Choose another language. 

2 Corinthians 05:17 saka: "Tādēļ, ja kāds ir Kristū, tas ir jauns radījums: vecais ir pagājis; lūk, viss kļuvis jauns. "

Katru reizi, kad Jauno gadu ruļļos apkārt, folks sāk domāt par lietām, ko viņi var mainīt savu dzīvi. Daži cilvēki saka, ka viņi gatavojas zaudēt svaru un sāk ēst veselīgi. Citi saka, ka viņi gatavojas doties atpakaļ uz koledžu vai izkļūt no parādiem. Daži saka, ka viņi gatavojas rakstīt grāmatu vai uzsākt savu biznesu. Un citi apņemties kļūst organizēti vai pavadīt vairāk laika ar ģimeni un draugiem.

Jauna gada sākums ir patiešām lieliska iespēja veikt izmaiņas savā dzīvē. Es ticu, ka Dievs mums dod tādus laika atzīmes kā veids, kā mums apstāties, atskatīties uz mūsu dzīvi, un noteikt lietas, ko mēs varam mainīt nākotnē. Tomēr daudzi cilvēki koncentrēties uz padarot tikai uz āru izmaiņas - pārmaiņas, kas uzlabos kā viņi izskatās, uzlabot viņu dzīves līmeni, vai uzlabot to, kā citi viņus redzēt. Es uzskatu, ka vislabāk izmaiņas, ko jūs varat darīt, ir pāreja no iekšpuses uz āru - maiņu sirds, garu un prātu. Citiem vārdiem sakot, izmaiņas, kas izraisīs jaunu jums par jauno gadu. Jo nevar patiesi būt Jauno gadu jums, ja nav jauna jūs Jaunajā gadā.

Tātad, šodien, es vēlos dalīties ar jums no Dieva Vārdu, kā jūs varat kļūt par jaunu jums, kā mēs galvu arī jaunajā gadā. Otrajā Korintiešiem 5. nodaļā, Pāvils rakstot Korintas ticīgajiem par ietekmi Kristus nāves. Viņš uzsver, ka Kristus ir miris par "visiem cilvēkiem", lai ikviens var būt jaunu dzīvi caur Jēzu Kristu. Jo Kristus nāves, pestīšana bija ne tikai ebrejiem, bet tika atvērts ikvienam. Tas ir labas ziņas mums šodien, jo tas ļauj mums zināt, ka ikviens var būt lielas pārmaiņas savā dzīvē ar varu Evaņģēlija Kunga Jēzus Kristus.

Daudzi cilvēki ir atraduši jaunu dzīvi Kristū. Daži slaveni cilvēki, kuru jūs esat dzirdējuši par, piemēram: dziedātāja Carrie Underwood, Super-Bowl uzvarētāju futbola treneris Tonijs netīrs, NBA spēlētājs Kevin Durant, rakstnieks un ziņu komentētājs Kirsten Powers, aktieris Blair Underwood, Olimpiskais atlēts Brady Elisona, olimpisko zelta medaļu Sanya Richards-Ross, un PGA golfa tūre čempions Webb Simpson, viss ir teikts, ka persona, kas veikusi lielākā atšķirība viņu dzīvē ir Jēzus Kristus.

Blair Underwood teica: "Es esmu kristietis. Es uzskatu, ka Dievam ir plāns. Es uzskatu, ka viņš negrasās atstāt mūs karājas. Kā cilvēks, man nav visas atbildes. Spēja pārvērst jautājumus pāriet uz lielākas jaudas darbu par mani. "

Tony netīrs teica: "Tu nekad gatavojas saņemt jebkur sporta vai dzīvi, līdz jūs kļūstat pārliecināts par patiesību par Jēzus Kristus evaņģēlija. Jums var kļūt profesionāls sportists, vai ir slavu un jaukas automašīnas un jauku māju un daudz naudas, bet tas, ko jūs atradīsiet, ka visu, kas stuff iet prom diezgan ātri. Jums ir jāsaprot, ka Kristus ir miris par mūsu grēkiem, un ka Viņš nomira ne tikai, lai būtu mūsu Glābējs, bet lai Viņš varētu būt centrs mūsu dzīvē. "

