Choose another language. 

No New Year Ilma New You

2 Korintlastele 5:17 ütleb: "Niisiis: kui keegi on Kristuses, siis ta on uus loodu: vanad asjad on möödunud!; vaata, kõik asjad on muutunud uus. "

Iga kord, kui uus aasta rullides ringi, inimesed hakkavad mõtlema, mida nad võivad muuta oma elu. Mõned ütlevad, et nad ei kavatse kaotada kaalu ja alustada tervisliku toitumise. Teised ütlevad, et nad ei kavatse minna tagasi kolledži või saada välja võla. Mõned ütlevad, et nad ei kavatse kirjutada raamatu või alustada oma äri. Ja teised pühenduda saada organiseeritud või veeta rohkem aega koos pere ja sõpradega.

Algab uus aasta on tõesti suur võimalus teha muutusi oma elus. Ma usun, et Jumal annab meile ajani SM viis meid peatada, tagasi vaadata meie elu, ja selgitada asju, mida me saame muuta ka tulevikus. Kuid paljud inimesed keskenduda sellele, et ainult väljapoole muudatused - muudatused, mis parandavad kuidas nad vaatavad, parandada nende elatustaset, või parandada, kuidas teised neid näha. Ma usun, et parim muutuse saate teha on muutus seest välja - meelemuutus, vaim ja meel. Teisisõnu, muutus, mis toob kaasa uue te uue aasta. Sest ei saa tõesti olla uusaasta teile, kui ei ole uusi teid uusaasta.

Niisiis, täna ma tahan jagada teiega Jumala Sõna, kuidas saab muutuda uueks sind me pea uut aastat. Teisel Korintlastele 5. peatüki Paul kirjutamise Korintose usklike mõjust Kristuse surma. Ta rõhutab, et Kristus suri "kõik mehed", et igaüks võib olla uue elu Kristuses Jeesuses. Sest Kristuse surma, päästest ei piirdunud juudid, kuid avati kõigile. See on hea uudis täna, sest see võimaldab meile teada, et keegi võib olla suur muutus nende elu läbi evangeeliumi vägi Issanda Jeesuse Kristuse.

Paljud inimesed on leidnud uue elu Kristuses. Mõned kuulsad inimesed, keda te olete kuulnud, näiteks: laulja Carrie Underwood, Super-Bowli võitnud jalgpalli treener Tony Dungy, NBA mängija Kevin Durant, kirjanik ja uudised kommentaator Kirsten Powers, näitleja Blair Underwood, Olümpiasportlane Brady Ellison, olümpiavõitja Sanya Richards-Ross ja PGA Golf Tour meister Webb Simpson, on kõik öelnud, et inimene, kes tegi kõige suurem erinevus nende elus on Jeesus Kristus.

Blair Underwood ütles: "Ma olen kristlane. Ma usun, et Jumal on plaan. Ma usun, et ta ei kavatse jäta meid riputamise. Nagu mees, mul ei ole kõiki vastuseid. Võimalus pöörduda küsimuste üle kõrgema võimu töötab minu jaoks. "

Tony Dungy ütles: "Te olete kunagi kuhugi spordi- või elus, kuni olete jõudnud veendumusele, et tõde Jeesuse Kristuse evangeeliumi. Sul võib saada professionaalne sportlane või on kuulsus ja kena auto ja kena maja ja palju raha, aga mida sa leiad, et kõik see värk läheb ära üsna kiiresti. Sa pead aru saama, et Kristus suri meie pattude eest, ja et Ta suri mitte ainult meie Päästjaks, kuid nii, et ta võiks olla keskel meie elu. "

Kirsten Powers ütles: "Ma tõesti ei tunne, nagu ma olnud julgust, kui minust sai kristlane; Ma lihtsalt andsin. Ma ei julge; Mul ei olnud mingit valikut. Ma hoida üritab suuda uskuda, aga ma lihtsalt ei suutnud vältida Kristust vastu. "

