Choose another language. 

2 Corinthians 5:17 אומר, "לכן אם כל אדם להיות במשיח, הוא יצור חדש: דברים ישנים הלכו לעולמו; הנה, כל הדברים להיות חדשים. "

בכל פעם לשנה חדשה מתגלגל, אנשים מתחילים לחשוב על דברים שהם יכולים לשנות בחייהם. יש אנשים שאומרים שהם הולכים לרדת במשקל ולהתחיל לאכול בריא. אחרים אומרים שהם הולכים לחזור לקולג 'או לצאת חוב. יש כאלה שאומרים שהם הולכים לכתוב ספר או להתחיל עסק משלהם. ואחרים להתחייב להגיע מאורגן או לבלות יותר זמן עם משפחה וחברים.

תחילתה של שנה חדשה היא אכן אירוע גדול לעשות שינוי בחיים שלך. אני מאמין שאלוהים נותן לנו סמני זמן כמו לנו כל דרך לעצור, להביט אחורה על חיינו, ולזהות דברים שאנחנו יכולים לשנות את העתיד. עם זאת, אנשים רבים להתמקד בעשייה רק ​​כלפי חוץ שינויים - שינויים שישפרו את איך שהם נראים, לשפר את רמת החיים שלהם, או לשפר את האופן בו אחרים רואים אותם. אני מאמין שהשינוי הכי טוב שאתה יכול לעשות הוא שינוי מבפנים החוצה - שינוי של לב, רוח, ונפש. במילים אחרות, שינוי שמביא לך חדש לשנה החדשה. לשם לא יכול באמת להיות שנה חדשה בשבילך אם אין לך חדש לשנה החדשה.

לכן, היום, אני רוצה לשתף אתכם מWord של אלוהים איך אתה יכול להיות חדש לך כפי שאנו ראש לתוך השנה החדשה. בפרק השני אל הקורינתיים 5, פול כותב למאמינים קורינתיים על ההשלכות של מותו של ישו. הוא מדגיש כי משיח מת עבור "כל הגברים", כך שכל אחד יכול לקבל חיים חדשים באמצעות ישוע משיח. בגלל מותו של ישו, ישועה לא הייתה מוגבלת ליהודים, אך הוא נפתחה לכולם. זוהי בשורה טובה עבורנו היום, כי זה מאפשר לנו לדעת שכל אחד יכול להיות שינוי גדול בחיים שלהם באמצעות כוחה של הבשורה על פי ישו.

אנשים רבים גילו חיים חדשים במשיח. כמה אנשים מפורסמים שלא שמעו על, כגון: הזמר קארי אנדרווד, מאמן כדורגל שזכה בסופר-בול טוני זבלי, שחקן ה- NBA קווין דוראנט, פרשן סופר וחדשות קירסטן פאוורס, שחקן בלייר אנדרווד, ספורטאי אולימפי בריידי אליסון, מדליסט זהב האולימפי סניה ריצ'רדס-רוס, ואלוף סיור גולף PGA ווב סימפסון, שקבע כי כל האדם שעשה את ההבדל הגדול ביותר בחייהם הוא ישו.

בלייר אנדרווד אמר, "אני נוצרי. אני מאמין שיש אלוהים יש תכנית. אני מאמין שהוא לא הולך לעזוב אותנו תלוי. כאדם, אין לי את כל התשובות. יכולת להפוך את העניינים לידי עבודות חשמל גבוהות יותר עבורי. "

טוני זבלי אמרו, "אתה אף פעם לא הולך לשום מקום בספורט או בחיים עד שהשתכנעת באמיתות הבשורה של ישו. אתה יכול להפוך לספורטאי מקצועי או שיש לי מכוניות תהילה ונחמדות ובתים יפים והרבה כסף, אבל מה שאתה תמצא הוא שכל דברים שנעלמו די מהר. אתה צריך להבין שהמשיח מת עבור החטאים שלנו, ושהוא מת לא רק כדי להיות המושיע שלנו, אבל כדי שהוא יכול להיות במרכז חיינו. "