Kirsten Powers teica: "Man nav īsti justies kā man nebija nekādu drosmi, kad es kļuvu par kristieti; Es tikai padevās man nebija drosmīgs.; Man nebija nekādas izvēles. Es tur mēģina netic, bet es vienkārši nevarēju izvairīties pieņemt Kristu. "

NBA spēlētājs Kevins Durants teica: "Es uzskatu, ka Dieva mīlestība pret mani, upura Jēzus nāvi par maniem grēkiem, un Viņa žēlastību, nevis manus labos darbus, ir tas, ko ietaupa mani. Ka pazemosies mani un padara mani pielūdz Viņu. Es arī uzskatu, ka Debesis ir rezervēta man un ka labākais vēl tikai nāks. Esmu pievienotās vienkāršu tetovējums uz manas rokas, kas saka, dzīvot mūžīgi. Dieva Vārds saka, ka ir, ja mēs visi devās. Un es gribu sākt dzīvot ar šo mūžīgo skatījumu uz visu, ko daru tagad. "

Grammy balvu ieguvusī dziedātāja Carrie Underwood teica: "Mani dziesmas dažreiz vērsta uz Dievu, Jēzu un ticību. Katru trešdienu, mans vīrs un man ir izpētes grupu ar saviem draugiem. Es apmeklē baznīcu. Mēs cenšamies veltīt laiku no rīta teikt lūgšanu. "

Olimpisko zelta medaļu Sanja Ričardsa-Rosa teica: "Ir daudz nozīmīgu vārsmas Bībelē, bet viens es sev saku visbiežāk ir," es varu darīt visas lietas caur Kristu, kas stiprina mani! "Tas ir mans favorīts, jo uz ceļa es parasti cenšos darīt lietas, kas ir reti darīts iepriekš. Es zinu, ka tas ir tikai Dievs, kas dod man spēku, lai veiktu šīs lietas. "

Mēs varētu doties ar vairākiem piemēriem. Bet es gribu, lai jūs zināt, ka jūs varat pievienoties patīk šiem un daudziem citiem cilvēkiem, atļaujot Jēzus Kristus, lai jaunu jūs par jauno gadu, un par savu dzīvi ārpus tās. Kā var tādas izmaiņas radās?

1. Pirmkārt, lai būtu jauna jūs par jauno gadu, jums ir jābūt "Kristū." 17.pants sākas ar "tāpēc, ja kāds ir Kristū ..." grieķu vārda "in" nozīmē būt"fiksēta pozīcija" vai "mājo noteikto limitu". Ko tas nozīmē būt Kristū? Būt Kristū apzīmē stāvokli ticīgais, kad viņš vai viņa ir pieņēmusi Jēzu Kristu kā savu Pestītāju. Ja vien jums ir Kristū, jūs nevarat būt jaunu dzīvesveidu vai jaunu mentalitāti.

Termins "Kristu" vai "Viņā" tiek lietots vairākkārt Jaunajā Derībā, lai aprakstītu stāvokli un ieguvumus, ka ticīgais ir. Paziņojums Efeziešiem 1: 7. Šis dzejolis stāsta mums, ka "Viņā mums pestīšana caur Viņa asinīm, grēku piedošana saskaņā ar Viņa žēlastības bagātību ..." Mēs redzam šeit, ka, ja jums ir Kristū, tavi grēki tev tiek mazgāti ar jēra asinīm. Ar Kristus nāvi, un tāpēc, ka Dieva žēlastības, jums ir izpirkti vai piegādāti no grēka un sodīšanu grēka, kas ir elle.