NBA mängija Kevin Durant ütles: "Ma usun, et Jumal armastab mind, Jeesuse ohvrisurma minu pattude eest, ja Tema armu, ei ole minu häid tegusid, on see, mis päästab mind. See alandab mind ja paneb mind kummardama. Ma usun ka, Heaven on reserveeritud mind selles, et parim on veel ees. Olen lisanud lihtne tätoveering mu ranne, mis ütleb, live igavesti. Jumala Sõna ütleb, et on koht, kus me kõik suundusime. Ja ma tahan hakata elama koos, et igavene perspektiivi kõike ma nüüd. "

Grammy võitnud laulja Carrie Underwood ütles: "Minu laule on mõnikord keskendunud Jumala Jeesus ja usku. Igal kolmapäeval, minu abikaasa ja mul on uurimisrühm meie sõbrad. Ma kirikusse. Püüame pühendada aega hommikul öelda palve. "

Olümpiavõitja Sanya Richards-Ross ütles: "On palju sisukaid salme Piiblist, kuid see, mida ma ütlen endale kõige sagedamini on" Ma suudan kõik Temas, kes mind teeb vägevaks! "See on mu lemmik, sest rajal ma olen tavaliselt püüame teha asju, mis on harva varem teinud. Ma tean, et see on ainult Jumal, mis annab mulle jõudu, et saavutada neid asju. "

Me võiks minna rohkem näiteid. Aga ma tahan, et sa teaksid, et saab liituda meeldib neile ja paljudele teistele inimestele, võimaldades Jeesus Kristus teha uusi teid uuel aastal ja oma elu üle. Kuidas saab selline muutus teoks?

1. Esiteks on uus olete uus aasta, siis peab olema "Kristuses." Salm 17 algab "Niisiis: kui keegi on Kristuses ..." kreeka sõnast "in" tähendab olla"fikseeritud asendis" või "elada jooksul kehtestatud piirnorme. Mis see tähendab olla Kristuse? Olles Kristuses tähendab alalise uskliku pärast ta on vastu Jeesuse Kristuse oma Päästjaks. Kui teil on Kristuses, siis ei saa uue elustiili või uus mentaliteet.

Mõiste "Kristuses" või "Temas" on korduvalt kasutatud Uue Testamendi kirjeldada positsiooni ja kasu usklik on. Teade Ef 1: 7. See salm ütleb meile, et "Temas on meil lunastus tema vere läbi, pattude andeksandmist, vastavalt tema armu rikkust mööda ..." Me näeme siin, et kui te olete Kristuse oma patud pestakse all Talle veres. Autor Kristuse surma, ja kuna Jumala armu, siis on tagasi ostetud või tarnitud patust ja karistus patu, mis on põrgu.

Teiseks teate Ef 1: 3. Salm öeldakse, et Jumal "meid on õnnistanud kõige vaimuliku õnnistusega taevalikku olukorda Kristuses ..." Kui sa oled Kristuses, siis on vaimuliku õnnistusega, et sa ei oleks muidu. Palun pange tähele siin, et seda ei räägi materjali õnnistusi. Olles Kristuses, ei tähenda, teil on suur maja või kallim auto. Aga siis on vaimuliku õnnistusega nagu rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, rõõm kirjeldamatu, usalduse keset tormi elu ja lootus taevast keset meeleheidet. Matthew Henry ütles: "Vaimne ja taevase õnnistused on parim õnnistusi; mida me ei saa olla õnnetu. "

Nüüd teate Kl 02:10: "Ja teie olete täidetud Temas, mis on pea ja võimu." Mis see tähendab olla täielik "Kristuses"?Kreeka sõnast "täita" tähendab "oleks täielik" või "täita". Teisisõnu, kui te olete Kristuse teil on kõik, mida vaja elada kristlikku elu. Teil on kõik, mida vaja pidada õigeks Jumala silmis. Teil on kõik, mida vaja andke sellest elu Maal järgmise elu taevas.

Niisiis, me näeme, et on "Kristuses" tähendab, et kõik meie patud pestakse vere all ning me tarnitud patu võimu ja karistus patu. Olles Kristuses tähendab, et oleme saanud vaimuliku õnnistusega, sest Jeesus Kristus; ja on Kristuses tähendab, et me ei puudu midagi, mis puudutab meie pääste ja elu.