קירסטן פאוורס אמר, "אני לא באמת מרגיש כמו שהיה לי כל אומץ כשהפכתי לנוצרי; אני רק נתתי בלא הייתי אמיץ.; לא היו לי ברירה. אני כל הזמן מנסה לא להאמין אבל אני פשוט לא יכול להימנע מלקבל משיח. "

שחקן ה- NBA קווין דוראנט אמר, "אני מאמין שאהבתו של אלוהים עבורי, מות ההקרבה של ישו על החטאים שלי, וחסדו, לא מעשים הטובים שלי, הוא מה שמציל אותי. שמשפיל אותי וגורם לי לעבוד אותו. אני גם מאמין שמים שמורים לי ושטוב ביותר הוא עדיין לבוא. אני הוספתי קעקוע על פרק כף היד שלי פשוט שאומר, לחיות לנצח. דבר אלוהים אומר שזה שבו כולנו בראשותו. ואני רוצה להתחיל לחיות עם זה נקודת מבט נצחי על כל דבר שאני עושה עכשיו. "

הזמר עטור הפרסים הגראמי קארי אנדרווד אמר, "השירים שלי לפעמים מתמקדים באלוהים, ישו ואמונה. בכל יום רביעי, בעלי ואני יש לי קבוצת לימוד עם החברים שלנו. אני מבקר בכנסייה. אנחנו מנסים להקדיש את הזמן בבוקר כדי לומר תפילה ".

מדליסט זהב האולימפי סניה ריצ'רדס-רוס אמר, "יש הרבה פסוקים משמעותיים בתנ"ך, אבל אחד אני אומר לעצמי בתדירות הגבוהה ביותר הוא," אני יכול לעשות את כל הדברים דרך המשיח אשר מחזק אותי! "זה אהוב עליי, כי על המסלול , אני בדרך כלל מנסה לעשות דברים שכמעט שלא עשו בעבר. אני יודע שזה רק אלוהים שנותן לי את הכוח לעשות את הדברים האלה ".

אנחנו יכולים להמשיך עם דוגמאות נוספות. אבל אני רוצה שתדע שאתה יכול להצטרף כמו אלה ורבים אחרים כך שהוא מאפשר ישו כדי להפוך להחדש שנה החדשה ועל החיים שלך מעבר. איך יכול שינוי כזה קרה?

1. קודם כל, יש לך חדש לשנה החדשה, אתה חייב להיות "במשיח." פסוק 17 מתחיל ב, "ולכן אם כל אדם להיות במשיח ..." מילה היוונית "ב" פירושו להיות ב "עמדה קבועה 'או ​​ל' ושכנתי בתוך מגבלות שנקבע". מה זה אומר להיות במשיח? להיות במשיח מציין את מעמדו של מאמין לאחר שהוא או היא קיבלה את ישוע המשיח כמושיעם. אלא אם כן אתה במשיח, אתה לא יכול לקבל את אורח החיים חדשים או מנטליות חדשה.

המונח "במשיח" או "בו" משמש מספר פעמים בברית החדשה כדי לתאר את המיקום ואת היתרונות שיש למאמין. 7: הבהרות האפסיים 1. פסוק זה אומר לנו כי "בו יש לנו גאולה דרך הדם שלו, הסליחה על חטאים, על פי עושר חסדו ..." אנו רואים כאן שאם אתה במשיח, חטאיך נשטפים תחת דם השה. על ידי מותו של ישו, ובגלל חסדו של אלוהים, אתה נפדה או נמסר מן החטא ועונשו של חטא שהוא גיהינום.