Otrkārt, paziņojums Efeziešiem 1: 3. Šis pants nosaka, ka Dievs "tā svētījis ar visāda veida garīgu svētību debesīs Kristū ..." Ja jūs esat Kristū, jums ir garīgās svētības, ka jūs citādi nebūtu bijušas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis nav runā par materiālo svētību. Būt Kristū nenozīmē, jums būs liela māja vai dārgu auto. Bet tev ir garīgas svētības, piemēram, miers, kas augstāks par visu saprašanu, prieku neizsakāmā, uzticību vidū dzīves vētrām, un cerības uz debesu vidū izmisuma. Matthew Henry teica, "Spiritual un Debesu svētības ir labākie svētības; ar kuru mēs nevaram būt nelaimīgs. "

Tagad, paziņojums Kolosiešiem 2:10: "Un jūs esat pilnīgi Viņā, kas ir galva ikvienu valdību un varu." Ko tas nozīmē būt pilnīga "Kristū"?Grieķu vārds "pilnīgu" nozīmē "būtu pilnīgs" vai "aizpildīt". Citiem vārdiem sakot, ja jums ir Kristū, jums ir viss jums ir nepieciešams, lai dzīvotu kristīgu dzīvi. Jums ir viss jums ir nepieciešams, jāņem vērā taisnīgs Dieva priekšā. Jums ir viss jums ir nepieciešams nodot no šīs dzīves uz zemes, lai nākamo dzīvi Debesīs.

Tātad, mēs redzam, ka ir "Kristū" nozīmē to, ka visi mūsu grēkiem tiek mazgāti ar asinīm, un mēs esam atbrīvoti no grēka varas un sodīšanu grēka. Būt Kristū nozīmē, ka mēs esam saņēmuši garīgo svētību, jo Jēzus Kristus; un ir Kristū nozīmē to, ka mēs neesam trūkst kaut ko, kas attiecas uz mūsu pestīšanu un dzīvi.

Būt "Kristū", ir pirmais solis, lai ar jaunu jūs par jauno gadu.

2. Lai būtu jauna jūs par jauno gadu, jums jāsaprot, ka jūs esat "jauns radījums." Second Korintiešiem 05:17 saka: "Tādēļ, ja kāds ir Kristū, tas ir jauns radījums ..." Ir daudz kristieši, kas dzīvo nelaimīgs, neproduktīvi, un sakāva dzīvi tikai tāpēc, ka viņi neapzinās, un apskāviens to, ka kopš tās ir Kristū, tie ir jauni radījumi, un ir pienācis laiks viņiem likt prom veco veidos un sākt dzīvo saskaņā ar savu stāvokli kā Dieva bērns.

Iedomājieties jaunekli, kurš ir bezpajumtnieki, sajaukts, nešķīsts, un slikta. Viņš staigā pa ielām ubagošanā monētas tikai, lai iegūtu uzkost ēst katru dienu. Kādu dienu, man nāk meklē viņu, jo viņš sēž uz ielas stūra un ubagoja. Šis vīrs stāsta, ka viņš ir faktiski dēls turīgo uzņēmuma īpašnieks, un ka viņa tēvs grib, lai viņš nāk mājās, saņemt savu dzīvi uz ceļa, un iegūt izglītību. Viņš stāsta jaunekli, ka tur ir daudz vietas viņam pie tēva savrupmāju un ka viss viņam ir vajadzīgs - pārtiku, apģērbu, un naudu - būtu jārūpējas no šīs vietas tālāk. Tagad iedomājieties, ja, ka nabaga jauneklis atteicās ņemt vērā viņa tēvs līdzi šāda veida piedāvājumu un nolēma palikt bez pajumtes ubags.