Olles "Kristuses" on esimene samm, et võttes uusi teid uuel aastal.

2. Et uus olete uus aasta, siis peab teadma, et sa oled "uus loodu." Teiseks Korintlastele 05:17 ütleb: "Niisiis: kui keegi on Kristuses, siis ta on uus loodu ..." On palju kristlased, kes elavad õnnetu, anna, ja võitis elu lihtsalt sellepärast, et nad ei saa aru ja omaks asjaolu, et kuna nad on Kristuses, see on uus olendid ja see on aeg neid ära koristama vanu viise ja hakkab elavad vastavalt nende seisundi nagu Jumala laps.

Kujutage ette noormees, kes on kodutud, korratu, roojane, ja vaesed. Ta kõnnib tänavatel kerjamine münte lihtsalt saada hammustada süüa iga päev. Ühel päeval tuleb mees otsin teda, kui ta istub tänavanurgal kerjamine. See mees ütleb talle, et ta on tegelikult poeg rikkad firma omanik ja et ta isa tahab teda koju tulla, saada oma elu lugu, ja saada haridust. Ta ütleb noormees, et on palju ruumi talle tema isa mõisas ja et kõik, mis ta vajab - toitu, riideid ja raha - oleks hoolitseda sealt edasi. Nüüd kujutage ette, kui see vaene noormees keeldus oma isa üles sellist pakkuda ja otsustas jääda kodutuks kerjus.

Muidugi see on naeruväärne. Kuid mis on see, mida paljud kristlased seda iga päev. Nad ei ela vastavalt oma staatust Kristuse järgijad. Neil T. Anderson kirjutas oma raamatus, Bondage Breaker, et Saatan ei "blokeerida tõhusust Christian, kui ta suudab petta teid uskuma, et sa oled midagi, kuid toote oma mineviku suhtes - patt, rikkealtid ja kontrolli oma harjumusi. "Ta jätkab, öeldes:" Saatan ei saa sinna midagi oma positsiooni Kristuses, aga kui ta suudab petta teid uskuma, mida Piibel ütleb ei ole tõsi, sa elad nii, nagu see ei ole tõsi . "

Kui te ei saa aru ja omaks asjaolu, et teil on uus loodu Kristuses, siis sa ei saa kunagi elada Kristuse ette, et sa elad. Te ei pea võimas, võidukas elu, et teil on. Teie "uut aastat" on sama, mis sinu "vanade aastal." Ükskõik kui lootusrikas ja optimistlik te tunnete uusaasta, ja ükskõik kui palju teil kindlaks teha uuel aastal erinev, kurat meenutab sulle iga ebaedu teil oli möödunud aastal ja aasta varem. Ta koormaks teil oma patte ja vigu avaldumise uusaasta ja kui te nõustuda tema valesid ja usun, et see on just nii nagu sa oled, siis sa lähed läbi teise aasta ei ela kuni oma täielikku potentsiaali Jumala laps.

Ma olen siin, et öelda, et sa ei pea ei orjaks pattu. Sa ei pea minema läbi teise aasta samu vigu ja toime sama patud. Sul võib olla uus teid uuel aastal, kui sa mõistad oma seisundit uus loodu Kristuses.

3. on uus olete uus aasta, peate panna ära kõik "vanad asjad." 2 Korintlastele 5:17 ütleb, et "kui keegi on Kristuses, siis ta on uus loodu: vanad asjad on möödunud!; vaata, kõik asjad on muutunud uus. "Nad ütlevad, et olemuselt hullumeelne teeb sama asja ikka ja jälle ning oodates erinevaid tulemusi. See on tõsi. Ja kui sa tahad erinevaid tulemusi uut aastat, peate lõpetama teevad sama vanad asjad ikka ja jälle.Piibel ütleb, et kui sa oled Kristuses, ja kui te olete uus loodu, siis vanu asju tuleb "suri." Mis on vanad asjad oma elus, et sa pead ära panna uuel aastal?