שנית, שם לב אל האפסיים 1: 3. פסוק זה נאמר שאלוהים "יהוה ברך אותנו עם כל הברכות הרוחניות במקומות שמימיים במשיח ..." אם אתה במשיח, יש לך ברכות רוחניות שלא היה לך בדרך אחרת. שים לב כאן כי זה לא מדבר על ברכות חומריות. להיות במשיח לא אומר יהיה לך בית גדול או מכונית יקרה. אבל תהיה לך ברכות רוחניות כמו שלום שpasseth כל ההבנה, שמחה שלא תתואר, אמון בעיצומה של סערות חיים, והתקווה של גן עדן בעיצומה של ייאוש. מתיו הנרי אמר, "ברכות רוחניים ושמימיות הן הברכות הטובות ביותר; שבה אנו לא יכולים להיות אומללים. "

עכשיו, שים לב הקולוסים 02:10: "ואתם מלאים בו, שהוא הראש של כל הנסיכות והכוח." מה זה אומר להיות שלם "במשיח"? המילה היוונית "להשלים" פירושו "להיעשות מלא 'או ל' למלא את '. במילים אחרות, אם אתה במשיח, יש לך כל מה שאתה צריך לחיות את החיים הנוצריים. יש לך כל מה שאתה צריך כדי להיחשב צדיק בעיני אלוהים. יש לך כל מה שאתה צריך כדי לעבור מהחיים האלה על פני כדור הארץ לחיים הבאים בגן העדן.

אז, אנו רואים כי להיות "במשיח" פירושו שכל חטאינו נשטפים תחת הדם ואנחנו נמסרו מכוחו של החטא ועונשו של החטא. להיות במשיח אומר שהשגנו ברכות רוחניות בגלל ישו; ולהיות במשיח אומר שאנחנו לא חסרים בכל מה שנוגע לישועה וחיינו.

להיות "במשיח" הוא הצעד הראשון שיש לך חדש לשנה החדשה.

2. כדי שחדשים לך לשנה החדשה, עליך להבין שאתה "יצור חדש." שנית Corinthians 5:17 אומר, "לכן אם כל אדם להיות במשיח, הוא יצור חדש ..." יש הרבה נוצרים שחיים אומלל, יצרני, והביסו את חיי פשוט משום שהם לא מבינים ולאמץ את העובדה שמאז שהם במשיח, הם יצורים חדשים וזה זמן עבורם והגדיל הדרכים הישנות ולהתחיל לחיות על פי מעמדם כילד של אלוהים.

תארו לעצמכם בחור צעיר שהוא חסר בית, פרוע, לא נקי, ועניים. הוא הולך ברחובות מתחנן למטבעות רק כדי לקבל משהו קטן לאכול בכל יום. יום אחד, אדם מגיע לחפש אותו כפי שהוא יושב על קיבוץ הנדבות בפינת הרחוב. האיש הזה אומר לו שהוא בעצם בנו של בעל עסק עשיר ושאביו רוצה שהוא יבוא הביתה, לקבל את חייו על מסלול, ולקבל חינוך. הוא אומר האיש הצעיר שיש הרבה מקום לו באחוזתו של אביו, וכי כל מה שהוא צריך - מזון, ביגוד, וכסף - יהיה לטפל בן מנקודה זו ואילך. עכשיו, תאר לעצמכם שאיש הצעיר העני סרב לקחת את אביו על סוג כזה של הצעה והחליט להישאר קבצן חסר בית.

כמובן שזה מגוחך. ובכל זאת, זה מה שנוצרים רבים לעשות כל יום ויום. הם לא חיים על פי מעמדם כחסידיו של ישו. ניל ט אנדרסון כתב בספרו, Breaker Bondage, שהשטן יכול "לחסום את האפקטיביות של נוצרי אם הוא יכול להטעות אותך להאמין שאתה אינו אלא תוצר של העבר שלך - כפוף לחטא, נוטה לכישלון, ו הנשלט על ידי ההרגלים שלך. "הוא ממשיך ואומר," שטן לא יכול לעשות שום דבר בקשר למיקום שלך במשיח, אבל אם הוא יכול להטעות אותך להאמין מה הכתוב אומר לא נכון, אתה תחיה כאילו זה לא נכון . "

