo nuodėmių, jūs nusipelno amžiną bausmę pragare. Romiečiams 6:23 sako: "Atpildas už nuodėmę yra mirtis ... Tai tiek fizinė mirtis kape ir amžinojo dvasinio mirties ugnies ežerą.

Kaip jūs galite būti išgelbėti nuo šio mirties? Romėnai 10: 9,13 sako: "Tai jei tu išpažinsi savo burna Viešpatį Jėzų ir pridės tikėti širdimi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas ... Už kiekvienas, kuris šaukiasi į vardą Viešpats bus išgelbėtas ".

Jei manote, kad Jėzus Kristus mirė ant kryžiaus už tavo nuodėmes, buvo palaidotas, ir prisikėlė iš numirusių, ir jūs norite Juo pasitikėti savo išganymo šiandien, prašome melstis su manimi šį paprastą maldą: Šventasis Tėvas Dievas, aš suprantu, kad aš esu nusidėjėlis ir kad aš padariau keletą blogų dalykų mano gyvenime. Aš sulaužiau savo įstatymus. Dėl Jėzaus Kristaus vardan, prašome atleisk man mano nuodėmes. Aš dabar tikiu visa širdimi, kad Jėzus Kristus mirė už mane, buvo palaidotas, ir prisikėlė. Viešpats Jėzus, prašome atvykti į mano širdį ir išgelbėti savo sielą ir pakeisti savo gyvenimą šiandien. Amen.

Jei tiesiog pasitiki Jėzumi Kristumi kaip savo Gelbėtoją, ir jūs meldėsi, kad malda ir reiškė jį iš savo širdies, aš jums pareiškiu, kad remiasi Dievo Žodžiu, dabar jūs esate išgelbėti nuo pragaro ir esate savo kelią į dangų. Sveiki atvykę į Dievo šeimą ir sveikinimai daro svarbiausią dalyką gyvenime, ir kad gauna Jėzų Kristų kaip savo Viešpaties ir Gelbėtojo. Daugiau informacijos siekiant padėti jums augti savo naują rasti tikėjimą Kristumi, eikite į Evangelijos šviesoje Society.com ir skaityti: "Ką daryti, kai Jūs Įveskite pro duris". Jėzus Kristus sakė Jono 10: 9, "Aš esu durys:. Man, jei kas įeis, tas bus išgelbėtas, o eis ir išeina, ir ganyklą sau ras"

Dievas myli! Mes mylime jus! Telaimina jus Dievas, ir turi didelį Naujųjų Metų!