Protams, tas ir smieklīgi. Tomēr, tas ir tas, ko daudzi kristieši dara katru dienu. Viņi nedzīvo atbilstoši to statusam, kā Kristus sekotājiem. Neil T. Andersons savā grāmatā raksta, The Bondage Breaker, ka sātans var "bloķēt efektivitāti kristietis, ja viņš var maldināt jums domāt, ka jūs esat nekas, bet produkta Jūsu pagātnes - pakļauti grēka, pakļauti neveiksmes, un kontrolē savus ieradumus. "Viņš turpina, sakot," Sātans nevar darīt neko par savu pozīciju Kristū, bet, ja viņš var maldināt jums domāt, ko Raksti saka nav taisnība, tu dzīvosi, it kā tā nav taisnība . "

Ja jums nav saprast un apskāviens to, ka jūs esat jauns radījums Kristū, tad jūs nekad dzīvot kā Kristus paredzēts, lai jūs varētu dzīvot. Jums nebūs spēcīgs, uzvarošo dzīvi, ka jūs varat būt. Tavs "jaunais gads" būs tāds pats kā jūsu "veco gadu." Nav svarīgi, cik cerību un optimistisks jūs jūtaties par Jauno gadu, un nav svarīgi, cik daudz jūs noteikt, lai jauno gadu atšķiras, velns būs atgādināt jums par katru neveiksme jums bija pagājušajā gadā, un pirms gadiem. Viņš būs slogs jūs ar saviem grēkiem un kļūdām pie sākuma Jauno gadu, un, ja jūs pieņemat viņa melus un uzskatu, ka tas ir tikai veids, kā jūs esat, tad jums būs iet caur citu gadu nedzīvo uz savu pilnu potenciālu, kā Dieva bērns.

Es esmu šeit, lai pateikt, ka jums nav jābūt verdzība grēkot. Jums nav iet caur citu gadu to pašu kļūdu un apņemoties tos pašus grēkus. Jums var būt jauna jūs par jauno gadu, ja tu saproti savu stāvokli kā jaunu radību Kristū.

3. Lai būtu jauna jūs par jauno gadu, jums ir nodot prom visu 2. Korintiešiem 05:17 saka, ka "tad, ja kāds ir Kristū, tas ir jauns radījums" vecās lietas. ": Vecais ir pagājis; lūk, viss kļuvis jauns. "Viņi saka, ka ārprāts definīcija dara tās pašas lietas atkal un atkal, un gaida dažādus rezultātus. Tas ir taisnība. Un, ja jūs vēlaties dažādus rezultātus jauno gadu, jums ir pārtraukt darīt tās pašas vecās lietas atkal un atkal.Bībele saka, ka, ja jums ir Kristū, un, ja jūs esat jauns radījums, tad vecās lietas ir "pagājis." Kas ir vecās lietas savā dzīvē, kas jums ir nepieciešams, lai prom jaunajā gadā?

Vai jūs gulēt pagājušajā gadā? Vai jūs nolaidība lūgšanu un lasot Dieva vārdu pagājušajā gadā? Vai jūs apkrāptu un iecietīgi, lai savu ceļu pagājušajā gadā? Sievas, tad tu nerespektējošs savu vīru pagājušajā gadā? Vīri, jūs nespēj mīlēt savas sievas kā jums vajadzētu pagājušajā gadā? Bērni, jūs neklausa tavi vecāki pagājušajā gadā? Kāds jums bija pagājušajā gadā, kas ieguva jums slikti rezultāti, jums ir nepieciešams, lai prom ar jauno gadu.

Ievērojiet šo pantu no Kolosiešiem 3. nodaļā: "Bet tagad jūs arī atbaida visas šīs; dusmas, dusmas, ļaunprātību, zaimus, dubļains komunikācija no jūsu mutes. Lie nav viens otru, redzot, ka jums ir Novelciet veco cilvēku ar viņa darbiem. "

Ja jūs vēlaties, lai jauno gadu lielisks gads, jums ir nodot prom visas vecās lietas, kas jums darīja pagājušajā gadā, un pēdējos gados, kas veikti šī gada slikts gads. Dodiet savu pagātni Dievam caur Jēzu Kristu, un Viņš parūpēsies par to, lai jums.

Ļaujiet man aicinam jūs ne tikai nodot grēkus un neveiksmes pagājušajā gadā, bet gan mācīties no viņiem, un aizmirst par tiem. Es uzskatu, ka no visas sirds, ka vairāk mērķus un brīnišķīgi projekti nekad nav pabeigta, jo cilvēku nespēju aizmirst pagātni, nekā jebkura cita iemesla dēļ. Jums nav paveikt daudz neko jaunajā gadā, ja jūs ļautu jūsu prātā pakavēties pie grēkiem, nepatikšanām, problēmām un neveiksmes jūsu pagātnes.