אם אתה לא מבין ולאמץ את העובדה שאתה יצור חדש במשיח, אז אתה לעולם לא לחיות כמו ישו נועד לך לחיות. לא תהיה לך החיים החזקים, המנצח שאתה יכול לקבל. "השנה החדשה" שלך תהיה זהה לשלך "שנה הישנה." לא משנה כמה תקווה ואופטימית אתה מרגיש לגבי השנה החדשה, ולא משנה כמה אתה מחליט לעשות את השנה החדשה שונה, השטן יזכיר לך כל כישלון היית בשנה האחרונה והשנים קודם לכן. הוא יכביד עליך בחטאים שלך וטעויות בתחילת השנה החדשה ואם אתה מקבל את השקרים שלו ומאמין שזה בדיוק כמו שאתה, אז אתה תעבור עוד שנה של לא חייתי את מלוא הפוטנציאל שלך כ ילד של אלוהים.

אני כאן כדי להגיד לך שאתה לא צריך להיות בבית עבדים לחטא. אתה לא צריך לעבור עוד שנה של לעשות את אותן טעויות וביצוע אותה החטאים. אתה יכול להיות חדש לך לשנה החדשה, אם אתה מבין את המעמד שלך כיצור חדש במשיח.

3. כדי שחדש לך לשנה החדשה, אתה חייב לשים את כל 2 Corinthians 5:17 אומר כי "אם כל אדם להיות במשיח, הוא יצור חדש" דברים ישנים. ": דברים ישנים הלכו לעולמו; הנה, כל הדברים להיות חדשים. "הם אומרים שההגדרה של אי שפיות היא לעשות את אותם הדברים שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות. זה נכון. ואם אתה רוצה תוצאות שונות בשנה החדשה, אתה צריך להפסיק לעשות את אותם דברים ישנים שוב ושוב. התנ"ך אומר שאם אתה במשיח, ואם אתה יצור חדש, אז הדברים ישנים יש "הלכו לעולמו." מה הם הדברים הישנים בחיים שלך, כי אתה צריך לשים בצד בשנה החדשה?

האם אתה שוכב בשנה האחרונה? האם אתה מזניח תפילה וקריאת המילה של אלוהים בשנה האחרונה? האם אתה מרמה ומתחבל יש את הדרך שלך בשנה האחרונה? נשים, הייתם חסר כבוד לבעלך בשנה האחרונה? בעלים, האם יצליחו אוהבים את הנשים שלך כמו שאתה צריך בשנה האחרונה? ילדים, האם לא לציית להורים שלך בשנה האחרונה? מה שלא עשה בשנה האחרונה שיש לך תוצאות רעות, אתה צריך לשים בצד בשנה החדשה.

שים לב פסוק זה מפרק הקולוסים 3: "אבל עכשיו גם אתם דוחים את כל אלה; כעס, זעם, זדון, חילול השם, תקשורת מטונפת מהפה שלך. שקר לא אחד למשנהו, רואה כי אתם צריכים לשים את הזקן עם מעשיו. "

אם אתה רוצה להפוך את השנה החדשה בשנה גדולה, אתה חייב לשים את כל הדברים הישנים שעשיתם בשנה שעברה ובשנים האחרונות שעשו את זה בשנה ששנה רעה. תן העבר שלך לאלוהים דרך ישוע משיח והוא יטפל בזה בשבילך.

תן לי לעודד אותך לא לשים בצד רק החטאים וכישלונות של השנה האחרונה, אבל כדי ללמוד מהם ולשכוח מהם. אני מאמין בכל לבי שיותר מטרות ופרויקטים נפלאים שמעולם לא הושלמו בשל חוסר היכולת של אנשים לשכוח את העבר מאשר מכל סיבה אחרת. אתה לא תשיג הרבה של כל דבר בשנה החדשה, אם אתה מאפשר את דעתך להתעכב על חטאים, צרות, בעיות, והכישלונות של העבר שלך.

