Choose another language. 

Atgaivinti šeimą, atgaivinti bažnyčią, pažadinti tautą, Viešpatie # 322
Jėzus: bažnyčios Teisėjas, kad toleruoja Jezabelės dvasią, 3 dalis

Homilija yra "trumpas aptarimas religinio ar moralinio temą, tam paprastai trumpą pamokslą;. Paskaita ar diskursas arba Biblijos tema"
 
Mūsų serijos homilijų nuo Efeziečiams knygos, mes sutelktas atgaivinti krikščioniškas šeimas. Dabar, aš dalintis eilėraštis-by-eilėraščių seriją trumpų žinučių iš Apreiškimo knygoje, specialiai skirta atgaivinti bažnyčią. Jei mūsų šalis turi būti pažadintas, šeima ir bažnyčia turi būti atgaivinta pirmas.
 
Tekstas: Apreiškimo 2: 18-21:
 
18 Ir ligi pat Tiatyrze bažnyčios angelui rašyk Tai sako Dievo Sūnus, kurio akys tarytum ugnies liepsna ir kurio kojos panašios į skaistvarį

19 Aš žinau tavo darbus, meilę, paslaugos ir tikėjimą ir tavo kantrybę ir tavo darbus; ir paskutinis labiau nei pirmasis.

20 Bet Aš turiu keletą dalykų prieš tave, nes tu leidi moteriškei Jezabelė, kuri sakosi esanti pranašė, mokyti bei suvedžioti mano tarnus, kad jie ištvirkautų ir valgyti stabams paaukotas aukas.

21 Ir aš jai daviau laiko atgailauti dėl ištvirkavimo, bet ji neatgailavo.

----

Tikras laikas Pierson sakė: "Aukščiausias bandymas paslauga yra tokia:? Kam aš darau tai daug, kad mes vadiname paslauga Kristaus nėra toks ne visi ... Jei mes darome tai už Kristų, mes negali rūpintis žmogaus atlygį ar net pripažinimo . "

Leonard Ravenhill sakė: "Tai yra mano iškilminga įsitikinimas, kad labiausiai šlovingą valandą bažnyčios dar gimti. Visos tikėjimo didvyriai dar nebuvo įtrauktos. Visos bažnyčios skyriai," graži kaip mėnulis, šviesi kaip saulė, bauginanti kaip kariuomenė su vėliavomis, "dar nebuvo parašyta. didžiausi išnaudoja tikėjimo dar turi būti padaryta."

----

Jėzus turi keletą aukšto žodžius pagyrų adresu Tiatyrus bažnyčią. Jis sako: "Aš žinau tavo darbus, meilę, paslaugos ir tikėjimą ir tavo kantrybę." Iki L dabar, šioje raidžių serijos, Jėzus pagyrė jokia bažnyčia vien dėl savo darbų pagrindu. Svarbu, kad šis komentaras eina į mažiausio bažnyčioje viename iš mažiausių miestų, mums sako, kad bažnyčia neturi būti didelis, kad padaryti Viešpačiui poveikį. Tai ne tik kiekis paslauga, kad Jėzus ieško bet paslaugų kokybė, ir tai atrodo, kad ne Tiatyrus Bažnyčia turi tiek kastuvai.

Jėzus pagiria už jų darbą ir savo paslaugas jo, viena nuo kitos, ir į pasaulį. Tai skamba kaip bažnyčios rūšies, kuri turėjo kiekvieną ministeriją įsivaizduoti - sriuba virtuvė, darželiai, ligoninės lankymo, Afterschool priežiūros, maisto sandėliukas, ir dar daugiau. Jie buvo užsiėmę Viešpačiui. Bet dar svarbiau, visi jų gerą darbą buvo suvynioti į Kristų dvasia labdaros, tikėjimu ir kantrybe. Jie turėjo meilę Viešpačiui ir jų artimasis. Jie tikėjo, kad Dievas duotų teigiamų rezultatų iš jų pastangas. Ir jie turėjo kantrybės, nes jie laukė Viešpaties ir kaip jie sprendžiami su nusivylimas, gedimų ir foibles iš žmonių jų bendruomenę. Bažnyčia šiandien galime išmokti iš savo pavyzdžiu. Mes gerbiame Kristų ne tik mūsų darbus, bet, atlikdami savo darbą į meilės, tikėjimo ir kantrybės dvasia.

Galiausiai pastebime vieną kitą tašką pagirti, kad Viešpats už ne Tiatyrus bažnyčią. Ne tik jie buvo padaryti gerą darbą, bet jų darbas buvo didėja priemonę. Jėzus sako, kad jis matė, kaip Bažnyčios pastarieji darbai yra didesnis nei jų buvusių darbų. Ši bažnyčia buvo neauga pavargęs gerai daro arba gauti "labdaros nuovargį", kaip mes jį vadiname šiandien. Jie buvo ant ugnies jų tarnavimo Viešpačiui, ir gauti šilčiau ir šilčiau su laiku. Daugelis bažnyčių, ir krikščionys individualiai, reikia grįžti prie gausiai kokybės paslaugas už Viešpaties gyvenime. Mes turime būti ieškote būdų tarnauti, o ne bando padaryti tiek mažai, kaip įmanoma. Tegul Dievas nustatyti mūsų širdis sudegino jam ir jo pasaulis.

