Choose another language. 

Taastada perekonna, elustada kirik, äratada rahvas, Issand # 322
Jeesus: kohtumõistja kiriku mis talub vaimus Iisebeli, osa 3

Saarna on "lühikese rääkida religioosne või moraalset teema, a tavaliselt lühike jutlus; loengu või diskursuse või piibellik teema."
 
Meie sarja homilies raamatust Ef keskendusime taaselustada Christian peredele. Nüüd ma olen jagavad salm-by-salm seeria lühikesi sõnumeid Ilmutusraamatus, mis on suunatud konkreetselt taaselustamise kirik. Kui meie riigis on ärganud, perekonna ja kiriku tuleb taastunud esimene.
 
Tekst: Revelation 2: 18-21:
 
18 Ja Ingli koguduse Tüatiirasse kirjuta Nõnda ütleb Jumala Poeg, Kellel on silmad otsekui tuleleek ja jalad hiilgavad nagu vasemaak;

19 Ma tean su tegusid ja armastust ja teenuse ja usku ja su kannatlikkust ja su tegusid; ja viimane olla rohkem kui esimesi.

20 Olenemata Mul on pisut sinu vastu, et sa sallid naist Iisebeli, kes ennast nimetab prohvetiks ja õpetab ning ahvatleb Minu sulaseid hoorama ja sööma ebajumalate ohvreid.

21 Ja ma andsin oma ruumi kahetsema oma hooruse; ja ta ei kahetsenud.

----

A. T. Pierson ütles: "kõrgeim test teenus on selline: Kellele ma teen seda? Palju, et me nimetame teenust Kristus ei ole sellist üldse ... Kui me teeme seda Kristuse me ei hooli inimese tasu või isegi tunnustamine . "

Leonard Ravenhill ütles: "See on minu pühalik veendumust, et kõige kuulsusrikas tunni kirik on veel sündinud. Kõik Usukangelaste ei ole veel loetletud. Kõik peatükid kiriku" õiglane kui moon, selge päike ja hirmus, kui armee bännerid, "ei ole veel kirjutatud. suurim kasutab usu on veel teha."

----

Jeesus on mõned kõrge kiidusõnu kiriku juures Tüatiirasse. Ta ütleb: "Ma tean su tegusid ja armastust ja teenuse ja usku ja su kannatlikkust." Up Kuni l nüüd, selles seerias tähtede, Jeesus on soovitanud ei kiriku üksnes tuginedes oma tööd. On märkimisväärne, et see kommentaar läheb väikseim kirik üks väiksemaid linnu, ütleb meile, et kirik ei pea olema suur, et mõjutada Issanda. See ei ole ainult kogus teenus, mis Jeesus otsib kuid teenuse kvaliteet, ja tundub, nagu koguduse Tüatiirasse on nii poti.

Jeesus kiidab neid nende tööd ja teenivad Teda, üksteise ja maailma. See kõlab nagu mingi kirik, mis oli iga ministeerium ette kujutada - supikööki, päevakeskus, haigla kokkusaamine, afterschool hooldus, toidu sahver ja rohkem. Nad olid hõivatud Issanda. Aga mis kõige tähtsam, kõik oma hea töö tõmmati Kristuse vaimus heategevus, usu ja kannatlikkuse eest. Neil oli armastust Issanda ja oma kaaskodanike mees. Neil oli usku, et Jumal tooks positiivseid tulemusi läbi oma jõupingutusi. Ja neil oli kannatust nagu nad ootasid Issanda ja kui nad käsitletud koos pettumusi, rikete ja foibles inimesi oma kogukonnas. Kirik täna saab õppida nende eeskuju. Me austame Kristuse mitte ainult meie tööd, kuid tehes oma tööd vaimus armastus, usk ja kannatlikkust.

Lõpuks märkame ühe teise punkti kiitust, et Issand on koguduse juures Tüatiirasse. Mitte ainult olid nad teevad head tööd, kuid nende töö kasvab meede. Jeesus ütleb, et ta on näinud, kuidas kiriku viimane teosed on suurem kui nende endise tööd. See kirik ei nõrgaks head tehes või saada "heategevus väsimus", nagu me nimetame seda täna. Nad olid põlema nende teenimine ja saada kuumem ja kuumem aja jooksul. Paljud kirikud ja kristlased individuaalselt, on vaja saada tagasi elu rikkaliku kvaliteediga teenust Issand. Me peaksime otsima võimalusi, kuidas teenida asemel üritab teha nii vähe kui võimalik. Võib Jumal pani meie südamesse särades tema ja tema maailm.