בישעיהו 43:18, אלוהים ציווה את בני ישראל לשכוח את הדברים של העבר. הוא אמר: "זכור אתם לא הדברים לשעבר, לא רואים את הדברים ישנים." למעשה, אלוהים עצמו אינו זוכר את חטאינו. כמה פסוקים מאוחר יותר באותו הפרק, הוא אומר, "אני, אפילו אני, אני הוא שblotteth את עבירותיך למעני עצמו, ולא יזכור חטאיך." לכן, אם אלוהים אינו זוכר חטאינו, לא אתה חושב שזה הטוב ביותר עבורנו לעשות את אותו הדבר?

דניס DeHaan כתב שיר קטן שהולך ככה:

תראה לא לגבות על אתמול
כל כך מלא של כישלון וצער;
להסתכל קדימה ולחפש ככה, של אלוהים
כל החטא הודה לך לשכוח.

חבר שלי, לשים את כל החטאים וכישלונות הישנים של העבר שלך. ללמוד מהם ולאחר מכן לשכוח אותם, כך שהשנה הבאה יכולה להיות אחד גדול, כי לא תהיה שנה חדשה בשבילך אם אין לך חדש לשנה החדשה.

כפי שאנו סוגרים היום, אני רוצה לדבר לאלה מכם שמעולם לא קיבלו את ישוע משיח כמושיעך. במילים אחרות, אתה לא "במשיח" עכשיו. אני רוצה להראות לך איך אתה יכול לקבל במשיח. זוהי הדרך היחידה שאתה יכול לשנות את החיים שלך מבפנים החוצה.

הרבה מאוד אנשים מהעבר ובהווה דיברו על ישו ואת ההשפעה שהייתה לו בחייהם.

הצבאית הגדולה הצרפתית והמנהיג הפוליטי נפוליאון בונפרטה אמרו, "אני מתפעל כי בעוד החלומות שאפתנים של עצמי, הקיסר, ואלכסנדר היה צריך התפוגג באוויר, איכר יהודה - ישו - צריך להיות מסוגל למתוח את ידיו על פני מאות השנים ו שליטה על גורלם של אנשים ואומות. "חבר יקר, אתה יכול לתת ישו להיות אחראי על הגורל שלך גם כן.

כדורסל יוליוס הגדול "ד"ר J "ארווינג אמר," מטרת החיים היא למצוא דרך שיש משיח בחייך, ולהבין מה היא התכנית שלו, ובעקבות תכנית ש. "

הנשיא לשעבר, ג'ורג 'בוש, אמר, "משיח הוא הפילוסוף הגדול ביותר: הוא שינה את לבי".

תיאולוג וההיסטוריון פיליפ Schaff אמר, "בלי משיח, חיים הוא כמו הדמדומים עם הלילה חשוך קדימה; עם משיח, זה הוא השחר של בוקר עם האור והחום של יום שלם לפנינו. "

הסופר הסקוטי רוברט לואיס סטיבנסון הגדול אמר, "כאשר ישו נכנס לחיים שלי, אני בא על כמו ספינה טיפלה היטב."

אישיות הסופר ותקשורת הבריטית מלקולם מגרידג' אמרה, "אני יכול להגיד שאף פעם לא ידעתי מה זה היה כמו שמחה עד שויתרתי על רודף אושר, או רצה לחיות עד שבחרתי למות. לשתי תגליות אלה אני מחויב לישו. "

NFL הקוורטרבק סאם ברדפורד אמר, "אני באמת לא רואה סיבה למה אתה לא רוצה לקיים יחסים עם ישו. אני מתכוון, לא רק שהוא האדם הגדול ביותר אי פעם ללכת האדמה, הוא כל מה שאני רוצה לשאוף ל. הוא כל מה שמישהו אי פעם ירצה לשאוף. "

המטיף מפורסם בעולם לואיס פלאו אמר, "מפגש אחד עם ישוע משיח הוא מספיק כדי לשנות אותך, באופן מיידי, לנצח."