Mūsų požiūris turėtų būti panašaus išreikštas šio eilėraščio Theodore rūmų:

Aš esu Tavo tarnas, Viešpatie, mano Dieve
ir bus iki tos dienos, aš mirti -
Nesvarbu, skausmas kad aš kenčiu,
Nesvarbu, ašaros, kad aš verkti

Žinant, kad jūs turite mano nugarą,
laikydami mano širdį į savo rankas,
Pažadu padaryti viską, kad Jūs sakote.
Aš galvą Jūsų dvi puikias komandas.

Dabar aš žinau, kad aš ne Jėzus;
Aš nesu Mozė, Dovydas, ar Paulius.
Bet aš pažadu aš darysiu viską
duoti jums mano visus ir visi.

Pasakysiu visą pasaulį apie jus,
Jūsų Sūnus ir Šventoji Dvasia taip pat.
Aš jums parodysiu visiems kaip nuostabus Jūs esate
pagal mano paslaugos jums gausa.

Pasimelskime.
 
Dabar, jei jūs nežinote, Viešpatį Jėzų Kristų kaip Gelbėtoją, čia yra, kaip jūs galite padaryti šiandien:

Pirma, susitaikyti su tuo, kad esi nusidėjėlis, ir kad jūs lūžo Dievo įstatymą. Biblija sako Romiečiams 3:23: "Nes visi yra nusidėję ir stokoja Dievo šlovės".

Antra, susitaikyti su tuo, kad yra bausmė už nuodėmes. Biblija narės Romiečiams 6:23: "Už nuodėmę yra mirtis ..."

Trečia, susitaikyti su tuo, kad esate kelyje į pragarą. Jėzus Kristus sakė Mato 10:28: "Nebijokite tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Verčiau bijokite to, kuris gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare" Be to, Biblija nurodo, Apreiškimo 21: 8: "Bet baisus, ir netikintys, o nešvankėliams, žudikai, paleistuviai ir burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta turi savo vaidmenį ežere, kuris dega ugnimi ir siera: kuris yra antroji mirtis ".

Dabar tai yra bloga žinia, bet čia gera naujiena. Jėzus Kristus sakė Jono 3:16: "Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo pagimdžiau tik Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą." Tiesiog širdimi tikėsi, kad Jėzus Kristus numirė už jūsų nuodėmes, buvo palaidotas, ir prisikėlė iš numirusių Dievo jėga už jus, kad jūs galite gyventi amžinai su Juo. Melstis ir prašyti jį ateiti į tavo širdį ir šiandien, ir jis bus.

Romėnai 10: 9 ir 13 sako: "Tai jei tu išpažinsi savo burna Viešpatį Jėzų ir būsi tikėti širdimi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas ... Nes kiekvienas, kuris šaukiasi nurodomas pavadinimas Viešpats bus išgelbėtas ".

Jei tiki, kad Jėzus Kristus mirė dėl tavo nuodėmių kryžiaus, buvo palaidotas, ir prisikėlė iš numirusių, ir norite Juo pasitikėti savo išganymo šiandien, prašome melstis su manimi šią paprastą maldą: Šventasis Tėvas Dievas, aš suprantu, kad aš esu nusidėjėlis ir kad aš padariau keletą blogų dalykų mano gyvenime. Aš atsiprašau už mano nuodėmes, ir šiandien aš pasirinksiu nusigręžti nuo mano nuodėmių. Jėzus Kristus dėlei, prašome atleisk man mano nuodėmes. Manau su visais mano širdyje, kad Jėzus Kristus mirė už mane, buvo palaidotas ir prisikėlė. Tikiu Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją ir pasirinkti sekti Juo, kaip Viešpaties nuo šios dienos į priekį. Viešpatie Jėzau, ateik į mano širdį ir išgelbėti savo sielą ir pakeisti savo gyvenimą šiandien. Amen.

Jei manoma, į savo širdį, kad Jėzus Kristus mirė ant kryžiaus, buvo palaidotas, ir prisikėlė, leiskite man pasakyti, sveikinu daro svarbiausią dalyką gyvenime, ir kad yra priimti Jėzų Kristų kaip savo Viešpaties ir Gelbėtojo! Daugiau informacijos, kuri padės jums augti savo naujai atrastą tikėjimą Kristumi, eikite į Evangelijos šviesoje Society.com ir skaityti "Ką daryti Įvedę pro duris". Jėzus Kristus sakė Jono 10: 9, "Aš esu vartai. Man jei kas įeis, tas bus išgelbėtas, o eis ir išeina, ir ganyklą sau ras"

Jei priimtas Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją ir šiandien, rašykite man adresu dw3@gospellightsociety.com ir leiskite mums žinoti. Yra šiek tiek laisvo medžiaga, kad mes norime siųsti jums. Jei turite maldos prašymą, prašome e-mail, kad mums, kaip gerai, ir mes meldžiamės už jus, kol jūs pasakykite mums sustoti.

Dievas tave myli. Mes mylime tave. Ir Telaimina jus Dievas.