Meie suhtumine peaks olema niimoodi väljendatud selle luuletuse Theodore Chambers:

Ma olen su sulane, Issand, mu Jumal
ja on selle päevani ma suren -
Ükskõik valu, et ma kannatama
Ükskõik pisarad, et ma nutma

Teadmine, et sa on mu tagasi,
hoides mu süda käes,
Ma luban teha kõik, et Sa ütled.
Ma pea oma kaks suurt käske.

Nüüd ma tean, et ma ei ole Jeesus;
Ma ei ole Moosese, David, või Paul.
Aga ma luban, et ma teen oma parima
anda Sa mu kõigi ja kõik.

Ma ütlen kogu maailmale Sa,
Teie Poja ja Püha Vaimu liiga.
Ma näitan kõigile, kuidas fantastiline Olete
rohkus mu teenust teile.

Palvetame.
 
Nüüd, kui sa ei tea Issanda Jeesuse Kristuse Lunastaja, siin on, kuidas saate seda teha täna:

Teiseks aktsepteerida seda, et on olemas karistus patu eest. Piibel riikide Roomlastele 6:23: "Sest patu palk on surm ..."

Kolmandaks aktsepteerida seda, et te olete tee põrgusse. Jeesus Kristus ütles Matteuse 10:28: "Ja ärge kartke neid, kes ihu tapavad, kuid ei suuda tappa hinge, vaid pigem kartke teda, kes on võimeline hävitama nii hinge kui ihu põrgus." Ka Piiblis on öeldud: Ilmutuse 21: 8: "Aga argade ja uskmatute ja jälkide ja tapjate ja hoorajad ja nõiad ja ebajumala kummardajad ja kõigi valelike osa on järve, mis põletab tulega ja väävlit: mis on teine ​​surm. "

Vot see on halb uudis, kuid siin on hea uudis. Jeesus Kristus ütles Johannese 3:16: "Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja, et ükski, kes usub temasse, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu." Just oma südames usud, et Jeesus Kristus suri sinu pattude eest, maeti ja tõusis surnuist Jumala vägi sind nii, et saab elada igavesti koos Temaga. Palveta ja palud et Tema tulla oma südamesse täna ja ta.

Roomlastele 10: 9 ja 13 ütleb: "See, kui sa jääd tunnistad oma suu Issanda Jeesuse ja usud oma südames, et Jumal on ta üles äratanud surnuist, siis sind päästetakse ... Sest igaüks, kes hüüab appi nimi Lord päästetakse. "

Kui te arvate, et Jeesus Kristus suri ristil oma pattude eest, maeti ja tõusis surnuist ning soovite Teda usaldada oma päästet tänapäeval, palun palveta minuga see lihtne palve: Püha Isa Jumal, ma mõistan, et ma olen patune ja et ma olen teinud halbu asju minu elus. Vabandust minu patud, ja täna ma valin omakorda minu patud. Jeesuse Kristuse nimel, palun anna mulle andeks minu patud. Ma usun kogu südamest, et Jeesus Kristus suri minu, maeti ja tõusis taas. Ma usaldan Jeesuse Kristuse oma Päästjaks ja valin Teda järgida Lord tänasest päevast. Issand Jeesus, palun tule minu südamesse ja päästa oma hinge ja muuta oma elu täna. Aamen.

Kui sa uskusid oma südames, et Jeesus Kristus suri ristil, maeti ja tõusis taas, lubage mul öelda, õnnitlused teevad kõige olulisem asi elus ja mis on vastu Jeesuse Kristuse oma Issanda ja Päästja! Täpsemat infot, mis aitavad teil kasvada oma taasleitud usku Kristusesse, minge Gospel Light Society.com ja lugeda "Mida teha, kui oled sisestanud uksest". Jeesus Kristus ütles Johannese 10: 9: "Ma olen uks: minu kui keegi siseneda, siis ta saab õndsaks ja käib sisse ja välja ja leiab karjamaad."

Kui te vastu Jeesuse Kristuse oma Päästjaks täna, siis palun kirjuta mulle aadressil dw3@gospellightsociety.com ja andke meile teada. Seal on mõned vabad materjali, mida me tahame, et saata teile. Kui teil on palve taotluse, palun e-posti, et ka meile, ja me palvetame teie jaoks kuni sa meile lõpetada.

Jumal armastab sind. Me armastame sind. Ja võib Jumal õnnistagu teid.