ישו רוצה לשנות אותך היום. הוא רוצה להפוך אותך לאדם חדש מבפנים החוצה. אלוהים אמר ביחזקאל 36:26: "לב חדש גם אני נותן לך, ורוח חדשה אני אשים בתוכך: ואני אקח משם לב אבן מבשרכם, ואני אתן לך לב הבשר . "

אלוהים רוצה להביא לסוג זה של שינוי בחיים שלך. לכן הוא שלח את בנו ישוע משיח, כדי שנוכל להינצל מן החטא ועונשו של החטא. התנ"ך אומר ביוחנן 3:16: "כי ככה אהב האלוהים את העולם, כי הוא נתן לו הוליד רק בנו, שכל המאמין בו לא יאבד, אבל יש חיי נצח."

תן לי להראות לך איך אתה יכול לקבל את ישוע משיח כמושיע שלך היום.

קודם כל, אתה חייב להבין שאתה חוטא, בדיוק כמו שאני, ושיש לך עבר על החוקים של אלוהים. התנ"ך אומר באל הרומיים 3:23: "כי כולם חטאו ולבוא קצר של התהילה של אלוהים." עליך להבין כי בגלל החטאים שלך, שמגיע לך עונש נצחי בגיהינום. אל הרומיים 6:23 אומר "שכר חטא הוא מוות ... זה הוא המוות פיזי, הן בקבר והמוות רוחני נצחי באגם אש.

איך אתה יכול להינצל מהמוות הזה? אל הרומיים 10: 9,13 אומר: "כי אם ועשיתי להתוודות בפיך האדון ישוע, ועשיתי מאמינה בלבבך שאלוהים יהוה גידל אותו מן המתים, ייושע ... לכל מי יקרא על שמו של לורד ייושע ".

אם אתה מאמין שישוע משיח מת על הצלב עבור החטאים שלך, נקבר, וקם מן המתים, ואתה רוצה לבטוח בו לישועתך היום, בבקשה להתפלל איתי תפילה פשוטה: האב הקדוש אלוהים, אני מבין שאני אני חוטא ושאני צריך לעשות כמה דברים רעים בחיים שלי. אני שברתי את החוקים שלך. למען ישו, אנא סלח לי על חטאיי. עכשיו אני מאמין בכל לבי שישוע משיח מת עבורי, נקבר, ועלה שוב. האדון ישוע, בבקשה לבוא אל תוך לבי ולהציל את הנשמה שלי ולשנות את החיים שלי היום. אמן.

אם אתה פשוט סמכת על ישו כמושיע שלך, ואתה התפלל שתפילה והתכוון לזה מהלב שלך, אני מצהיר בפניך שמבוסס על המילה של אלוהים, אתה עכשיו הצלת מגיהינום ואתה בדרכך לגן עדן. ברוכים הבאים למשפחה של אלוהים ומזל טוב על עושה את הדבר הכי החשוב בחיים וכי הוא מקבל את ישוע משיח כאדון ומושיעך. לקבלת מידע נוסף שיעזור לך לגדול באמונה שלך החדשה מצאה במשיח, ללכת לבשורת אור Society.com ולקרוא "מה לעשות לאחר שתזין מבעד לדלת". ישו אמר ביוחנן 10: 9, "אני את הדלת:. על ידי אם כל אדם להיכנס ב, הוא יהיה נשמר, ואלך פנימה והחוצה, ולמצוא מרעה"

אלוהים אוהב אותך! אנחנו אוהבים אותך! מי ייתן ואלוהים יברך אותך, ויש לי שנה חדשה נהדרת!