Kas sa valetad seda viimase aasta jooksul? Kas te unustada palve ja lugemist Jumala sõna möödunud aastal? Kas sa petad ja sõrmede vaatama, et on oma tee seda viimase aasta jooksul? Wives, sa olid lugupidamatu oma mehe viimase aasta jooksul? Mehed, te ei armastage oma naisi kui sa peaksid seda viimase aasta jooksul? Lapsed, kas sa ei kuuletu oma vanemate möödunud aastal? Mida iganes sa tegid eelmisel aastal, et sain teile halbu tulemusi, siis on vaja panna kaugusel uuel aastal.

Teade selle salmi Kl 3. peatükk: "Aga nüüd teiegi lükata kõik need; viha, tigedust, pühaduseteotust, ropud suust. Ärge valetage üksteisele, nähes, et te olete lükata vana mees oma tegusid. "

Kui sa tahad teha uue aasta suurepärane aasta, siis tuleb ära panna kõik vanad asjad, mis sa tegid eelmisel aastal ja eelnevatel aastatel, mis tegi selle aasta halb aasta. Andke oma minevikust Jumalat Jeesuse Kristuse läbi ja ta hoolitseb selle eest ise.

Lubage mul kutsun teid üles mitte ainult panna patud ja ebaõnnestumisi möödunud aastal, kuid neist õppida ja unusta neid. Ma usun kogu südamest, et rohkem väravaid ja suurepäraseid projekte ei ole kunagi olnud lõpule viidud inimeste suutmatusest unustada minevikku kui mõnel muul põhjusel. Sa ei täita palju midagi uuel aastal, kui lubate meelt peatuda patud, mured, probleemid ja ebaõnnestumised oma minevikku.

Jesaja 43:18, Jumal käskis Iisraeli lapsi unustada asju minevikust. Ta ütles: "Kas te ei mäleta endised asjad, ei kaaluda asju vana." Tegelikult Jumal ise ei mäleta oma patud. Paar salmi hiljem samas peatükis ütleb ta, "Mina, mina olen see, kes blotteth läbi su üleastumised minu enda pärast, ja ei mäleta oma patud." Niisiis, kui Jumal ei mäleta oma patte, ei arvad, et see on meie jaoks parim, mida teha sama?

Dennis DeHaan kirjutas natuke luuletus, mis läheb niimoodi:

Vaata pole tagasi eile
Nii täis jätmise ja kahju;
Vaata edasi ja otsime Jumala vahepeatus
Kõik sin tunnistas peate unustada.

Mu sõber, ära koristama vanu patte ja ebaõnnestumisi oma minevikku. Õppida ning siis unusta neid nii, et see järgmisel aastal saab suur üks, sest seal ei ole uut aastat teile, kui ei ole uusi teid uuel aastal.

Nagu me lõpetame täna, ma tahan rääkida neile, kes ei ole kunagi vastu Jeesuse Kristuse oma päästjaks. Teisisõnu, te ei ole "Kristuses" just nüüd. Ma tahan teile näidata, kuidas saad Kristuses. See on ainus viis, kuidas saate muuta oma elu seest välja.

Paljud suured inimesed minevikust ja olevikust rääkinud Jeesus Kristus ja mõju on tal olnud nende elu.

Suur Prantsuse sõjaline ja poliitiline liider Napoleon Bonaparte ütles: "Ma imeks, et samas ambitsioonikas unistused ise, Caesar ja Aleksander pidanud haihtunud õhku, Juuda talupoeg - Jeesus - peaks olema võimalik venitada oma käed üle sajandite ja kontrollida saatuse meeste ja rahvaid. "Kallis sõber, võite lasta Jeesuse Kristuse olema vastutav oma saatust samuti.

Korvpall suur Julius "Dr. J "Erving ütles:" elu eesmärk on leida kaudu, mille Kristus oma elu, ja mõista, mis tema plaan on, ja pärast kava. "

Endine president George W. Bush ütles: "Kristus on suurim filosoof: Ta muutis mu süda."

Teoloog ja ajaloolane Philip Schaff ütles: "Ilma Kristuse elu on nagu hämaras tumeda öö ees; Kristusega, on koit hommikul valgust ja soojust täis päev ette. "

Suur Šoti kirjanik Robert Louis Stevenson ütles: "Kui Kristus tuli minu ellu, ma tulin umbes nagu hästi käsitseda laeva."