Jesajas 43:18, Dievs pavēlēja Israēla bērnus aizmirst lietas no pagātnes. Viņš teica: "Atceries jūs neesat bijušās lietas, ne apsvērt lietas veco." Patiesībā, Dievs pats neatceras mūsu grēkus. Daži fragmenti vēlāk tajā pašā nodaļā, viņš saka: "Es, pat es, esmu tas, kas blotteth kas tavus pārkāpumus par savu paša labad, un nebūs atcerēties savus grēkus." Tātad, ja Dievs nav atcerēties savus grēkus, nav jūs domājat, ka tas ir labākais, lai mums darīt to pašu?

Dennis DeHaan sarakstīja nelielu dzejoli, kas iet kā šis:

Izskatās ne atpakaļ vakar
Tik pilns neveiksmes un nožēlu;
Jāskatās uz priekšu un meklēt Dieva way-
Viss grēks atzinās jums ir aizmirst.

Mans draugs, laist prom vecos grēkus un neveiksmes jūsu pagātnes. Mācīties no viņiem, un tad aizmirst par viņiem, lai šī nākamgad var būt liels vienu, jo nebūs Jauno gadu jums, ja nav jauna jūs par jauno gadu.

Kā mēs aizvērt šodien, es vēlos runāt ar tiem, kuri nekad nav pieņēma Jēzu Kristu kā savu glābēju. Citiem vārdiem sakot, jums nav "Kristū" tieši tagad. Es gribu parādīt, kā jūs varat saņemt Kristū. Tas ir vienīgais veids, kā jūs varat mainīt savu dzīvi no iekšpuses uz āru.

Daudzi lieliski cilvēki pagātne un tagadne ir runājuši par Jēzu Kristu un ietekme viņam ir bijusi viņu dzīvi.

Liels Francijas militārais un politiskais līderis Napoleons Bonaparts teica: "Es brīnos, ka tā ambiciozajiem sapņiem par sevi, Cēzars un Aleksandrs vajadzēja pazuda uz zila gaisa, Judean zemnieks - Jēzus - jāspēj stiept savas rokas pāri gadsimtiem un kontrolēt likteņus vīriešu un tautām. "Dārgais draugs, jūs varat ļaut Jēzum Kristum ir atbildīgs par savu likteni, kā arī.

Basketbola liels Julius "Dr. J "Erving teica," dzīves mērķis ir atrast, izmantojot ar Kristu savā dzīvē, un saprastu, kas Viņa plāns ir, un pēc šo plānu. "

Bijušais ASV prezidents Džordžs Bušs teica: "Kristus ir lielākais filozofs: Viņš izmainīja manu sirdi."

Teologs un vēsturnieks Filips Schaff teica: "Bez Kristus dzīve ir kā krēslā ar tumšā naktī uz priekšu; ar Kristu, tas ir dawn no rīta ar gaismu un siltumu visu dienu uz priekšu. "

Liels Skotijas rakstnieks Roberts Lūiss Stīvensons teica: "Kad Kristus ienāca manā dzīvē, man radās kā labi apstrādā kuģi."

Britu rakstnieks un mediju personība Malcolm Muggeridge teica: "Es varu teikt, ka es nekad zināja, kāds prieks bija, piemēram, līdz brīdim, kad es pametusi turpināt laimi, vai rūpējas dzīvot, kamēr es izvēlējos mirt. Attiecībā uz šiem diviem atklājumiem Esmu pateicīgs Jēzum. "

NFL Quarterback Sam Bradford teica: "Es tiešām neredzu iemeslu, kāpēc jūs negribētu, lai būtu attiecības ar Jēzu Kristu. Es domāju, ne tikai bija Viņš lielākais cilvēks jebkad staigājis pa zemes virsu, Viņš ir viss, ko es vēlos tiekties. Viņš ir viss, ka kāds būtu kādreiz vēlaties tiekties. "

Pasaulslavens evaņģēlists Luis Palau teica: "Viena sastapšanās ar Jēzu Kristu, ir pietiekami, lai mainītu tevi, uzreiz, uz visiem laikiem."