Briti kirjanik ja meedia isiksus Malcolm Muggeridge ütles: "Ma ei saa öelda, et ma ei teadnud, mida rõõmu oli nagu enne, ma loobusin jälitavad õnne või hooldada elada kuni Valisin surra. Nende kahe avastused olen kellegi Jeesuse. "

NFL quarterback Sam Bradford ütles: "Ma tõesti ei näe põhjust, miks sa ei tahaks olla suhet Jeesuse Kristusega. Ma mõtlen, et mitte ainult oli ta suurim inimene, kes kunagi kõndima maa peale, ta on kõik, mida ma tahan, mille poole püüelda. Ta on kõike, mida keegi peaks iialgi tahtma püüelda. "

Maailmakuulus evangelist Luis Palau ütles: "Üks kohtumine Jeesus Kristus on piisav, et sa koheselt igavesti."

Jeesus Kristus tahab muuta sind täna. Ta tahab, et sa uus inimene seest välja. Jumal ütles Hesekieli 36:26: "uus süda ka ma annan sulle ja uus vaim panen sulle: ja ma võtan ära kivise südame välja oma liha, ja mina annan teile lihase südame . "

Jumal tahab tuua selline muutus sinu elus. See on põhjus, miks ta saatis oma Poja Jeesuse Kristuse, et saaksime päästa patust ja karistus patu.Piibel ütleb Johannese 3:16: "Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja, et ükski, kes usub temasse, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu."

Las ma näitan teile, kuidas võtta Jeesuse oma Päästjaks täna.

Esiteks, te peate mõistma, et oled patune, just nagu ma olen, ja et teil on katki Jumala seadustele.Piibel ütleb Roomlastele 03:23: "Sest kõik on pattu teinud ja tulevad aust Jumalast." Palun mõista, et kuna oma pattudest, sa väärid igavese karistuse põrgus. Roomlastele 6:23 ütleb: "Sest patu palk on surm ... See on nii füüsilist surma hauas ja igavene vaimne surm tulejärve.

Kuidas te saate salvestada selle surma? Roomlastele 10: 9,13 ütleb: "See, kui sa jääd tunnistad oma suu Issanda Jeesuse ja usud oma südames, et Jumal on ta üles äratanud surnuist, siis sind päästetakse ... Sest igaüks, kes hüüab Tema nime Lord päästetakse. "

Kui sa usud, et Jeesus Kristus suri ristil oma pattude eest, maeti ja tõusis surnuist üles ja soovite Teda usaldada oma pääste täna, palun palveta minuga see lihtne palve: Püha Isa Jumal, ma mõistan, et ma olen patune ja et ma olen teinud mõned halvad asjad minu elus. Ma murdsin oma seadustega. Sest Jeesus Kristus pärast, palun anna mulle andeks minu patud. Ma nüüd usun kogu südamest, et Jeesus Kristus suri minu jaoks, maeti ja tõusis jälle. Issand Jeesus, palun tule minu südamesse ja päästa oma hinge ja muuta oma elu täna. Aamen.

Kui sa lihtsalt usaldada Jeesuse Kristuse oma Päästjaks ja sa palvetasid, et palve ja tähendas seda oma südame, ma kuulutan teile, et mis põhineb Jumala Sõna, siis nüüd päästetud Hell ja sa oled oma tee taevasse. Tere tulemast Jumala pere ja õnnitlused teeme kõige olulisem asi elus ja et võtab Jeesus Kristus oma Issanda ja Päästja. Täpsemat infot, mis aitavad teil kasvada oma uue leiti usku Kristusesse, minge Gospel Light Society.com ja lugeda "Mida teha, kui oled sisestanud uksest". Jeesus Kristus ütles Johannese 10: 9: "Mina olen uks: minu kui keegi siseneda, siis ta saab õndsaks ja käib sisse ja välja ja leiab karjamaad."

Jumal armastab sind! Me armastame teid! Jumal õnnistagu teid, ja on suur New Year!