Jēzus Kristus vēlas mainīt jums šodien. Viņš vēlas, lai jums jaunu cilvēku no iekšpuses uz āru. Dievs teica Ecehiēla 36:26: "jaunu sirdi es došu jums, un jaunu garu man tevī: un es atņemt akmeņaino sirdi no jūsu miesas, un es dos jums miesas sirdi . "

Dievs vēlas, lai par šāda veida izmaiņas jūsu dzīvē. Tieši tāpēc viņš sūtīja savu Dēlu, Jēzu Kristu, lai mēs varētu tikt glābti no grēka un soda grēka.Bībele saka Jāņa 3:16: "Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka deva savu vienpiedzimušo Dēlu, lai ikviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību."

Ļaujiet man parādīs, kā jūs varat pieņemt Jēzu Kristu kā savu Pestītāju šodien.

Pirmkārt, jums jāsaprot, ka jūs esat grēcinieks, tāpat kā es esmu, un ka jums ir sadalīti Dieva likumus.Bībele saka Romiešiem 03:23: "Jo visi ir grēkojuši, un viņiem trūkst Dieva godības." Lūdzu, saprotiet, ka sakarā ar taviem grēkiem, jums ir pelnījuši mūžīgu sodu ellē. Romiešiem 6:23 saka "grēka alga ir nāve ... Tas ir gan fiziska nāve kapā un mūžīgo garīgo nāvi uguns.

Kā jūs varat saglabāt no šīs nāves? Romans 10: 9,13 saka: "Jo, ja tu ar savu muti atzīsi Kungu Jēzu un būsi tic savā sirdī, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tad būsi pestīts ... Jo ikviens, kas piesauc nosaukumu Kungs tiks izglābts. "

Ja uzskatāt, ka Jēzus Kristus nomira pie krusta par saviem grēkiem, tika apglabāts, un piecēlās no miroņiem, un jūs vēlaties, lai uzticēties Viņam savu pestīšanas šodien, lūdzu, lūgties ar mani šo vienkāršo lūgšanu: Svētais Dievs Tēvs, es saprotu, ka es esmu grēcinieks un ka es esmu darījis dažas sliktas lietas manā dzīvē. Es salauzu savus likumus. Jo Jēzus Kristus dēļ, lūdzu, piedod man par maniem grēkiem. Es tagad uzskatu, ka ar visu savu sirdi, ka Jēzus Kristus ir miris par mani, tika apglabāts un augšāmcēlies. Kungs Jēzu, lūdzu, nāc manā sirdī un saglabāt manu dvēseli un mainīt savu dzīvi šodien. Amen.

Ja jūs vienkārši uzticams Jēzu Kristu kā savu Pestītāju, un jūs lūdzās šo lūgšanu un nozīmēja to no savas sirds, es apliecinu jums, ka, pamatojoties uz Dieva Vārdu, jūs tagad saglabāti no elles, un jums ir pa ceļam uz debesīm. Laipni lūdzam Dieva ģimenē un apsveicu darot vissvarīgākā lieta dzīvē, un kas saņem Jēzu Kristu kā savu Kungu un Pestītāju. Lai iegūtu vairāk informācijas, lai palīdzētu jums augt savu jauno konstatēts ticību Kristum, dodieties uz Evaņģēlija Light Society.com un lasīt "Ko darīt, ja esat ievadījis pa durvīm". Jēzus Kristus teica Jāņa 10: 9, "Es esmu durvis. Ar mani, ja kāds ieiet, tas tiks izglābts, un iet iekšā un ārā, un atradīs ganības"

Dievs jūs mīl! Mēs mīlam tevi! Lai Dievs jūs svētī, un ir liels Jauno gadu!